kenan sofuoğlu

 • eleştirebilmek için motor sporcusu olmak gerekiyormuş. o zaman aynı mantıkla rte'yi de sadece cumhurbaşkanları eleştirebilir.

 • bazı algı yönetmenleri tarafından yine dünya şampiyonu ilan edilmeye başlanan şahıs, tekrar tekrar söylüyorum kendisi motor sporlarının amatör liginde şampiyon olup duruyor.

  hayatta en gıcık olduğum şeylerden biri saçma sapan organizasyonlara katılıp kendini dünya şampiyonu olarak lanse etmeye çalışan kişilerdir, adam wushu dünya 2. siyim diyor dünya ikinicisi olduğu ağırlık kategorisinde 3 tane sporcu var, 3. olsaydın amk.

  bu kenanda da aynı algı yaratılıyor yoksa ben adama motor sürmeyi bilmiyor falan demiyorum supersport da yarışmak için de eminim ki belli bir yetenek gerekiyordur ama kimse kusura bakmasın motogp de birinci olmadıkça kimse dünya şampiyonu falan olmuyor akıl ve mantık ölçülerine göre.

  kendisinin iktidarla arası son derece iyi, istediği üst kategoriye çıkmak için sponsor vs bulmakta sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, eğer yaşıyorsa da lütfen darkside da olduğunu anlasın artık. adamı sömüre sömüre iliğini kuruttular motogp de yarışacak motosiklet sağlayacak sponsor bulamıyor öyle mi! işte ben buna gülerim.

  tabi şöyle de birşey var bizim halkımız algı yoksunu olduğu için derya büyükuncu gibi marsel ilhan gibi başa güreşip altta kalan sporculardansa başaltı güreşip dünya şampiyonu olan kenan gibi sporcuları tercih ediyor eğer sebep buysa saygılar kenan, yaptığın şeye devam et.

 • (bkz: dalyarak)

 • ülkenin şu anki muhafazakarlaşma ve reisçilik ikliminde coşmuş sıradan bir müslüman biatçıdır. şaşıracak, kızacak bir şey yok.

 • anca mitinglerde veya kendisinden 10 yaş küçük kişilerin yarıştığı yerde * artistlik yapan balon. amk git motogp'de valentino rossi jorge lorenzo vb. kişileri geçip türk bayrağını dalgalandır bi görelim bizde seni ayakta alkışlayalım. binali yıldırımın önünde bayrak açsan ne olur amk?

  edit: tamam arkadaşlar anladık amk on defa aynı mesajı atmışsınız. biliyorum çok acı çekmiş allah sabır versin versin ama yazdığım konuyla ne alakası var amk. ben burada gördüğü gereksiz ilgiden bahsettim siz bana çektiği acıları mesaj atmışsınız.

 • buyur baba, alalım seni şöyle... tsk bekliyor sözleşmeli erleri... sana az gelir ama parası da iyi sayılır, 3,5 - 4 bin tl veriyorlar...

  korkmuyorsan, savaşırsan hadi buyur... bırak motoru kenara, bağışla bir yere. oradan ver elini hakkari... hadi bakalım klavyeden yazmak kadar kolaysa buyur kenancığım...

 • ilk önce abisi bahattin ışıklardan karşıdan karşıya gecerken bir arabanın çarpması sonu vefat etti. diğer abisi sinan pistte tur atarken motordan düştü vefat etti . babası irfan sofuoğlu kanserden vefat etti. ve en son olarak ta yeni doğmuş olan hamza sofuoğlu beyin kanamasından vefat etti. bu yaşta bu kadar acı çok zor be abi allah yardımcısı olsun.