şeyma subaşı

 • meritokrasi bitti.
  yokluk içinde yetişip, 4 sene üniversite okuyup, çok çalışıp en üste çıkma hikayeleri artık yemiyor.

  karate kid'ler, flash dance'ler, rocky'lerin yerinde artık kim kardashian'lar, dan bilzerian'lar var. o hikayelere inanıp it gibi çalışan insanlar lehmann krizinde evlerini kaybettiler, corona'da da işlerini.

  bu kültür erozyonu tabii ki tüm sosyal medya platformlarının sahibi abd'den başlıyor. aynı eğilim türkiye'de de var. "evladım okusun, adam olsun" diyen sayısı gittikçe azalıyor. bitcoin'e gösterilen ilginin de, "girişimcilik" lafının her köşede karşımıza çıkmasının altında da bu var.

  artık devir liyaket devri değil, devir en hızlı yoldan en çok imtiyaz ve para kazanıp bunu milletin gözüne sokmanın makbul olduğu bir devir.

  ve böylece bir yüzyıl gerçekten kapanıyor

 • helal olsun. ekşi sözlük yazarlarının yüzde 99'undan daha vizyonlu olan şahıs.
  acun'dan aldığı 125bin lira akp sayesinde 30bin dolar civarından 15 bin doların altına düşmüş durumda. kendisi de mısırlı milyarderi kafa kola alıp hayatının kalanı için nafakasını dolar kurundan güncellemek planını uygulamaya koymuş.
  üstelik adam cidden milyarder ise ve abd'de evlenmeleri kesin olduğuna göre , adamın minimum 1 milyar dolar serveti olsa , boşanmak için abd kanunlarına göre yarısını şeyma'ya vermek durumunda kalabilir. koskoca jeff bezos bile bu kanundan kaçamamışken mısırlı saf elemana şimdiden geçmiş olsun.
  yani şeyma bu hamlesi ile kendisine nafaka veren acun'dan bile zengin hale gelebilir.

  işte arkadaşlar, vizyon budur, zeka budur, gold digger'da olsan mesleğini layıkı ile yapmak budur. helal olsun.

 • kadinin her anini takip ediyorsunuz ondan sonra nasil milyonlarca takipcisi var diyorsunuz saka misiniz siz? tanimam etmem bu kadar sevmiyorsaniz cikin takipten siz de rahat edin kadin da rahat etsin.

 • sevgilisine kaldıkları otel odasındaki yatağın üstünde fotoğrafını çektirip kendi instagramına koyan, kendi de sevgilisinin aynı yatakta fotosunu çekip adamın instagramına koydurup acun’a sevgilim birazdan içimden geçecek mesajı veren şahsiyet. çok takdir ediyorum kendisini.

  am budalası acunu tüm türkiye’ye rezil rüsva etti. helal olsun.

 • türkiye’nin en aptal kadını.
  bu kadar paranın, şöhretin, sonsuz imkanlarla dolu bi hayatın içine nasıl sıçılırın tanımı.
  kafatasının içinde krem peynir yerine beyin taşısa, şu an boğaza bakan şatosunda, elinde üçbin yüroluk 85 yıllık viskisini yudumlayabilir, acun medyanın hatrı sayılır yöneticilerinden biri olabilir ve türk halkı tarafından da saygı duyulan biri haline gelebilirdi.
  çok zor değildi bu dediklerim. ama dediğim gibi krem peynir.
  ama o, kafasını karşı aynadan yansıyan acun terliğini hangi açıdan telefon kamerasına daha net gösterebileceğine yorarken, önündeki muazzam hayatı da uzun vadede elinin tersiyle itmişti zaten.
  9 yıl süren dip gaz bi hayat. eminim uyarılmıştır. yapma, etme. dur. paylaşma. telefonu elinden bırak. o fotoyu paylaşma, öyle bi story atma. eminim demişlerdir.
  acun medyada çalışan bi çocuk, dominicte katledildi, öldürüldü. bu hatun cenaze gecesi boğazda doğum günü partysi verdi. acun da ordaydı. o iğrenç partyde. storyler gırlaydı tabi. şuh şuh boğazda kendi doğum gününü kutladı. kendi şirketlerinden gencecik bi çocuğun cenazesinin olduğu gece.

  düşeceğinden emin olduğum bi figürdü bu karı, ama bu kadar hızlı ve skandallı olacağını tahmin etmemiştim.

  türkiye’nin en aptal kadını.
  bay beybi.
  şimdi o telefonu rahatça şeyapabilirsin, sokabilirsin, koltuğun kenarına.

 • yaptığı en mantıklı şey kızının velayetini babasına vermektir.
  çocuk kurtuldu valiz gibi oraya buraya taşınmaktan. en azından okula gider, dudak büzerek poz vermek dışında şeyler öğrenebilir.

 • evlenip gelinlik giyerek namusunu temizledi, istanbul’a kesin dönüş adımlarını atarak taze kan arayışına da girmişti. ben de diyordum bu kızın ne işi olur mekanla, dükkanla.

  yolu hayırlı olsun dediğimiz x kromozonunu başarılı kullanan tc vatandaşımız.

 • flash tv nin insana bürünmüş hali. dünya yanıyor, halaya devam.

 • sene olmuş 2018 hala gözlüklü, şapkalı tiplerin olduğu yaşar alptekin disko ortamları kaldı mı ya? bu kadar değişik , birbiriyle alakasız tip hangi amaçla, hangi etkinlik için bir araya gelmiş olabilir, insan hayret ediyor. ergenler gibi ev partileri falan mı yapıyorlar nedir?

  bir de şeyma'yı kıskanan kadınlar diyerek ayar verenler var. vallahi en son kıskanacağım insan bu kadın olabilir. sosyal medya çıktığından beri öğrendiğim önemli 2 şey var; kim mutluluğunu insanların gözüne gözüne sokuyorsa o kişi aslında hiç mutlu değildir, bir de ne kadar çok zengin olursan o kadar amaçsız, hedefsiz ve tatminsiz olursun ki bu kadının ne kadar tatminsiz olduğu ve beğenilme dürtüsü paylaştığı aşırı avam videolarından belli oluyor. azıcık aşımız ağrısız başımız a dostlar.