debe başlıkları

kadın yazarlardan erkek yazarlara sorular

 • başlığın, diğer başlık gibi popüler olmayacağını düşünenlerdenim ben de. nedeni biz erkeklerin beyinsiz olması değil, kadınların soru sormuyor olması. biraz göz gezdirdim de şöyle, soru sormamışsınız lan, aklınızdaki peşin hükümleri veya düşünceleri veya gözlemleri yazıp sonuna soru işareti koymuşsunuz. iyi de o zaman soru sormuş olmuyorsunuz ki!

  kafanızda basma kalıp erkek figürü var, hepimiz aynıyız size göre, burada ne anlatsak, 'mına godumun abazaları garı düşürmek için yemeyeceği bok yok bunların!' peşin hükmünü kıramayacağız, o yüzden de muhtemelen gelip de buraya cevap yazmaya uğraşacak pek erkek bulamayacaksınız. onun yerine cinsiyetinizi öğrenen abazaların mesaj kutularınıza bırakacağı seksi mesajlarla başbaşa kalıp yine 'bütün erkekler abaza' paradoksuna düşeceksiniz.

  sizin işiniz de zor ablacım, hayırlı forumlar ne diyeyim.

  ama gelmişken bir soru cevaplayayım bari, hayır hepimiz aynı değiliz apla, biz de insanız, makinalardan seri üretim arabalar gibi benzer özelliklerle çıkmadık. eğer hep aynı tiplerle karşılaştıysan, senin seçim kriterlerinde bir hata olabilir, sanayiye gidip bir ustaya göstermekte fayda var.

  eyi geceler. *

  bak bi soru daha gördüm, onu da cevaplayayım, bizi seven kadın değersiz değil. sevgi dediğin şey karşılıklı olur, belki sevdiğin kişi senden hoşlanmıyordur, neden sevdiğin kişinin seni sevmesi mecburmuş gibi davranıyorsun? aynı entry içindeki reddedildikten sonra çirkinleşen erkekten bir farkı var mı sizce bu durumun? cevapları ben vereceğime göre söyleyeyim, hayır yok.

  dayanamadım amk, bir soru daha cevaplayacağım, evet gerçekten kız arkadaş bulmak çok zor. erkekler ikiye ayrılıyor ya hani size göre, alfa ve beta diye. siz alfaların oyuncağı oluyorsunuz, sonra gelip betaları kendinize oyuncak ediyorsunuz. heh işte bizlerde oyuncak etmeye bile layık görmediğiniz, yok hükmünde saydığınız, cüzzamlıdan kaçar gibi kaçtığınız gama kategorisindeyiz ve evet bizler için kız arkadaş bulmak çok zor. ama şanslıyız ki 'birileri tarafından kadınlık gururu incitildikten sonra, gidip hayatının orta yerine sıçılabilecek adam' yerine bile koymadığınız için en azından içinizde hala temiz birilerinin olabileceğine inanıyoruz. sizleri seri üretim olarak görmüyoruz.

  bu da böyle bir anımdır amk...