debe başlıkları

seni gidi bok4
profili

 • kendime saygım yok yemekleri

  tiplere bak ya salçalı yemekler diyen mi ararsın, kapuska diyen mi ararsın; pilav deyip kadınlara bu şekilde bile laf eden mi ararsın.

  benim nacizane tavsiyem bu tarz fikirleriniz varsa eğlencenizden, sigaranızdan, giyinimizden artırın ve bir doktora gidin. ağır mental sorunlar çıkabilir. emin değilim de hissiyatım bu yönde.

  adam kapuska demiş, salçalı yemekleri falan aşağılamış. allah'ın burger king bebelerine bak hele ya. düz salça sürülmüş ekmek bile o yediğiniz içeriği belli olmayan hamburgerlerden, bistro menüsü klasiği tavuklu/etli bir şeyler + patetes + nasıl yıkandığı meçhul salata klasiklerinden iyidir.

 • regl olduğunu cart diye söyleyen kadın tipi

  cart diye de söylerim, şap diye de söylerim. neyin var neyin var diye insanı delirtince çevresi, regl oldum ve yürüyün gidin lütfen deyince ortalık bir sakinliyor.

  hatta köpeğim regl oldu. onu da herkese söylüyorum. benim kızım regl oldu diye hahaah. ona da bir sakinlik geldi ama. karnı ağrıyor herhalde birkaç gündür. çok garip lan. 40 kg, kocaman, ilk kez regl oldu, aşırı garip garip davrandı filan. sonra sakinleşti. poposunda bezle gezerken bir kadın sordu, yanında kızı. buna niye bunu bağladın diye. regl oldu çünkü dedim. kadın kıza baktı, şok oldu, yanlış bir şey söylenmiş gibi kapamaya çalıştı. kıza ben de “o şimdi kanıyor. biz de oluyoruz, sen de olacaksın. hepimiz regl oluyoruz.” dedim ve köpeğimi koşturtmaya devam ettim parkta. hahhaa. utandı ya kadın. ciddi bundan utandı.

 • arabada erkek varken kadının araba kullanması

  bizim sülalenin kafası rahat. tüm kadınlar sanarsın taksici, rallici falan. bizdeki kadınlar erkeklerin araba kullanmasını beğenmiyor hatta hahahahaha.
  ben babamın biz varken yıllardır araba sürdüğünü görmedim hatta uzun yollarda kendi arabasını kardeşime verip “ben uyuyacağım, sen sür banane” der. arkaya geçer yatar uyur saatlerce. işte bunlar hep kadın erkek eşitliği hatta onun ötesinde insan olma bilinci.

  kullandırtmayın karılarınıza, kızlarınıza araba, kullandırtmayın. apandistiniz patladığında sizi hastaneye yetiştirecek, koskoca bavullarla sizi havaalanına götürecek tanıdık ya da taksici ararsınız. arabanız da evin önünde, bir kadın tarafından kullanılmamış şekilde tatlı tatlı durur.

 • yılbaşı adı altında hristiyanlaşmak istemiyoruz

  ben dindarımdır. yani kendimce dindar olduğumu düşünüyorum, aslını allah bilir. müslümanımdır. yılbaşındaki o coşkuyu, o yenilenmeyi, o vedayı, o hoşgeldini severim. o, sırf yılbaşı diye değişen sokakları, artan ışıkları, takılan süsleri çocuk gibi izlerim yıllardır. her yılbaşı akşamını da bir şekilde sevdiğim insanlarla (arkadaş, aile gibi) kutlamaya gayret ederim. bunu anlamayan insanlar, bunu anlamayan düşünceler olabilir. yapacak bir şey yok. anlatamazsın, anlamazlar, anlamıyorlar.

  müslümanım. dindar olduğumu düşünüyorum.

  ama hoşgeldin 2018. seni heyecanla ve umutla bekliyor ve hazırlanıyoruz.