debe başlıkları

ramachandran21
profili

 • sakarya'da patilerine asit dökülen köpek

  yapanın aynı psikopat olduğunu düşünmemek elde değil.

 • recep tayyip erdoğan'a gazi unvanı verilmesi

  zamanında attan düştüğü için verilebilir. adam çok büyük tehlike geçirdi. eziliyordu.

 • depresyondan çıkma yöntemleri

  depresyonun tanımına aykırıdır. çünkü zaten depresyonda olan birisi "x yapın, y deneyin" tavsiyelerini uygulayamadığı için depresyondadır. yani "insanları ciddiye almayın" tavsiyesini yapıyor olsa zaten depresyona girmeyecek. ya da geleceğini düşünmese, ya da geçmişi bıraksa, ya da hayatı ciddiye almasa... bunları beceremediği için depresyonda olamaz mı sence? "kolumu oynatınca acıyor" diyen birine kolunu oynatmazsan acımaz demek gibi bir şey bu.

 • nadir gelen hayat süper lan hissi

  13-15 yaşımdan falan sonra yaşamayı bıraktığım his. kendimi huzurlu hissettiğim sayılı zamanlardan biri olurdu. her şey güzel, her şey düzenli, her şey olması gerektiği gibi giderdi. hayat güzeldi lan. hayata olumlu baktığım sayılı zamanlardandı. çok özlüyorum o duyguyu.

 • yoğun bakımdaki hastaya sigara veren hemşire

  bu mallar da böyle bi işe girip çalışıyorken işsiz hemşirelere, sağlıkçılara o kadar üzülüyorum ki... bu sığırlar bile bu mesleği yapabiliyorsa herkes yapar cidden.

 • vatan şaşmaz'ın cansız görüntülerinin yayınlanması

  ulan adamın biri

  "emin olun bundan 10-12 sene öncesine kadar böyle görüntülerin internette bulunması bu kadar kolay ol(a)mazdı; fotoğraflar gazetecilerin elinde olur, yayınlayıp yayınlamama ikileminde ahlâkî değerler ağır basar ve yayınlanmazdı" demiş.

  2005 doğumlu falan mısın diyesim geliyor. sıcağı sıcağına programında parçalanmış cesetleri, ölüleri, kanıyla göstermedi mi bu türk medyası? rtük kaç yıldır var bu ülkede? şimdi gelmiş neler neler diyorlar ya. şimdi görünce şaşırıyoruz çünkü denetleme kurumu var, yasaklar var. eskiden görünce şaşırmazdık küfürleri de, sigaraları da, çıplak çıplak insanları da, cesetleri de bu ülke televizyonlardan duyup izlerdi. şimdi duyar kasmayın. internetin ne bok olduğu da kaç yıldır belli bi şey. her türlü bok pislik var... doğru mu? değil. ama böyle. daha kaç yıl önce alttan sıcak sohbetler numaralarını görürdü bu ülkenin insanları.

 • yurtiçi kargo için en uygun slogan

  (bkz: yarrrama gelir)
  (bkz: gelirsek ekime gelmezsek sikime)

 • türkiye'deki üniversitelerin yaptığı en iyi şey

  üniversite mezunu işsiz yetiştirmek.

 • umrede evet propagandası yapılması

  (bkz: allah'ım senin yolunda olmaya evet diyoruz)

  adamlar şirkte boyut atlamış lan.

 • 04 19 21 33 37 45

  isabet edeceği yer ankara/yenimahalle olacaktır.

 • ünlülerin acaba ünlü müyüm diye benle kuşkusu

  (bkz: yirmi kere okuyup bir şey anlaşılmayan başlıklar)

  20 dakika sonra gelen edit: şimdi anladım.

  "ünlülerin acaba ben ünlüyüm diye benimle ilişki yaşıyor kuşkusudur". oh be.

  edit: imla.

 • pişman olmuş cemaatçi

  pişman olan cemaatçi yoktur, akp'li olan cemaatçi vardır.

 • 24 temmuz 2016 halep'in kuşatılması

  sokağa çıkan halk halep'e girerse bence tankları durdurabilirler. önemli olan milli irade çünkü.

 • 8-9 temmuz 2016 ekşi sözlük yurtdışı sıçışı

  gerçekten zor bi durum. eğer sözlüğe girmeyi gerçekten istiyorlarsa, yer değiştirebiliriz.

 • 6 temmuz 2016 babanın kızını kalaşnikofla taraması

  --- spoiler ---

  diyarbakır'da m.h.ç. adlı şahıs, 19 yaşındaki kızını erkek arkadaşıyla konuştuğu gerekçesiyle kurşun yağmuruna tuttu

  --- spoiler ---

  yorumlar daha fecidir:

  alayınagider:
  "helal olsun abimize bende olsan daha kötüsünü yapardım"

  vatandaş :
  "helal olsun. . . . kürtlerin namus anlayışına laf söyleyenler utansın ve ilave ediyorum kürt kökenli değilim."

 • iyi yürekli ateistlerin cennete gidememesi

  bunu aynen geçen gün de okudum ancak sen kim milyoner olmak ister'e başvurmadın diye sonsuz bir azap ve cehennemle cezalandırılıyor musun? hayır. seni eksiye çeken bir şey olmuyor. inanan, soruları bildiği için cennete ve ödüle kavuşuyor. sen yarışmaya katılmadığın için soruları bilsen de bir şeyle ödüllendirilmiyorsun. peki bu cezalandırılmanın mantığını açıklar mı? hiçbir mantık, hiçbir felsefe, hiçbir düşünce "kötü kalpli inançlı"'ın eninde sonunda cennete kavuşmasıyla, "iyi kalpli ateist"in sonsuza kadar cehennemde yanmasını açıklayamaz. çünkü mantıksızdır, akıl dışıdır.

  edit: "hem inanmıyorlar hem cennete girmeyi bekliyorlar" gibi ikinci bir sakat mantık çıkarmışlar. öyle bir şey yok. buradaki mesele iyi yürekli ateistlerin cennete alınmaması değil, cezalandırılmasıdır. hatta kötü kalpli dindarların (inançlıların) sonunda cennetle ödüllendirilmesidir. bunlara kılıf uydurmaya çalışanlarla uğraşıyor ateistler, yoksa binlerce dinin, binlerce tanrının, binlerce farklı inancın vaat ettiği binlerce farklı cennetten sizin cennetinize girip/girmemeyi çok da umursadıklarını sanmıyorum.

 • yazın popo kıllarını kesmeyen insan

  birilerine oy kaybettirmek istemez.

 • erkek olmanın kötü yanları

  güçlü olmak zorundasın.

  bir kızı seversin, onunla bir ömür geçirmek istersin. eğer bunu istiyorsan sonuna kadar çabalamak zorundasın. mesleğinde çok yorulursun, bıkarsın ancak hayallerin vardır, susarsın. tartışamazsın üst mevkide olanlarla çünkü gelecek planların vardır, sesini çıkarmazsın.

  göbekliysen onun için kilo vermeyi de istersin, gücün kuvvetin yoksa spor yapıp vücudunu geliştirmek istersin. o istiyor diye yaşam tarzını değiştirirsin. alışkanlıklarından vazgeçersin.

  sen güçlüsün çünkü, onun kendini güvende hissetmesini sağlarsın. bunun için çalışıp, kazanmak zorundasın. erkek olmak zordur.

 • japonya depreminde sokakları saran köpük

  bilim yalancı güneş'i açıkladı, hareket eden taşlar'ı açıkladı, yerçekimi dalgaları'nı buldu, higgs bozonu'nu buldu, binlerce hastalığa çözüm bulup, milyonlarca keşif ve icat sağladı. ancak insanlar hala "bilimin açıklayamadığı şeyler"den bahsediyor. keşke birileri de bilimin açıkladığı şeylerle ilgilense. ortalık cahil kaynamasa.

  edit: haklısın dostum bu allah ol dedi oldu ateyiz bilim adamlarını kim sikler? hem açıklanamayan bir sürü olay var. koca ayak, hitler'in cesedi, uzaylılar falan... aq yerinde herkes takmış paranormal, esrarengiz olaylara. bi kere de bilimin açıkladıklarını öğrenelim. ama google'a yaz bakalım yine ne çıkıyor...

  ama işte bu da açıklanana kadar tatavalar devam edecek. acaba kaç kişi kıyamet alameti, allah'ın imansız japonları cezalandırması ya da cinler, uzaylılar, zinalar falan diyecek.

 • erdoğan'a demokrasi vaadini hatırlatacağım

  aynı anda hem amerikayı hem rusyayı nasıl kendine düşman eder bi insan? hitler misin amk.