debe başlıkları

enpara.com

 • şaka değil gerçek. kayıtlara geçsin.
  yok piyasalar kapalıymış, makas normalmiş, diğer bankalar da böyleymiş diyen finansbankın maaşlı ekşi sözlük hesapları savunmaya geçsin hemen.

  kayıtlara geçsin.

  euro alış 8,94 satış 6,36 makas %40

  yüzde kırk

  anlamayan olmuştur tekrar yazıyorum y ü z d e k ı r k ———%40——

  ziraat olsun, iş bankası olsun, garanti, akbank ne bileyim aklınıza gelen başka bankalara bakın böyle bir makas görürseniz yazın buranın altına sabah bu entry yi sileyim.

  hadi allah rahatlık versin.

 • üşenmedim an itibariyle türkiyedeki birçok önde gelen bankanın dolar alış satış fiyatlarına baktım.
  alış: 6.10- 6.20 tl. arasında
  satış: 6.60- 6.85 tl. arasında değişiyor aşağı yukarı makas bu aralıkta. peki bunlarda nasıl, alış: 5.65 satış: 7.15 allah belanızı versin bunun adı tefeciliktir bankacılık değil. geçmişte övgü dolu entrylerim vardı haklarında yanılmışım, yazıklar olsun. resmen hesabımdaki dolara el koymuş adamlar. bu arada dün yaptıkları çakallıkları ise unutmadık. pazartesi günü ilk iş elveda enpara.
  edit: bazı arkadaşlar dolar olarak çek illa orada bozdurman şart değil diyorlar ama dolarım atm den çekim limitini aşan miktarda mecburen p.tesiyi bekliyorum. ayrıca yaptıkları düpedüz soygun.

 • dolarin 5 dakikada 10 kurus arttigi yerde banka neden zarar etmek icin dusuk makas belirlesin ki?

  napsin, oz kaynaklarini senin zenginlesmene mi adasin?

  ben olsam hic satmam

 • ihtiyacım olmamasına rağmen buradakilerin gazına gelip kredi kartı için başvurdum. 30 saniye içinde onaylandı. durduk yere kredi kartım oldu.

  ben buradan çok etkileniyom ya.

 • katar'a satıldı diye, sistem çöküyor para çektirmiyor diye gömmüyor muyduk en son?

 • paramı verin lan.

 • saat 2 de faiz kararı açıklanırken makası 5 kuruşa çıkarıp kimsenin üst noktadan bozamamasını sağlayan adi şerefsiz haysiyetsiz banka.

  dolar bozma kuru 3.82 iken adamlar 3.76 dan bozuyor. derhal 40bin dolar paramı swift yapıp hesabımı kapıyorum.utanmaz ahlaksızlar.

  daha önceki günlerde sistemi kapatmak çok tepki çekince sistemi açık tutup makası açma kararı vermişler. bir daha size 1 lira yatırırsam beni tüm sözlük ahalisi siksin.

  hesabımı boşaltıp telefon açıp hesabımı kapattırırken de o 20 saniyede bağlanan müşteri temsilcinize dolar kurundaki makasınız yüzünden 1500 liramı yediniz o yüzden sizle daha işim olmaz diyeceğim.

  alternatif banka arayanlara: cepteteb ve nuvo tavsiye ederim. ikisinde de herşey ücretsiz enpara gibi eft masrafı hesap işletim ücreti yok.cepteteb'de yemeksepeti %20 indirim markafoni'de %25 indirim ve havaalanlarından tav hızlı geçiş imkanı var.

  edit: hadi şimdi de sözlük üzerinden kurumsal hesabınızla ulaşıp şikayetinizle ilgilenicez deyin de göreyim. diyemezsiniz çünkü. tek diyebileceğiniz şey "evet biz sahtekar bir bankayız" demek olur.

 • parasını enpara'da değerlendirmek isteyenlere duyurulur. döviz kuru yükseldiğinde online hizmetlerini "teknik arıza" adı altında kapatmakta ve döviz kuru düşünceye ya da dengeleninceye kadar erişimi engellemekteler. dolayısı ile ne sisteme giriş, ne de işlem yapabiliyorsunuz. böyle ucuz oyunlar oynayan bir yapı haline dönüştüler ki bu ülkede normal böyle işler. bundan sonra paramı yastık altı yaparım, yine bu şark kurnazlarına yedirmem. adam değilsiniz adam, hanginizin boğazından geçecekse de haram olsun.

 • bugün sabah 8 sularında aracıma mazot almak için benzinliğe girdim. yakıt dolumu yapılırken bende finansbank enparanın içinde yeterli nakit para bulunan hesap kartı ile ödememi yapmak için markete yöneldim. kasiyer arkadaş gerekli çekim işlemini yaptiktan sonra birde ne görelim en para işlemi reddediyor. başka banka pos cihazlarından denedik gene reddediyor. arıyorum sistemsel arıza diyorlar. benim hesabımdaki parayı bana kullandırmıyorsunuz yani. ben sizlere güvenip yanımda nakit para taşımıyorum siz beni yarıyolda bırakıyorsunuz. bakın benim bu sabah ki işlemim küçük bir mebla idi buldum hallettim ama ben bir hizmet almış onun ödemesini yapamıyorda olabilirdim. sistemsel arizaniz sizi ilgilendirir yada beni bilgilendirmek zorundasınız. ben şehir dışında olabilirdim yada yüklü bir ödeme yapıyor olabilirdim. bir restoranda yemek yiyorda olabilirdim hesap için bulaşık mı yıkayacaktım? böyle bir anlayış olamaz en para. benim kendime ait şahsi paramı bana kullandırmamazlık yapamazsınız. tekrar söylüyorum sistemsel arızanız sizi ilgilendirir yada beni bilgilendirmek zorundasınız. ben böyle bir süprizle bir daha ne zaman karşılaşacağım ?

 • ortadoğu ve kuzey afrika'nın en büyük bankasını kötüleyen salakları açığa vurmuş oluşum. adamların (qnb) 143 milyar dolar aktif büyüklüğü var (solo), moody's ratingleri aa3/p1, fitch ratingleri aa-/f1+ (uzun dönem/kısa dönem). hepsi de yüksek dereceli yatırım yapılabilir seviyede. ama katarlılar, arap ya adamlar dalyarağın teki çıkıp kötüleyecek illa. ulan yunan nbg yüzünden anası sikildi finansbank'ın, qnb satın alınca adamlar rahatladı resmen ama buradaki sığırlara soracaksın sen aslını. araştırmış. yarrağımı araştır sen.