felipe melo

 • sahada gücü yetmeyenler oyunu mecburen saha dışına taşımaya çalışmıştı. faul yapmak için girip haşat olanı mı ararsın bana tükürdün diyeni mi herşey vardı.
  adam yukarıyı gösteriyor bak allah görüyor neden yalan söylüyorsun diye sorsa da zayıf olan utanmıyordu. ar namus kalmamış amına koduklarımda. retweet etti benim hakkında diye 5 maç ceza veren efsane başkanları bile var amk. tam kancık adam işi yaptılar. o kadar abarttılar ki teröristlerden korunmak için yakın koruma tutmuştu kendisine. seneler sonra hala cik cik ses çıkartıyor.

 • aynı maçta rakibinin şu hareketle neredeyse kolunu kırıyordu.

  https://twitter.com/…tatus/1325525663026122756?s=21

  ama daha sonra kariyeri boyunca insanlara acımazsızca yaptığı müdahalelerden birisi şanssızlıkla başına geldi ve ayak bileği kırıldı.

  geçmiş olsun. hiç ama hiç anlamadım basit bir oyun için bu sahadaki karakteri nasıl bir motivasyon...

 • bir fenerli olarak alın diyorum * ne olur dönsün. bir kaç milyon avronuzu daha cukkalasın. su an 36 yaşında size geldiğinde 37 olur. dil mil de çıkarır. daha ne. box to box oyuncu* en kötü stadın önüne bağlarsınız havlar gelene geçene.

 • "bu orço gs'deyken hiç kırmızı görmez daha doğrusu gösterilmezdi. inter'e geçer geçmez kırmızı kart manyağı olmuştu, güney amerika'ya gitti gene durum aynı.

  bu bile gs'nin nasıl kollandığının göstergesi. 3-4 sene kaldığı ligde her sezon en az 4-5 kırmızı kartı pas geçiliyordu piçin."

  https://i.kym-cdn.com/…newsfeed/001/411/686/4c9.png

  geri zekalısın aq. galatasaray sonrası 'kırmızı kart manyağı' olmuş adamın istatistiği aslında şu: https://eksiup.com/p/5e844912a7e3

  şu tabloya ulaşmak 10 saniye amk. kendi araştırmaktan aciz diye herkes öyle zannediyo. hadi şimdi siktir git.

 • galatasaray büyük kulüptür. o yüzden galatasaray kulübünü tenzih ederim.

  ancak galatasaray taraftarının sembol futbolcusudur.

  bir insana, bir topluluğa bu ayıp yeter de artar aslında.

 • son ve temiz bir iş,
  sonra herkes kendi yoluna.

 • (bkz: yine kuşa soktun kardeş)

  gece 3te melo'yu düşünecek ne yaşadın be birader.

 • kendisini hiç sevmem, tam bir dallamadır ama paylaşılan vidyoda yaptığı hareket sahalarda her gün rastladığımız türden bir müdahale. söz konusu müdahaleye kurban giden 6 numaralı oyuncu ise tam bir puşt, sanki kurşun yemiş gibi tripler. kasaplık yapan, sportmenliğe aykırı davranan oyuncu kötüdür ama sahtekar oyuncu çok daha kötüdür. yerde taklalar atan, yüzünü tutup kendini yere bırakan bu kalleş herifler yüzünden futbol dalga malzemesi oluyor.

 • benim için efsaneydi. bu hareketinden sonra gözümden düşmüştür.
  yaptığı her hareketin arkasındaydım.
  maçta da küfredebilirsin anlarız.
  ama yıllar geçmiş, ne anlamsız hareketler.
  çingene misin mk. yanına da almış bi tane malı.

 • brezilya'da yasayan brezilya ligini tribünden bir fiil takip eden bir beşiktaş'lı olarak 42.000 kişilik corinthians arena'da corinthias&palmerias maçında üzerimde beşiktaş forması varken nereden gördüyse beni devre arasında soyunma odasına giderken eliyle 4(yıldız) işareti yaparak beni gösterdi bu amk çocuğu.

  iş için 4-5 günlügüne uruguay'da iken uruguay takımı penarol ile palmerias'ın copa libertadores maçı vardı. hazır denk gelmişken bir de uruguay tribünlerini goreyim diye gittigim üzerimde beşiktaş forması olan maçta da bu amk çocuğu 30.000 kişilik stadta nerden beni gördüyse yine eliye 4(yıldız) işareti yaptı.

  kabusum oldun felipe melo.
  seni bulacağım..