debe başlıkları

whatsapp

 • an itibariyle çöktüğünü yine buradan öğrendiğim mesajlasma uygulaması.

  2017 ' nin son gününde isteğim şudur insallah yeni yilda whatsap' in bozulduğunu farkedecek duruma gelirim.

  (bkz: yalnizlik)

 • buraya ‘çöktüğünü sözlükten anlıyorum hiç mesaj atanım yok :((‘ muhabbeti gelecek.
  an itibariyle çökmüş uygulamadır.

 • ekşiye girmesem çöktüğünü fark etmeyeceğim uygulama.

  yalnızlık böyle bir şey, pardon yalnızlık demişim hiçlik böyle bir şey sanırım.

 • özellikle toplu mesaj grupları için, acilen, hem de çok çok acil, "mesaj göndermeden önce şifre sorulsun mu? / uyarı verilsin mi?" gibi bir özellik koyulması gereken uygulama. yani arkadaşa karı kız videosu gönderecem, lan göndereceğin kişiyi seç listesi kısmına geliyorum, soğuk terler boşalmaya başlıyor.

  liste bildiğin kurtlar vadisi, yok şirket departman grubu, yok servis grubu, yok bilmem yarrağama gidiyoruz grubu, çocuğun okulunun veli grubu, aile / akraba grubu. lan elin yanlışlıkla bir kaysa, hayatını kaybediyorsun lan direk, şakası yok.

  düşünsene, şirket grubuna şöyle emmeli, gömmeli, hayvanlı bir şey yollamışsın. bittin yani, git at kendini. telafisi yok. zira yaşanmış bir çok örneği de mevcut, üşendim şimdi haberleri bulmaya. tamam, çıplak fotomuzu falan yolladığımız yok kimseye de, saçma sapan şeyler yollanıyor yani, karı kız, porno, siyasi capsler falan oluyor. büyük sıkıntı. aman diyim.

 • whatsapp'ın 1 saat önce çöktüğünü twitter'dan öğrenmek ve dur bakayım çalışıyor mu diye mesaj atacak kadar samimi dostunun kalmadığını fark etmek...

 • güncellemeyle yarak gibi olmuş ama zamanla alışırız. nelere alışmadık ki... antik ekşi sözlüğü unutmayacağız derken üzerine neler neler oldu mesela, whatsapp nedir ki?

  millet çoktan bokum gibi durum videoları filan yüklemeye başlamış. ne meraklıymışsınız hiçbir işe yaramayan sığ ve anlamsız hayatlarınızı paylaşmaya! paylaş paylaş bitiremediniz aq!

 • insanların yapış yapışlıktan öldüğü uygulamalara bakıp: ''bana ne bana ne ben de yapçam'' moduyla hazırlanan son güncellemesini, kullanıcılarına sunmuş olan iletişim ağı.

  güncellemeyi gördükten sonra akıllara büyük duayen aleksandr puşkin'in şu cümlesi geliyor:

  ''çünkü onlar her kuşu sikmişti ve geriye bir tek leylek kalmıştı...''

 • msn'den sonra skype'in da cokusune sahit olacagiz.

  allahim bu jenerasyon daha ne kadar yikima taniklik edecek :(

 • hala kullanamayanlar için yeni keşfettiğim bylock programını öneririm. denedim, gayet başarılı.

 • end to end encryption yaklaşık olarak 3 ay önce gelmiş ve fbi ile apple'ın kavgası sebebiyle milyar dolarlık şirketlerin aldığı önlemlerden sadece birisidir. kimse bir üçüncü dünya ülkesindeki başarısız bir darbe girişimi için abd'yi ve düzinelerce milyar dolarlık şirketi karıştırmaz. bu şirketlerden iki tanesinin mal varlığı toplamının türkiye'nin bütçesinden daha fazla olduğunu düşünürsek teorimizin ne kadar mantıksız olduğunun rahatlıkla farkına varabiliriz.