şeyma subaşı

 • sevgilisine kaldıkları otel odasındaki yatağın üstünde fotoğrafını çektirip kendi instagramına koyan, kendi de sevgilisinin aynı yatakta fotosunu çekip adamın instagramına koydurup acun’a sevgilim birazdan içimden geçecek mesajı veren şahsiyet. çok takdir ediyorum kendisini.

  am budalası acunu tüm türkiye’ye rezil rüsva etti. helal olsun.

 • türkiye’nin en aptal kadını.
  bu kadar paranın, şöhretin, sonsuz imkanlarla dolu bi hayatın içine nasıl sıçılırın tanımı.
  kafatasının içinde krem peynir yerine beyin taşısa, şu an boğaza bakan şatosunda, elinde üçbin yüroluk 85 yıllık viskisini yudumlayabilir, acun medyanın hatrı sayılır yöneticilerinden biri olabilir ve türk halkı tarafından da saygı duyulan biri haline gelebilirdi.
  çok zor değildi bu dediklerim. ama dediğim gibi krem peynir.
  ama o, kafasını karşı aynadan yansıyan acun terliğini hangi açıdan telefon kamerasına daha net gösterebileceğine yorarken, önündeki muazzam hayatı da uzun vadede elinin tersiyle itmişti zaten.
  9 yıl süren dip gaz bi hayat. eminim uyarılmıştır. yapma, etme. dur. paylaşma. telefonu elinden bırak. o fotoyu paylaşma, öyle bi story atma. eminim demişlerdir.
  acun medyada çalışan bi çocuk, dominicte katledildi, öldürüldü. bu hatun cenaze gecesi boğazda doğum günü partysi verdi. acun da ordaydı. o iğrenç partyde. storyler gırlaydı tabi. şuh şuh boğazda kendi doğum gününü kutladı. kendi şirketlerinden gencecik bi çocuğun cenazesinin olduğu gece.

  düşeceğinden emin olduğum bi figürdü bu karı, ama bu kadar hızlı ve skandallı olacağını tahmin etmemiştim.

  türkiye’nin en aptal kadını.
  bay beybi.
  şimdi o telefonu rahatça şeyapabilirsin, sokabilirsin, koltuğun kenarına.

 • yaptığı en mantıklı şey kızının velayetini babasına vermektir.
  çocuk kurtuldu valiz gibi oraya buraya taşınmaktan. en azından okula gider, dudak büzerek poz vermek dışında şeyler öğrenebilir.

 • evlenip gelinlik giyerek namusunu temizledi, istanbul’a kesin dönüş adımlarını atarak taze kan arayışına da girmişti. ben de diyordum bu kızın ne işi olur mekanla, dükkanla.

  yolu hayırlı olsun dediğimiz x kromozonunu başarılı kullanan tc vatandaşımız.

 • flash tv nin insana bürünmüş hali. dünya yanıyor, halaya devam.

 • sene olmuş 2018 hala gözlüklü, şapkalı tiplerin olduğu yaşar alptekin disko ortamları kaldı mı ya? bu kadar değişik , birbiriyle alakasız tip hangi amaçla, hangi etkinlik için bir araya gelmiş olabilir, insan hayret ediyor. ergenler gibi ev partileri falan mı yapıyorlar nedir?

  bir de şeyma'yı kıskanan kadınlar diyerek ayar verenler var. vallahi en son kıskanacağım insan bu kadın olabilir. sosyal medya çıktığından beri öğrendiğim önemli 2 şey var; kim mutluluğunu insanların gözüne gözüne sokuyorsa o kişi aslında hiç mutlu değildir, bir de ne kadar çok zengin olursan o kadar amaçsız, hedefsiz ve tatminsiz olursun ki bu kadının ne kadar tatminsiz olduğu ve beğenilme dürtüsü paylaştığı aşırı avam videolarından belli oluyor. azıcık aşımız ağrısız başımız a dostlar.

 • bugün bi kaç fotosunu gördüm. küçük kızına topuklu ayakkabı ve yarı çıplak partygirl kıyafetleri giydirdiği fotoğraflarını 2.6 milyon takipçisi olan açık insatgram hesabına koymuş. pedofiliden, çocuk istismarından ve teşhirden bahsedilen tepkiler gelmiş bu hanıma. sevmeyeni zaten çok olduğundan, tam topun ucunda olan bu hanım kızımızın da cevabı “ sizi mahkemeye verecem” şeklinde olmuş.
  neyi verecen mahkemeye diye sorasım geldi, ondan yazıyorum.
  4 yaşında bi kız çocuğuna topuklu parlak bot giydirerek, onu yarı çıplak kıyafetlerle sergilemek nedir arkadaş? çocuk çocuk gibi giyinir, kadın gibi diil. isviçre’de yaşıyor olsak “ siz çocuğu teşhir etmişsiniz” diye, suistimalden asıl kendisi ceza alır. ama burası türkiye cehennemi. ve kendisi de hükümete yakın bi medya patronu karısı. (karı)
  biz de giydik küçükken annemizin topuklu pabuçlarını, rujlarını sürdük. ama kimse görmedi. gerek yok çünkü. maymun olmadık çocuk olduk.
  düşünemiyorum mesela annemin bana kadınsı giysiler giydirip, dudağıma ruj sürüp gün arkadaşlarına sergilediğini. babam psikiyatri kliniğine yatırırdı gibime geliyo.

 • milletin tüm özgürlüklerine el koyan bir iktidara yaslanarak zengin olmuş olan tipler oldukları için eleştiriliyorlar.

  sigara, içki, ve hatta neredeyse rahat rahat konser dinlemek bile hemen yemen yasaklanmış, rahat giyinenlere saldıran saldırana, iktidar kanadı ise bu saldırıları destekleyenleri besliyor.

  işte acun ılıcalı da bu iktidara sırtını yaslayarak yıllardır milyonlar kazanıyor.

  dolayısıyla bu gibi açıklar verdi mi üzerine gidilecektir, bundan daha doğal birşey yok.

 • milyar dolarlık serveti olan bir adamin karısı olmuş şahıs.

  milyar dolar servetim olacak, adriana lima gibi populer bir model ile arkadaş olucam, ha istesem manita olup reklamın taaa amina da koyma gibi bir lüksüm de olacak ama gidip tüm hayatini instagramda geciren muhtemelen 12 yaş ergen çocuğu zekasina sahip olan çirkin ve 35 kg'lık kadınla evlenicem.

  bu kadar kel alaka değişkenin bir olasılıkta birlesmesi milyonda bir ihtimal ama gel gelelim bu kadını buldu.

  biraz zevkiniz olsun arkadaş. sen ki dünya 'yı 15 kez gezmiş bir adamsın. playboy'dan karı ile evlen de demiyorum sana ama biraz kendini geliştirmiş orta seviye hoşlukta bir hatun hiç mi denk gelmedi sana koca dünyada.