debe başlıkları

volkan demirel

 • takımını satmış hain, itici, poşet kaleci.

  edit: aşağıda bir arkadaş eyyamla atıldı demiş. bunlar da her şeye fetö diyenler gibi eyyam eyyam demeye başladılar. fırat iki defa daha atabilirdi volkan'ı ama hep uyardı. en son atıldı haklı olarak.

 • dünyanın en büyük kulüplerinden olan juventus’un kalesini 40 yaşında biri koruyor vizyona bak.

 • 100 metreden ofsaytı gördü ama kerimin füzesini göremedi ayı hahahahah.

 • 20 ağustos 2017 fenerbahçe trabzonspor maçında fenerbahçe taraftarı tarafından da ıslıklanması ile türkiye'de futbol oynadığı bütün stadyumlarda ıslıklanma şerefine nail olan ilk futbolcu.
  yediği gol için kendisinde hiç kızmıyorum.
  çünkü forma bulma sebebi ektedir.

 • göztepe maçında ilk dakikalarda bulduğumuz erken golün iki dakika sonrasında yediği ilk golde çok rahat çıkaracağı topu tokatlamak yerine fotoğraf çektirerek tutmaya çalışırken elinden kaçırıp kaleye düşüren, ikinci golde ise topun sadece kendine gelebileceği kadar şut açısı olan bir pozisyonda ikinci lig topçusu tarafından tam üzerine abanılan pis burun vuruşu sola yatarak kalenin tam ortasından içeri alarak fatih terim'e hak verdiren kaleci!

  hazırlık maçlarında da hep saçam sapan hatalar yaptı zaten. bundan sonra kameni bir hata yapana kadar yedeğe çekilerek pozisyonların tekrarı, göz kapakları otomatik portakal'daki gibi bağlandıktan sonra kale arkası kamerasından ağır çekide tekrar tekrar izletilmeli kendisine.

 • oynadığın oynayacağın topu sikeyim demek istediğim sporumcusu.
  maça süper başlamışız şu yaptığı şeye bak ya.

  edit:bilmeyenler için yazalım; şekil yapmak için klasik atlayışlarından birinde topu alıp içeriye attı. içine tükürdü tüm motivasyonun.

 • 17 mayis'i popescu'nun penaltisi ile hatirliyorduk artik volkan demirel'in penaltisiyla hatirlayacagiz.

  hahhahahaahha

 • kötü insandır ama net bir şekilde çok iyi kalecidir.

  büyük ihtimalle türkiye'de en iyi derbi performansına sahip olan kalecidir de.

  kendi takımım beşiktaş adına konuşayım bize karşı 28 maçta sadece 5 mağlubiyet almış. iç dış demeden ezmiş geçmiş. bir kaleci için unutulmayacak derecede mükemmel bir istatistik. muhtemelen gs karşısında da benzer bir istatistiği var. böyle bir derbi kariyeri kimseye kolay kolay nasip olmaz. valla ne kadar sevinse az.

  (bkz: 7 mayıs 2017 beşiktaş fenerbahçe maçı)'nda takımı çok kötü bir futbol oynadı, son dakikalarda 9 kişi kaldığı bir maçta gol atarak puanı kaptı. sevinmesi gayet doğal bir durum. burada volkan'a bok atacağımıza önce kendi takımımıza bakmamız gerekiyor.

  edit: volkan'a her maç ana bacı dalan bir beşiktaşlıyım ama bu durum gerçekçi olmayacağım anlamına gelmez. tebrikler yogi...

 • tartışmasız türkiye'nin en ahlaksız, en sevimsiz, en antipatik kalecisidir. kayseri'nin 4. gölü sonrasında geriye doğru attığı takla kahkaha attırmıştır. kibar feyzo filminin final sahnesinde vurulan maho ağanın taklasıyla birebir aynı :)) şener şen'den esinlendiğini düşünüyorum.