debe başlıkları

enes kanter

 • biz zamanında da fetoyu sevmiyorduk. ama kim attı kral attı diye seviniyorduk. bilmiyor muyduk hakan şükür'ün kim olduğunu. şimdi zamanında ne istedin de vermedik diyenler ve onun zihniyetindekiler çıkmışlar vatan haini diyorlar. bu olaylar olmadan öncede vatan hainiydi. siz hayırdır gazi maaşı falan alır mıyız acaba diye seyirciye oynuyorsunuz. zamanın büzüktaşları şimdi birbirlerine hain diyor. hayırdır inşallah.

 • adamda bir şeylere angaje olma bağımlılığı var. muhtemelen psikolojik bir durum. hayatın her alanındaki aidiyetlerini sağlıksız yaşıyor.

  fetullah konusu açılıyor, enes herkesten daha fetullahçı. durant okc ile kanlı bıçaklı oluyor, ilk karşılaşmalarında en ateşli saldırgan enes oluyor.

  dün de lebron sırf medya kendisini konuşsun diye abuk subuk bir boşboğazlık yapıyor her zamanki gibi, bugün knicks cephesinde mermiye ilk kafa atan yine enes oluyor.

  yarın greenpeace'e üye olsa, kendini okyanus ortasında gemiye zincirler bu.

 • lan tamam o kalsın, russel westbrook'u veya lebron james'i verin türkiye'ye..

 • babası da "kardeşim tedbiren takibi bırakmak zorundayım" demiş.

 • yılda; 52.117.551 tl,
  ayda; 4.343.129 tl,
  haftada; 1.000.000 tl
  günde; 143.180 tl
  saatte; 5.965 tl

  kazanıyor ama atalay kardeşi bir uçak yolculuğu parası isteyince ouvvvv!!!

 • karaktersiz bir sporcu oldugu asikar, playboy guzellerinden bir feto asigina da donusmus olabilir fakat oyle yazildigi gibi karadeniz'de mihlama ya da sultanahmet'te misir yiyemeyecegini cok da sikine taktigini sanmiyorum. abd'de yasayip yillik 30 milyon dolara yakin geliri olan adam hakkinda salak salak seyler yazmayin allah askina.

 • hocasını savunmaktan potasını savunamayan adam.

 • çocuk dünyayı geziyor, kenya televizyonuna röportaj vermesi için davet ediliyor, kenya'nın yöresel bir kıyafetini giyip sempatik bir şekilde hayat tarzından, ünlü olmanın zorluklarından, finale çıkamadıkları için duyduğu üzüntüden bahsediyor...

  götü boklu sen burada 't-shirtümsü ucube' diye aklın sıra taşşak geçiyorsun.

  çıkıp; 'bence faizler düşmeli' mi desin?
  bodrum'da, çeşme'de şampanya mı patlatsın?

  kendisi bir türk sporcunun sahip olduğu gelmiş geçmiş en büyük mukaveleye imza attı.

  sadece işine konsantre olmuş ve, katılırsın veya katılmazsın, götü başı ayrı oynamadan bir ideolojiyi benimseyip insanlığa faydalı olmaya çalışıyor.

  4 sene önce nba'ye girdiğinde ingilizcesi çok kötüydü.
  bugün ingilizcesini de aşırı geliştirdiğini görüyoruz.

  eeee daha ne? çocuk kişisel olarak kendini durmadan geliştiriyor.

  saygı duyuyorum kendisine.

 • önemli olan sporculuğundan önce karakteridir denmiş.

  milli takımın bayrak adamı nba' de dopingden en fazla ceza almış insan. daha sonra bayrak adamlıktan çıkartıp ceo yaptık, danışman yaptık.

  peki milli takımda önemli olan karakterse ve siyasi müdaheleler olmuyorsa, cenk akyol neden seçilmiyor?

 • çok değil, bundan 3 sene önce başımızdaki malum adam, bu adamın hocasıyla takışmasaydı; şuan karşı kanattan size o twitter'dan gezici, vatan haini, terörist diye laf sokacak bir adamdı.

  buradan her hıyara tuzla koşan sözde muhalif yazarlar için yazıyorum bunu.

  ergenliği henüz üstünden atamamış, milli takım falan sikinde olmayan, hocasının .... (anladınız onu) baktığı yöne bakan bir şakirt eziktir şahsiyet olarak.

  milli takıma girmek için iyi bir oyuncu olmak tek dikkate alınacak kriterse, bu konuda yapılabilecek birçok transfer de var farklı milletlerden. neden yapılmıyor? çünkü milli takım.

  milli takımın kaybettiği maça kahkaha twiti atan adam yerine, gider haritada türkiye'nin yerini bulamayacak iyi bir oyuncu da transfer edersin nihayetinde.

  işte bu denklemde açıkçası milli takım için değeri yok bu adamın.