debe başlıkları

administration9
ekşi sözlük profili

 • binali yıldırım'ın hiç görülmemiş fotoğrafları

  en meşhur resmi konmamış

  şöyle bırakayım

 • uber

  cumartesi sabahı derse gecikince derse almayan hocanın dersine yetişmek için beşiktaş sahilden taksiye binme ihtiyacı duydum. istikamet gs üniversitesi.

  bu orospu evlatlarının kısa mesafe gitmek istememesi huyunu bildiğimden özellikle ortaköy sahil yönüne dönüp bekleyen taksiye binmeden camdan sordum böyle böyle diye. adam "kısa mesafe de uzun mesafe de parayla kardeşim bineceksen bin. kısa mesafe madem binmeyeceksin. alla alla... almasam öndeki niye almadın diyecek." diye azarlayarak beni aldı. yolda vitesi atarlı atarlı atmalar falan.

  ulan amın evladı, ulan orospunun çocuğu... orda 30 yaşımda halimle mecburiyetten binmişim, mecbur olmasam sen benim sikimde olur musun üstüne para verseler binmem senin gibi sikik, ezik, kaybetmiş, hayatı boktan bir şekilde geçip ölecek bir hayvan kılıklının arabasına. mis gibi yürürüm beşiktaş-üni arasını her gün yaptığım gibi.

  yıldım ulan sizden yeter be yılda 2 defa biniyorum hepsi gerilim. sabihadan binerim pegasus genel merkez derim, yolda somurtmalar, aracı sert kullanmalar, tripler. ulan yanımda eşim var napayım ana avrat küfredip daliyim, bıçaklanayım, dayak atayım veya dayak mı yiyim orospunun çocuğu?

  15 sene eğitim almışım, hayatımı mis gibi kazanıyorum, güzel bir hayatım var, güzel bir eşim var, geleceğime umutla bakıyorum, senin gibi bir anasını goril sikmiş kaba orospu evladı yüzünden canım sıkılıyor, moralim bozuluyor, tavırlarını görmezden gelmem gerekiyor çünkü bu hayatımı yakmak istemiyorum.

  şimdi senin para kazanmak için yapman gereken tek bir iş var, araç kullanıp a noktasından b noktasına gitmekten ibaret, be kondomsuz sikişen müptezel neden insanların canını sıkıyorsun. yapma o zaman bu işi. açlıktan öl ki ülke daha güzel bir hale gelsin.

  en iyi taksicinin anasının amına koyayım kusura bakmasınlar. ben bu işe yıllardır göz yumup bir yaptırım uygulamayan yönetimin de amk.

  açık hayvanat bahçesinin değişmez elemanları bu ibneler. su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim. binmeyin şunlara ya açlıktan gebersin "abi 10 km taşiyim 5 lira ver" diyecek duruma gelsin pezevenkler.

 • vega

  akp yokmuş gibi çalıyor amk.

 • türk kızlarının çok çabuk kilo almasının nedeni

  ya tamam spor manyakları var anlıyorum da türkiyede cinsiyetten bağımsız kilo almamak çok zor.

  lan çarşıya çıkıyosun, dönerler sıra sıra, burgerciler, kebabçılar, hele hele balkan lokantası tarzı yerler offff boşaldım şu an...

  daha az kişinin bildiği nadide yerlere girmedim. et suyuna salçaya batırılıp kızartılmıs ekmek uzerine yagsiz kuzu sisleri gomdugum mekan, menemeni sanat haline getirmis dag basi kahvalti gecekondusu vs.

  lan evde kalsan soyle guzel bi somun ekmegine gomuyosun erzican tulumunu, biraz egricayir bali, salam pastirma, yanina da semiz zeytin karaya calan yesil renk. oyssshhhh.

  allahim sen bana omur ver bol bol yiyim. lap lap gomeyim tum nimetlerini. seksten guzel tek sey yemek yemek...

  yerken hayallere dalan, sessizlesen bir ben miyim ulan...

 • bafetimbi gomis

  gençliğinde bir kaç yıl karanlık bir odada tutup dövmüşler, çiğ etle beslemişler. sorumlusu futbol topu demişler, anasını sikicem demiş, yemin etmiş.

  başka bir açıklaması olamaz.

 • 14 ağustos 2017 galatasaray kayserispor maçı

  beyler ikiye kırılan kombine nasıl yenilenir bilen yeşillendirsin...

 • şanlıurfa'da atatürk heykeline saldıran çomar

  saldırdığı heykel türkiye cumhuriyeti'nin kurucusuna aittir.

  yani sadece bir kişiye değil, cumhuriyete ve ülkenin kendisine yapılmış bir saldırıdır. dolayısı ile direkt vatan hainliğidir.

  vatan hainlerinin de hak ettiği bellidir, kendisi hedef gösterilmeli ve afişe edilmelidir. düşmanı olduğu bu topraklarda yaşama hakkı yoktur.

  meczup falan değil, türk hiç değil, kendi ülkesine ve kültürüne yabancılaşmış bir arap artığıdır.

 • 30 kasım 2016 kerimcan durmaz'a silahlı saldırı

  yazar olurken mallık default mu geliyor amk?

  olm adam türkiye cumhuriyeti vatandaşı, yani başında hükümet olan bir ülkenin vatandaşı. hukuk var, kanun var. adamın canının devletin güvencesi altında olması gerek falan... adam silahlı saldırıya uğramış lan.

  adamın götünü siktirmesi, fenomen olması yok bilmem ne sebebiyle ölmesi gerektiğine siz mi karar vereceksiniz. siz de aşırı beyin yetmezliğinden vurulması gereken insanlarsınız o zaman sonuçta ben beğenmedim öyle mi olsun amk?

  ayrıca gerek yurtta yanan kızlar, gerek göçük altında kalan işçiler kadar da önemli bir mevzudur sikicem karşılaştırmalarınızı. ölüm niye bu kadar kolay diye sormuyor da ulan hangisi daha önemli bir ölüm diye tartıyor dalyarağa bak.

  can güvenliği sağlanamamış bir türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır. saldırının faili caydırıcılıktan uzak bir ceza ile yırtacaktır. millet olarak bunu hak ettiğimiz için.

 • passolig'in yenileme bedeli olarak 29 tl istemesi

  almayın arkadaşlar,

  passolig almayın,

  maça gitmeyin.

  o uygulama sike sike kalkar, o paralar ödenmez.

  adam yerine konulmak istiyorsanız, adam yerine konulmayı talep edin.