debe başlıkları

selahattin demirtaş

 • 7 haziran 2015 seçimlerinde istediği oyu alamayıp, sonraki erken seçimde tek başına iktidar olmak için ülke'de terörü tırmandırıp her yerde bomba patlatan, güneydoğu'da teröristçilik oynayıp, binlerce insanın evini yıkıp yerinden eden, halk istikrarı değil kaousu seçti diyen şerefsizlere terörist diyemeyen orospu çocuklarının, sözlükte küfür ettiği kişi.

  mevcut muhalefet liderlerinden birinin vazıfsız olduğunu, diğerinin de zaten kucakta hopladığını düşünürsek, iktidar için en çok tehlike arzeden kişiydi demirtaş. bu yüzden içerde zaten.

 • kanser tedavisi gördüğüm yıllarda tüm tedavi masraflarımı üstlenmiş siyasetçidir. yıllarca ülkü ocaklarında görev aldım. kanser olduğum öğrenildiğinde partili insanlar bana sırtını dönerken düşman olarak gördüğüm selahattin demirtaş ilaçlarımı alabilmek için gece yarılarına kadar çalışan babamın feryadına kulak vermişti. o yüzden hdpli siyasetçiler arasında yalnızca kendisinin bendeki yeri apayrıdır. umarım tez zamanda tahliye olup ailesine kavuşur.

 • burada bu adamı övenler en az recep tayyip erdoğan'ın, kemal kılıçdaroğlu'nun, devlet bahçeli'nin ve diğer bütün liderlerin kitleleri kadar halktan insanlardır. selam verdiğimiz dostumuz, ekmek yediğimiz iş arkadaşımızdır.

  şimdi nefret söylemini de al git.

 • kenan evren de resim çiziyordu. bu adam kötü olabilir mi?
  saçma sapan argümanlarla cici gösterilmeye çalışılan şahıs. akan kanda vebali büyüktür.

 • teröristlere silah taşıyanları biliyoruz. bu silahları video ile ispatlayan kişinin başına neler geldiğini falan da biliyoruz. kimse kimseyi kandırmasın.

  bir sözüm de muhaliflere gelsin, pkk'yı ve akp'yi bitirmek istiyorsanız hdp'ye ihtiyacınız var, enayilik yapmayın, ayrıştırıcı olmayın.

 • mecliste en çok milletvekiline sahip üçüncü partinin eş genel başkanı.

  bakıyorum da kendisine bir sepet küfür edilmiş, şimdi gördüklerim "anası sikilmiş"* ve "orospu çocuğu"* mesela..

  sözlüğün sahibi olan avukat milletin entrilerinden para kasmaya çalışacağına şu lümpenleri temizlese sözlükten çok iyi eder. yoksa pazartesi parti avukatlarıyla birlikte bu embesillere güzel suç duyurularında bulunmayı planlıyorum.

 • birçok türk milliyetçisinin aksine öykülerinde dahi anlamındaki -de'yi ayırabiliyor. bölücülük yaptığı bu nadir durum bile düzgün ve güzel bir türkçe ifade için.

 • ulan cumhuriyeti yıkan oylamanın stepnesi olan kurtçuklar hala her gün gelip bu adama laf söylüyor.

  biraz utanmanız olsun lan.

  demirtaş'ı geçtim, apo'nun yapmadığı kötülüğü yaptınız ülkeye. hala utanmadan gelip demirtaş'a laf yetiştiriyorsunuz.

  yuh.

 • mecliste olması ve çakma milletvekillerine haddini bildirmesi gereken kişi.

  diğer arkadaşlarıyla birlikte özgürlüğüne kavuşması dileğiyle.

 • tsk'nın koruyamadığı askeri sefter taş için 2015 yılında soru önergesi veren partinin lideridir. (bkz: 1 aralık 2015 sefter taş soru önergesi)

  vatan, millet, sakaryacıları kenara alalım.