debe başlıkları

bu konuyu tartismak icin tiklayiniz3
ekşi sözlük profili

 • müdür yardımcısının pippa bacca paylaşımı

  necmettin köksal tarafından silinen paylaşım. şöyle de bir açıklama yapmış.

  "son yaptığım paylaşım ateistleri rahatsız etmiş yürüyüş yapanlara tavsiye niteliğinde olmasına rağmen paylaşımı başka yerlere çekmeye çalışmışlar. beyinleri tecavüze uğramış bu insanlar türkiye de tecavüze uğrayan italyan kızla alay ettiğimi ima eder şekilde paylaşımlar ve hakaretler yapmaktalar. bana özelden mesajla hakaret edenleri ve bu şekilde paylaşım yapanların hepsini savcılığa suç duyurusunda bulunacağımdan emin olsunlar."

  "madem zararsız, hatta faydalı bir şey yazdığını düşünüyordun da 3-5 ateist için niye sildin?" diye sorarlar adama.

 • levent gök ile bekir bozdağ'ın el ele tutuşması

  olayları genellikle soğukkanlı karşılarım, ama bu fotoğrafı gördüğümden bu yana elim ayağım titriyor. bu ülkede öğrenciler, gazeteciler, sanatçılar, yazarlar o senin elini tuttuğun adam ve avanesi yüzünden tutuklu. böyle bir poz vermek ne demek, kuru bir selam neyinize yetmiyor? ne oldu da bu samimiyet oluştu? bekir bozdağ "başkanlık yasasını çekiyoruz" dedi de onu mu kutluyorsunuz? kafayı yiyeceğim. çekilin kardeşim, boşaltın o koltukları. attığımız adıma dikkat ediyoruz biz, akp'ye, siyasal islama yaramasın diye. siz de bir zahmet mecliste kıkırdamayın.

  edit: bak bak, götoğlan da olmuşuz. elele gülüşmenin alternatifi ne zaman tabanca ile düello yapmak olmuş? bizde mi bir anormallik var anlamıyorum ki. hafif bir sürtüşme mi var akp ile chp arasında, dargın sevgili modundalar mı? öyleyse çıkın söyleyin, biz de üzerinde düşünelim. ülke elden gidiyor diye uykusuz kalmayalım, çocuklarımızın geleceğinden endişe etmeyelim.

 • gün birlik günüdür bırakın erdoğan başkan olsun