debe başlıkları

corrosive6
profili

 • tek tuvaletli evde yaşayanların kültürsüz olması

  o da laf mı yav. bizde +4 tane de kedi tuvaleti var. totalde 6 tane var yani. ama biz bir tanesine sıçmayı yeğliyoruz.

 • 61 milyon lira çıksa yapılacaklar

  yani bana çıksa direkt peygamberliğimi ilan ederim. çünkü bilet bile almadım.

 • yarım kilo kıymayla yapılabilecek en iyi yemek

  öğrenciyken cebimde beş kuruş para kalmamıştı, yani beş euro kalmıştı. anasını sikim deyip sarma tütün almıştım (bak paket de değil. gerçi lucky strike 100 gr almıştım, ama o benim kıstasımda fakirlikti amk).

  yıllar sonra, on yıllar öncesinden bir arkadaşımla görüştüm tekrar. rakılayalım dedim amk. güzel birkaç parça et kestirdim. medium rare pişirdim. yerken: ''olm, biz hiç deneyemedik lan böyle. ete kıyamadık amk.'' dedi. ye amk dedim sıçana kadar.

  siktir et olm sen de. yarım kilo kıymaya sokayım, size bişi olmasın. gönlünde nasıl kaldıysa öyle yap ye işte amk. fakirlik dediğin görecelidir. o an ''sikeyim anasını!'' diyemiyorsan, hayatın boyunca fakir kalırsın. çünkü ruhun öğrenilmiş çaresizliğe köle olur. yukarıdaki örneklere dayanarak diyorum ki;

  kıymalı yumurta yap. ahahahahaha

 • pucca

  eski eşim okurdu bunun kitaplarını. şimdi çok daha iyi anlıyorum neden eski eşim olduğunu. ahahaha ucuz kurtulmuşum lan.

 • evde bira yapma modası

  bak bak, ortalamanın altında kazanıyorsun diye yazmış dallama. 1 euroluk schneider weißer, burda mekanda 30 tl amın evladı. 4 tane içsen 120 tl. ayda 4 defa çıksan 500 tl sadece 16 biraya ödedin. şaka gibi değil mi? bunun kazançla bir alakası yok, bunun kaybolan alınteri ve enayi yerine konmakla alakası var. hoş değil.

  destekliyorum böyle şeyleri.

 • doggy pozisyonunu çekici kılan detaylar

  doğru yapılması elzemdir.

  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/…qtemnl-gdxczvxv