debe başlıkları

karanlikta tek basina8
profili

 • dursun özbek başkan seçilmesin kampanyası

  kesinlikle bütün sosyal medyada başlatılması gereken kampanyadır.

  nasıl ki arda turan galatasaray'a gelmesin kampanyasını başlattık ve başarıya ulaştık. bu kampanyada da aynısını yaşayacağız inşallah. gördünüz arda, değil galatasaray'a hiçbir büyük kulübe gidemedi. hiçbiri bile istemedi arda efendiyi. adamı resmen başakşehir'e itelediler. siyaset sağ olsun.

  işte bu kampanyanın başarısından güç alarak bu sefer de dursun özbek denilen kifayetsiz adamı galatasarayımıza başkan seçtirtmeyeceğiz inşallah. geleneksel medyaya özellikle dikkat edin. nasıl da dursun başkan seçilsin diye köpek gibi algı kasıyor şerefsizler. çünkü bu medya bileklerini kessen sarı lacivert akacak kadar gözü dönmüş dibine kadar fenerli bir medyadır. kendi stadlarında oynanan beşiktaş maçında kendi suçlarının üstünü örtüp nerdeyse beşiktaş'ı suçlu çıkarmayı başaracak algıyı oluşturan işte bu aşağılık yaratıklarla dolu fenerli medyadır.

  bu medya tabi ki de dursun denilen herifin başkan olmasını isteyecektir. nasıl ki biz aziz yıldırım'ın 300 sene fener başkanı olarak kalmasını istiyorsak onlar da dursun'u isterler doğal olarak. niye? galatasaray'ın burnu boktan çıkmasın diye.

  işte tüm bu sebeplerden ötürü tüm taraftar gruplarına bulundukları bütün mecralarda önemli görevler düşüyor. başta twitter olmak üzere sözlükler, facebook ve instagram gibi yerlerde avaz avaz sesimiz çıksın. kongredeki fosillerin kulağına iyice çalınsın. bilinsin ki bu taraftar dursun'u istemiyor.

  galatasaray'ın başına çöreklenen ve bir türlü ölmek nedir bilmeyen en büyük ihtiyar inan kıraç, manevi evladı dursun'u seçtirmek için var gücüyle çalışacaktır. bu inan denilen adama özellikle dikkat edilmesi gerekir.

  eyyy dursun özbek!!! seni istemiyoruz. düş artık galatasarayımızın yakasından.

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  hadi kafa dağıtalım. dert anlatacak olanlar üstteki arkadaşa müracaat etsin lütfen :)

  http://connected2.me/outsides

  http://ribony.com/outsides

 • kadının en seksi yeri

  (bkz: götüdür)

 • 30 kasım 2017 whatsapp'ın çökmesi

  yine çapkınların kızı tam kıvama getirdikleri anda yaşanan çökmedir. whatsapp çökmese pipidaşlarım hatunlara çökeceklerdi. zalımsın teknoloji.

 • 27 aralık 2017 restoranların yemek kartı boykotu

  gayet yerinde bir boykottur. bu sodexo, multinet, setcard, edenred ticket resmen hortumculuk yapıyor. kardan bile değil cirodan % 9-10 komisyon alıyorlar. resmen restoranların beleşçi gizli ortağı gibiler. sistem öyle bir mecbur etti ki herkesi artık maliye bakanlığının yumruğu masaya vurması gerekiyor.

  ben istanbul belediyesinin yerinde olsam bu işe girerim. istanbulkart'a yüklensin yemek paraları. komisyonu da % 2-3 gibi makul oranlarda alırlarsa bu işten iki taraf da fayda görür. diğer yabancı kökenli beleşçi kart firmaları ya eşşek gibi komisyonları düşürürler ya da siktir olur giderler. bu tip yabancı yatırımın amına koyayım. hiçbiri bir boka yaramaz. hemen hepsi kan emici vampirdir.

 • mervelerdeyimin erkeklerdeki karşılığı

  (bkz: arkadaşlarla pes atıcaz)

 • düşün ki o bunu okuyor

  iyi ki varım lan. valla bak. kendimi çok seviyorum ahhahah

 • boşandıktan sonra erkeğin nafaka ödemesi saçmalığı

  vampir kızlarımızın erkeğin kanını emmek için yasaları arkasına alarak yaşattıkları saçmalıktır.

  sadece 2 ay evli kalıyorsun, çocuğun yok ve sen bir şerefsiz evladına nafaka ödemek zorunda bırakılıyorsun. sikerler böyle adaleti. alın burda ne güzel örneği var.

  https://galeri.uludagsozluk.com/…verilmesi-1525936/

  sizce de hala bu memlekette medeni kanunun değiştirilme zamanı gelmedi mi artık?