debe başlıkları

volkan demirel

 • 17 mayis'i popescu'nun penaltisi ile hatirliyorduk artik volkan demirel'in penaltisiyla hatirlayacagiz.

  hahhahahaahha

 • kötü insandır ama net bir şekilde çok iyi kalecidir.

  büyük ihtimalle türkiye'de en iyi derbi performansına sahip olan kalecidir de.

  kendi takımım beşiktaş adına konuşayım bize karşı 28 maçta sadece 5 mağlubiyet almış. iç dış demeden ezmiş geçmiş. bir kaleci için unutulmayacak derecede mükemmel bir istatistik. muhtemelen gs karşısında da benzer bir istatistiği var. böyle bir derbi kariyeri kimseye kolay kolay nasip olmaz. valla ne kadar sevinse az.

  (bkz: 7 mayıs 2017 beşiktaş fenerbahçe maçı)'nda takımı çok kötü bir futbol oynadı, son dakikalarda 9 kişi kaldığı bir maçta gol atarak puanı kaptı. sevinmesi gayet doğal bir durum. burada volkan'a bok atacağımıza önce kendi takımımıza bakmamız gerekiyor.

  edit: volkan'a her maç ana bacı dalan bir beşiktaşlıyım ama bu durum gerçekçi olmayacağım anlamına gelmez. tebrikler yogi...

 • tartışmasız türkiye'nin en ahlaksız, en sevimsiz, en antipatik kalecisidir. kayseri'nin 4. gölü sonrasında geriye doğru attığı takla kahkaha attırmıştır. kibar feyzo filminin final sahnesinde vurulan maho ağanın taklasıyla birebir aynı :)) şener şen'den esinlendiğini düşünüyorum.

 • 20 kasım 2016 fenerbahçe galatasaray maçında neden oynamadi anlamadim.

 • bir fenerbahçeli olarak söyleyeyim, the revenant'daki ayı bile daha seri.

 • baba olduğundan beri kendisine çeki düzen verdi. 2 sene önce kendi ülkesinde kendi milli takımının taraftarlarından eşine ve yeni doğmuş bebeğine küfür edilince o maçlık iznini istedi. üstelik bu ilk değildi. malum stadda daha önce de yaşamıştı aynı şeyleri.

  ne teknik direktörü kendisine sahip çıktı. ne takım arkadaşları tek kelime etti ne de türk basını arkasında durdu. vatan haini ilan edilecekti neredeyse. ve milli takımdan apaçık men edildi.

  şimdi ise ana-bacı küfür değil, basit ve haklı bir yuhalamada takım kaptanı maç bırakıp tribüne maçın ortasında veryansın etti. o dakikadan itibaren 2 metre koşmayıp aldığı topu en yakınındakine verdi. açık açık takımı eksiltti. volkan'ın yaptığından daha hainceydi bence. volkan maçın başında izin istemiş ve yerine başkası oynamıştı sonuçta.

  ama ne oldu. bu sefer tüm takım arkadaşları arda'ya destek mesajları attı. manevi babası olan teknik direktörü onu savundu. basın hep bir ağızdan arkasında durdu.

  neden? neden birine küfür edilirken, suçlu ve vatan haini de diğeri yuhalanınca bizim evladımız.

  neden birine yapılana ses çıkarmadınız, neredeyse meşru gördünüz de diğerini korumaktan, seyirciyi kınamaktan helak oldunuz?

  kusura bakmayın. çek cumhuriyeti maçında başta fatih terim olmak üzere milli takımın iyice rezil olmasını istiyorum. bu sadece volkan ile de alakalı değil. milli takım birilerinin zengin olacağı, adam kayıracaği, birilerinin birilerini yalayacağı bir yer olmamalı.

  edit: volkan'ın izin isteyerek ayrıldığını fatih terim'de belirtmişti. mobil olmasam uğraşıp link verirdim. google'a 5-6 kelime yazarak bulabilirsiniz zira.

 • "allah kimseyi beraberliğe sevindirmesin" 'in sahibi.

  bursa-besiktaş maçını 2-2 bitti sanıp 55 bin kisi sevinen yozgatspor tabii!

 • braga maçı için demiş ki; "15 yıldır fenerbahçe kalesindeyim. hayatımda bir maçın bu denli yanlı bir şekilde yönetildiği ve hakemin isteyerek maç kaybettirdiği başka bir karşılaşma görmedim".

  biz çok gördük volkan. sen hep braga gibi galibiyeti kutlayan tarafa oldun.

  bizim en kilit futbolcumuz fuck off'tan dolayı sana karşı yaptığımız maçta cezalı duruma düşerken, o maçta hakemin yüzüne fuck off diyen 20 numarali oyuncun sahada kaldığında konuşacaktın bunları. emenike'yi görmeyen fırat aydınus için konuşacaktın. kariyeri boyunca kırmızı kart gösterilmekten çekinilen bücür kardeşin için konuşacaktın. saracoğlu'na gelen her takımı hakem yardımıyla tekme tokat döverken konuşacaktın. baskanin hakem odasi basip hakemleri baski altina alirken konusacaktin.

  şimdi hiç konuşma. hele ki terim belki takıma alır diye mum olup, almayacağını anlayınca hiç konuşma. seni biz çok iyi tanıyoruz.

 • bence kesinlikle kadroya alınmalı.

  hatta bence milli takıma en az bir vukuatı olmayanlar alınmamalı. stadı terk etmek olsun, silah çekmek, tehdit, kavga, adam yaralama vs olsun veya dışarıda taciz/tecavüz olsun, en az bir vukuatı mutlaka olmalı.

  türk milli takımı formasını giyecek adamın önce kendisini ispatlaması, bu ülkenin karakterine ne kadar uygun olduğunu göstermesi lazım. sonuçta milli forma bu, şaka değil.

 • hıncal uluç, bugünkü sabah gazetesindeki köşesinde, hem nalına, hem mıhına vurmuş. ben beğendim. güzel mesajlar var. hıncal beyin hoşgörüsüne sığınarak buraya kopyalayalım.

  -devamını okuyayım-

  "başta rıdvan dilmen, medyamızda bir volkan demirel pazarlaması başladı ki, aklım almıyor.. rıdvan milli maçı anında yorumlarken bile, harika bir kurtarış yapan volkan babacan'ı eleştirdi.. "topu yanlış yere yumrukladı" diye.. çünkü aklında "bir hata yaptı çocuk. fatih terim ağabeylik yapıp, affetmeli" diye başını çektiği "volkan demirel" kampanyası var..
  türkiye eğer volkan'la avrupa şampiyonu olacaksa olmasın!..
  bazı değerler o kadar önemlidir.. türk gencinin önüne konacak örnekler ise, hem de nasıl önemlidir..
  türkiye yüzde beşlere inmiş şansı ile sahada ısınıyor. o maçta tek puan kaybederse, her şey bitecek. öyle kritik bir maç ve başlamasına 15 dakika kala o takımın kalecisi tribünlerde aleyhine tezahürat yapılmasına kızdığı iddiası ile, sadece sahayı değil, stadı da terk ediyor.. çekiyor ve gidiyor.. kimi neyi, hangi kutsallığı satıp gittiğine bakmadan..
  en kritik maçtan 15 dakika önce, kalecin gidiyor. kendinizi o takımın oyuncularının yerine koyun, ne hale gelirsiniz.
  daha acısı.. daha sonra stat kameraları inceleniyor. öyle bir tezahürat yok. volkan bir kişiyi gösterip mahkemeye veriyor. o da fos çıkıyor.. yani ortada sadece bir kapris, bir şov ve orası ali sami yen arenası ya, galatasaray seyircisini aşağılama çabası var..
  volkan çekip gidiyor. yerine gelen volkan babacan ve takım, geri kalan maçlarda öyle harikalar yaratıyor ki, play off için yüzde 5 şansı kalmış takım, fransa'ya hem de "doğrudan" gitme hakkını kazanıyor..
  ..ve işte o zaman, milli takım kaçağı hiç sıkılmadan ortaya çıkıyor. "fransa'da oynamak istiyorum" diyor..
  savaştan kaçacaksın. sonra kazananların önüne geçip fransa keyfi, fransa şovu yapacaksın öyle mi?.
  hadi senin ayıbını unutalım.. (milli davadan kaçmak nasıl unutulur o ayrı ya..) hadi unutalım..
  peki oraya gitmeyi aslanlar gibi savaşarak hak edenleri nasıl harcayıp, yerlerine seni koyalım, "kaçak?."
  rıdvan dilmen ve arkasındakiler bu soruma cevap versinler..
  ve de milyonlarca türk gencine desinler ki..
  "bu ülkeyi, bu insanı, bu formayı bırakıp kaçmak yanlıştır ama, merak etmeyin.. bir "ağbi" çıkar sizi affeder!.."