debe başlıkları

senin pezevenk enisten34
ekşi sözlük profili

 • selçuk inan

  üzerine çok gidilen terliksi fitbolci... imiş.

  siz koduğumun evlatları üzerine gitme görmemişsiniz. biri medyatik olunca, isterse elli kişinin katili olsa bile bir noktadan sonra o sikişik merhametiniz devreye giriyor. camı penceresi olmayan barakada çocuk bakmak zorunda kalan annenin üzerine gidilmiştir, okula giden çocuğuna harçlık verebilmek için öğlenleri boş yarım ekmek yiyen babanın üzerine gidilmiştir, sırf dini inanışı ya da inanmayışı yüzünden eğitimi baltalanan öğrencinin üzerine gidilmiştir, otobüste itin tekinden tekme yiyen ve kimseden yardım göremeyen ve hatta mini eteği yüzünden ayıplanan kızın üzerine gidilmiştir...

  vaadettiği işi yapmayan, yapmadığı gibi yediği kaba pislemekten geri kalmayan ve buna rağmen parasını çatır çatır alan ve hatta bunu kankeytoları ile paylaşarak kendine destekçi satın alan, üstüne üstlük bir grup embesil tarafından savunulan ala yavşakların üzerine gidilmemiştir...

 • parayla her kadının elde edilebilmesi

  güzel bir gülümseme ve iri memelerle her erkeğin elde edilebilmesinin, erkeğin zihin dünyasındaki izdüşümüdür.

 • aşmış'ın ingilizcesi

 • kadınların kıllı erkek sevmesi

  bir kurt adam olarak götümle güldüğüm önerme.

  avuç içleri, göz bebekleri, ayak tabanları... bir de yarramın başı hariç her yerimden kıl fışkırıyor. bu güne kadar ne bir tebrik ne de iyi ki kıllıoldun mesajı almadım.

 • sevişirken üstte olmayı seven kadın

  her kadınmış. bir de bunu istemiyorsa sorunu kendimizde aramalıymışız. tamam abi, büyüksünüz. zaten kadınlar ne sikim yiyorlarsa sorunu kendimizde aramamız lazım. kadın bu, ayna gibi, şeytana pabucunu ters giydirir hem, üff çok zekidir, vayyy çok fenadır, off şerrinden korkulur...

  sevişirken üstte olmayı seven kadın, sevişirken üstte olmayı seven kadındır ama siz ne yarraamsınız çözemedim mına koduğumun meriçboyları.

  dersin ki bana coni sins mk... gelmiş millete sikiş öğretiyor.

 • gal gadot

  hoş ile enfes kadın arasında bir yerlerdedir.

  cebimdeki son parayla, kendisine kestane alabilirdim.

 • yerli savaş uçağımız f-16'ların yerini alacak

  seçim öncesi sahte yerli araba haberleri yapanların yeni zırvası.

  ben yaptım olducu zihniyetten teknik ve teknolojik ilerleme beklemek gerizekalılıktır. en iyi ihtimalle, montajı ülkemizde yapılan ürünler kadar yerli olacaktır.

  edit: gerçekler bazı orospu çocuklarının zoruna gitmiş sanırım. sanki yapacaklarmış da spe engel oluyormuş... yapın da alkışlamaktan ellerim kanasın ama nerde sizde o göt? sen uçurtma yapamamış adamı sırf imam hatipli diye mevki sahibi yap, sonra da uçak üreteceğiz de. herkesi kendiniz gibi iktidardan nemalanan çıkarcı yavşaklardan mı bildiniz be orospu çocukları?

 • 10.000 tl'ye araba almak

  imkansız değildir.

  20 binlik arabanın haşatı çıkmışına 10 bin verip alırsanız, elbette masraf çıkarır.

  ayağımı yerden kessin, yağmur çamurda işimizi görsün diyen ve arabayı bir araç olarak gören mütevazı insanlar için 5 binliğe dahi sağlam seçenekler mevcut.

  git gide daha çok inanıyorum bu ekşicilerin bir boktan habersiz, evinden yurdundan dışarı çıkmayan hırbolar olduklarına.

 • donanımhaber'deki dünya düzdür tartışması

  harita mühendisiyim... jeodezik hesaplar benim işim. tüm hesaplamalarımızı belirli kabuller üzerinden en az hataya yakınsayacak şekilde yapıyoruz. uç uca gelmeyen otoyol gördünüz mü? köprü? varsa da hesap hatasındandır... yani düzgünce hesaplanan ve uygulanan her proje, hatasız bir şekilde uygulanır yer yüzüne. yani bizim kabuller sıfır hatada olmasa bile gerçeğe yakınsar haldeler. işte bu noktada, şeritvari şekilde uzanan işlerde hesaba kattığımız bir değişkenimiz var; yerin yuvarlaklığı. biz bunu hesaba katmasak, misal doğu-batı yönünde uzanan 5 kmlik bir yol, projeye başlangıç ve dolayısıyla referans olarak seçtiğimiz noktaya göre korkunç farklılıklar gösterir. ne anlatmak istiyorum? çemberin bir noktasından teğet çizin ve başka bir noktasından geçen yüzey normali ile teğet arasındaki farka bakın; ne kadar çok değil mi? halbuki siz su terazisi ile kot taşıyıp teğeti uyguladınız... işte o 5. kmnin sonunda, yere gömülmenizin ya da havada kalmanızın sebebi bu farktır. çember üzerinde düz yol yapmak demek, her noktadan geçen teğetleri, yalnızca o nokta üzerinde uygulamak demek. biz napıyoruz? arazide yoksayabileceğimiz mesafelerde bunu pas geçiyoruz, uzun projelerde ise hesaba katıyoruz.

  yani neymiş? dünya yuvarlak olmasa da yuvarlakımsıymış... uygulamalı matematik yalan söylemez.

  ne çok anlattım ya. halbuki sadece bu insanlar gerizekalıdır demeye gelmiştim. az buz da değil, ağır gerizekalıdır dünyanın düzlüğünü savunanlar.

 • sadece elit beylerle sevişen prensipli eskort

  size özel çok uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

  müracaat için yeşillendirin.

 • trabzon of'ta atatürk büstüne yapılan saygısızlık

  sağda solda nerelisin sorusuna trabzon değil de of diyip, ardından 'of kendi başına bir cumhuriyet.' diye açıklama getiren hıyarların yaptığı saygısızlık.

  lise öğrencisi bir çocuk arkadaşına demişti; 'kitap okuyacak olsam kuran okurum, ders kitabına ne gerek var?'

  böyle yetişen zavallılardan ne bekleyebilirsiniz ki?

  benim bi sorunum yok, insanlar şeriat özlemi içinde de olabilirler ama ekseriyeti allahın yerine parayı koymuş durumda şu an. asrı saadeti özlüyorsan, önce kendin ahlaka uygun yaşayacaksın ofli gardaşım.

 • galatasaray taraftarı

  içinde bulunduğum topluluk.

  geçen arkadaşın teki kobe bryant için kariyerine 2009'da başladı demiş... n'apalım amk başa gelen çekilir diyip ağız birliği yaptık ve hepimiz aynı şeyi iddia etmeye başladık.

  misal benim tanıdığım şerefli bilmem kaçıncı sporlu bir kız var ve kızın da amı var. o yüzden bana göre tüm şerefli bilmem kaçıncı sporluların amı var. aksi düşünülemez. hadi tümü demeyelim ama çoğunun var.

  hah... işte o ama koysun galatasaray taraftarı emi.

 • ölen rüzgar çetin öldüren alkollü polis olsaydı

  ölen ethem ya da berkin, öldüren de polis olsa polis yırtar da... rüzgar olunca yağsız kazığa oturturlar kanımca.

 • kadının içinde gidip gelirken omuz masajı yapmak

  kadı efendiyi zevkten zevke uçuracak müthiş eylem.

 • erkekleri çileden çıkartıp işte gerçek yüzün demek

  sözlükte gördüğüm en gerçekçi tespitlerden ilk beşe rahatça girebilir...

  var böyle bir şey. kasten de yapmıyorlar ama haklı çıkmak adına, belki istemsizce, bunu yapıyor kadınlar. bu aşamayı sakin geçirip, bir gün sonra aynı meseleyi masaya yatırınca da "oo nasıl kinlendiysen, unutamıyorsun bir türlü." oluyorsunuz.

  tartışmayın. sürekli güzel olduğunu duyup size sik gibi davranan evrimin zayıf halkası kaltaklara daha da yüz vermeyin.

 • polonya'da kıç kadar arabadan 17 kişinin inmesi

  internet aleminden silinmesi gereken video... kadir topbaş görmesin.

 • tanrılara başkaldırma zamanının da gelmesi

  gılgamış dur allahını seversen zaten ortalık karışık... denilesi olay.

 • ayşegül terzi

  yıllar öncesi... ailecek çalışıyoruz, dükkanımız var o sıra. bir sezonda biriktirdiğimiz paranın biraz fazlasını valide çekiyor bankadan*, evin yolunu tutuyor. tam sokağın köşesinde asılıyorlar çantasına, sürüklüyorlar. bir kolunun üzerinden geçiyorlar. o kadar çırpınıyor ki çantayı vermemek için, yüzüne de patlatıyorlar bir iki tane. sonra güçten düşüyor tabii, elinden kayıp gidiyor emeğimizle doldurduğumuz çantası. kimse koşmuyor yardımına, balkonlardakiler anca seyretmekle yetiniyor. tamam, yetişemeyenler de vardır belki ama, kimse gözünün önünde olan bu olaya müdahale edemiyor. sonrası daha da vahim... gayrettepe'de polis kılığında birkaç gavat, sanki suçlu bizim valideymişçesine üzerine gidiyorlar; neden çantada para vardı? orada ne işiniz vardı? gittiyse yapacak bişeyimiz yok, artık o parayı yok sayın... depresyona giriyor valide bunun üzerine. yıllar sonra nasıl hissettiğini sorduğumda ise, olay değil, polisin tavrı beni kahretti diyor. tamam kardeşim, suçluları bulamayabilirsiniz. bari kötü davranmayın değil mi? mahalleli de bir başka garip tabii... neden o kadar para varmış çantada falan. saat de öğlen saati hani, 14:00 suları ama yine de o saatte geyiği çevirenler de olmuş duyduğum kadarıyla. yüzümüze bişey söyleyen yok tabii, her zamanki ortadoğulu yavşak insan halleri.

  başımıza geldi de ordan biliyorum. insanlar duyarsız. başınıza bir iş geldiyse siz suçlusunuz gibi davranıyorlar. insanlar aşağılık. sövün bana, maganda diyin, hayvan diyin... ama ben olsam, sebebi ne olursa olsun, kapalı ya da açık, bir kadına tekme atıldığını görseydim durmaz, şiddete şiddetle karşılık verirdim. benim çözümüm bu. dengi olmayana, durup dururken şiddet uygulamaya kalkan gavatlara olay yerinde müdahale etseniz, bir daha böyle olaylar yaşanmaz. o yüzden, tekmenin sahibi değil, toplumun çoğunluğunu oluşturan "bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı" orospu çocuklarıdır suçlu olan. sen haddini bildirmeyi bırak, bir dur bile demezsen, bu pislikler birer birer artar, yüz bula bula tepemize çıkarlar. bugün ayşegül'e, yarın senin anana, bacına.

 • putin'in yaptığı hakan fidan esprisi

  olaydan on dakika önce hakanım fidanım koşa koşa cbnin yanına gider...

  - efendim... sanırım ruslar hakkında önemli bir gerçeğe ulaşmış bulunmaktayım.
  - neymiş??
  - galiba sıcak denizlere inmek gibi bir planları var.

  işte, esprinin ardından gelen tebessümün sebebi bu olaydır.

  debedit: okuyup da gülsen ya... yeter.

 • bir erkeği adam edip başkasına kaptırmak

  *kadın sanrısıdır.

  diyelim ki adam ettiniz... o saatten sonra sizi tercih etmiyorsa, adam gibi birinin tercih edeceği biri olmadığınız sonucuna varılır.

  tabii bunlar hep boş muhabbetler, rahat olun.