debe başlıkları

senin pezevenk enisten45
profili

 • muharrem ince ve meral akşener arasında kalmak

  2. turda başımıza gelmesini dilediğim hadise.

  bi gülümsetti ama... itiraf edin.

 • liselileri polis otobüsünde döven polisler

  polislere düşman değilim ama oldum olası sevmem. şu dayağı lise dönemimde yemiş olsaydım, bu ülkeye, bu insanlara, size düşman olur, elimden geldiğince zarar vermeye uğraşırdım ve bence bu beni vatan haini değil, sizi aşağılık orospu çocukları yapardı.

  lise çağındaki çocuğu otobüste dövmek ne demek ulan?

 • mini etekli bir kızın arkasından merdiven çıkmak

  baka baka çıkmakla sonuçlanmalıdır.

  nitekim, bakmasanız da baktı derler.

 • 38 yıllık mühendise posta koyduğunu sanan ergen

  karşısındakinin açığını bulduğunu sanıp, gol atma derdine düşen ergen.

  ben olsam pazartesi gel başla der, sonra da staj boyunca hayatını sikerdim.

  odtülü emmi insaflıymış.

 • kızların sözlüğü erkek düşürmek için kullanması

  (bkz: nereye düşüyoruz)

 • 30 bin liraya alınacak en iyi ikinci el araba

  aylık beşyüz liraya araba kiralanabildiğini sananlardan, eski amerikan önerenlere... gerizekalıların tavsiyelerini dinleyerek almamanız gereken arabadır.

  olmazsa olmazlarınızı belirlemeden bulamazsınız bu aracı.

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  http://connected2.me/speagain

  koca arayanlar, kafa sikenler, sevgili eskileri ve sevdiğine açılamayan özgüvensiz sümüklüler gelmesin lütfen.

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  http://connected2.me/speagain

  bugün de biter mi?

 • inanmadığı dinle sabah akşam uğraşan ateist

  hakkı yenilen ateisttir

  mesela ben... senden çok vergi ödüyorum koduğumun oğlanı. belki 3-5 caminin, personel dahil, aylık giderlerini benden tırtıklıyor devletimiz ama ona ses çıkaran yok. hepimiz birbirimize saygılı olalım diyoruz ama sabahın köründe ya da akşamın bi vakti kafamı sikmenizi hoş karşılamamı bekliyorsunuz. e ben şimdi vatikana mı posta koyayım? napacam? elbette sizin sikko kabile dininize saracam.

  bi gün tanrıya inanırsam, bu sikko inanışın bu kadar yayılması tanrının mucizesidir diyip inanırım... söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ama söylemeden de olmuyor; ben de pek zeki değilim ama siz cidden gerizekalısınız. essah.

 • sürekli yaz saati uygulamasının 2018'de bitmesi

  deneme yanılma yöntemiyle ülke idare etmeye çalışan çapsızların son icraati.

  nasıl olsa deneyip de patlattıkları işlerden asla sorumlu tutulmuyorlar.

 • seks yapmak için söylenen yalanlar

  “iş için il dışına çıkıyorum...”

 • selçuk inan

  üzerine çok gidilen terliksi fitbolci... imiş.

  siz koduğumun evlatları üzerine gitme görmemişsiniz. biri medyatik olunca, isterse elli kişinin katili olsa bile bir noktadan sonra o sikişik merhametiniz devreye giriyor. camı penceresi olmayan barakada çocuk bakmak zorunda kalan annenin üzerine gidilmiştir, okula giden çocuğuna harçlık verebilmek için öğlenleri boş yarım ekmek yiyen babanın üzerine gidilmiştir, sırf dini inanışı ya da inanmayışı yüzünden eğitimi baltalanan öğrencinin üzerine gidilmiştir, otobüste itin tekinden tekme yiyen ve kimseden yardım göremeyen ve hatta mini eteği yüzünden ayıplanan kızın üzerine gidilmiştir...

  vaadettiği işi yapmayan, yapmadığı gibi yediği kaba pislemekten geri kalmayan ve buna rağmen parasını çatır çatır alan ve hatta bunu kankeytoları ile paylaşarak kendine destekçi satın alan, üstüne üstlük bir grup embesil tarafından savunulan ala yavşakların üzerine gidilmemiştir...

 • parayla her kadının elde edilebilmesi

  güzel bir gülümseme ve iri memelerle her erkeğin elde edilebilmesinin, erkeğin zihin dünyasındaki izdüşümüdür.

 • aşmış'ın ingilizcesi

 • kadınların kıllı erkek sevmesi

  bir kurt adam olarak götümle güldüğüm önerme.

  avuç içleri, göz bebekleri, ayak tabanları... bir de yarramın başı hariç her yerimden kıl fışkırıyor. bu güne kadar ne bir tebrik ne de iyi ki kıllıoldun mesajı almadım.

 • sevişirken üstte olmayı seven kadın

  her kadınmış. bir de bunu istemiyorsa sorunu kendimizde aramalıymışız. tamam abi, büyüksünüz. zaten kadınlar ne sikim yiyorlarsa sorunu kendimizde aramamız lazım. kadın bu, ayna gibi, şeytana pabucunu ters giydirir hem, üff çok zekidir, vayyy çok fenadır, off şerrinden korkulur...

  sevişirken üstte olmayı seven kadın, sevişirken üstte olmayı seven kadındır ama siz ne yarraamsınız çözemedim mına koduğumun meriçboyları.

  dersin ki bana coni sins mk... gelmiş millete sikiş öğretiyor.

 • gal gadot

  hoş ile enfes kadın arasında bir yerlerdedir.

  cebimdeki son parayla, kendisine kestane alabilirdim.

 • yerli savaş uçağımız f-16'ların yerini alacak

  seçim öncesi sahte yerli araba haberleri yapanların yeni zırvası.

  ben yaptım olducu zihniyetten teknik ve teknolojik ilerleme beklemek gerizekalılıktır. en iyi ihtimalle, montajı ülkemizde yapılan ürünler kadar yerli olacaktır.

  edit: gerçekler bazı orospu çocuklarının zoruna gitmiş sanırım. sanki yapacaklarmış da spe engel oluyormuş... yapın da alkışlamaktan ellerim kanasın ama nerde sizde o göt? sen uçurtma yapamamış adamı sırf imam hatipli diye mevki sahibi yap, sonra da uçak üreteceğiz de. herkesi kendiniz gibi iktidardan nemalanan çıkarcı yavşaklardan mı bildiniz be orospu çocukları?

 • 10.000 tl'ye araba almak

  imkansız değildir.

  20 binlik arabanın haşatı çıkmışına 10 bin verip alırsanız, elbette masraf çıkarır.

  ayağımı yerden kessin, yağmur çamurda işimizi görsün diyen ve arabayı bir araç olarak gören mütevazı insanlar için 5 binliğe dahi sağlam seçenekler mevcut.

  git gide daha çok inanıyorum bu ekşicilerin bir boktan habersiz, evinden yurdundan dışarı çıkmayan hırbolar olduklarına.

 • donanımhaber'deki dünya düzdür tartışması

  harita mühendisiyim... jeodezik hesaplar benim işim. tüm hesaplamalarımızı belirli kabuller üzerinden en az hataya yakınsayacak şekilde yapıyoruz. uç uca gelmeyen otoyol gördünüz mü? köprü? varsa da hesap hatasındandır... yani düzgünce hesaplanan ve uygulanan her proje, hatasız bir şekilde uygulanır yer yüzüne. yani bizim kabuller sıfır hatada olmasa bile gerçeğe yakınsar haldeler. işte bu noktada, şeritvari şekilde uzanan işlerde hesaba kattığımız bir değişkenimiz var; yerin yuvarlaklığı. biz bunu hesaba katmasak, misal doğu-batı yönünde uzanan 5 kmlik bir yol, projeye başlangıç ve dolayısıyla referans olarak seçtiğimiz noktaya göre korkunç farklılıklar gösterir. ne anlatmak istiyorum? çemberin bir noktasından teğet çizin ve başka bir noktasından geçen yüzey normali ile teğet arasındaki farka bakın; ne kadar çok değil mi? halbuki siz su terazisi ile kot taşıyıp teğeti uyguladınız... işte o 5. kmnin sonunda, yere gömülmenizin ya da havada kalmanızın sebebi bu farktır. çember üzerinde düz yol yapmak demek, her noktadan geçen teğetleri, yalnızca o nokta üzerinde uygulamak demek. biz napıyoruz? arazide yoksayabileceğimiz mesafelerde bunu pas geçiyoruz, uzun projelerde ise hesaba katıyoruz.

  yani neymiş? dünya yuvarlak olmasa da yuvarlakımsıymış... uygulamalı matematik yalan söylemez.

  ne çok anlattım ya. halbuki sadece bu insanlar gerizekalıdır demeye gelmiştim. az buz da değil, ağır gerizekalıdır dünyanın düzlüğünü savunanlar.