debe başlıkları

selçuk inan

 • mac sonunda verdigi roportajda mactan ve attigi golden ziyade alt liglerin dertlerine deginmis, futbolda kufrun onune gecmek istediklerini dile getirmis oyuncu. ıstediginiz kadar elestirin ama kufretmeyin diyor. birkac entry yukarida annesine kufredilmis.

 • şimdiden birşeyler yazayım da, benim entrim okunsun. nasıl olsa top kaptırıp tonla pozisyon verdirecek bu mal herif. kalede de cenk olduğuna göre, artık özetlerin büyük bir kısmında yer bulur yaptığı top kayıplarıyla.

  edit: umarım sezonu falan kaparsın, çıktığı gibi öyle böyle azıcık takımın çırpınmasını izledik.

 • bazı oyuncular vardır, kilit ve bayrak adamdır oynamasa bile kenarda durması gerekir ve en kötü ihtimalle 90. dakikada girer ve takımını toparlar kurtarır vs.

  heh, işte selçuk bu adam değil. o yüzden satın gitsin.

 • formasını sahada bırakıp kaçan adamı gerçek kaptan olarak gözümüze sokmaya çalışan yazarları ortaya çıkaran futbolcu.

  he canım gerçek kaptan böyle olur değil mi?

 • sneijder'in 100. maçı. en son fi tarihinde gol atmış. bırak atsın.
  eren mükemmel oynamış. hat-trick yapacak adam, bırak atsın.
  bruma. çocuk ağzıyla istedi, yoktan var etti penaltıyı. bırak atsın.

  ama yoook, bi penaltı golüyle gözümüzü boyayacak aklı sıra. senin yapacağın işi sikeyim. nefret ettirene kadar uğraştın ya, ben sana ne diyim amk. geldiğin gün tavana kadar zıplamıştım lan sevinçten. siktir git.

 • medya tarafından inanılmaz kollanan oyuncu. epi topu devre arası oyundan çıktı tüm ailesi katledilmiş gübi davranılıyor. bütün basın sneijder'i hocayı yönetmi yemeye çalışıyor alt tarafı adam devre arasında oyundan çıktı diye. mobbing uygulanıyo yazan var yahu, sanki taciz edilmiş. en son yasin'e böyle uyuz olmuştum menejeri sürekli maaşıyla ilgili haber çıkartıyor diye şimdi selçuk iki etti.

 • hakkında eleştiride bulununca "vefasız" sayıldığınız top tepemeyici. en parasız yıllarımızdan birisinde maaşından ve maç başı ücretinden 1 kuruş düşmemiştir (türk lirasıyla ayda ortalama 1 milyon lira toplam garanti ücreti vardır) ama parasının hakkını vermediğini söyleyince vefasız olan biziz. oldu canım.

  heykel falan demişler, küfretmemek için kendimi zor tuttum. metin oktay'ın, hagi'nin, muslera'nın heykeli değil de selçuk'un heykeli dikilmeliymiş. hala tutuyorum kendimi. selçuk'a gelene kadar heykeli dikilecek 250 tane oyuncu sayabiliriz.

  evrenler arası seyahat geliştirilsin de; fatih terim'in yönettiği, selçuk'un tarık çamdal'a geri pas attığı, onun da ileri atıp umut'u ofsayta düşürdüğü bir galatasaray'ın olduğu evrene tekmeleyelim sizin gibi tipleri. yettiniz artık, akılsız-izansız konuşmalarınızdan hakikaten gına geldi. aziz yıldırım bile sizden daha galatasaraylıdır.

 • tv'deki yorumcuların nedenini bilmiyorum ama eleştiremediği aksine övgüler dizdiği futbolcu.

  oyunun yönünü değiştiren tek isimmiş, dikine oynayabiliyormuş... josue, selçuk'u kesemezmiş, josue anca wesley'nin yerine oynayabilirmiş...

  şu adamın nasıl bi dokunulmazlığı var çözemiyorum ve sinir oluyorum artık. çin'den bi takımı bunu alsa da kurtulsak bari ne diyim.

  tanım; bu adam galatasaray'ın el frenidir. istatistik kasan, sağ sola pas atan ve de abartmıyorum iki senedir maldonado'dan farkı olmayan futbolcudur.

  hakkını teslim edeyim, yaptığı en iyi şey penaltı atmak o da ayrı.

 • olcan olayı hakkında dedikleri doğruysa acilen postalanması gerekilen göt lalesi.
  demediyse de postalanması lazım.

 • galatasarayla birlikte 4 yılda 3 şampiyonluk kazanmış, şampiyonlar liginde büyük başarılar elde etmiştir. galatasaray selçuk inan'ı saçma yabancı sınırlamalarından dolayı türk futbolcuların kıymetinin çok arttığı bir dönemde bonservis ücreti ödemeden almıştır. selçuk türk futbol tarihini değiştiren oyunculardan biridir. zamanında galatasaray'ı değilde fenerbahçeyi tercih etse şu anda durumlar fenerbahçe için çoook daha olumlu olabilirdi.

  ki son birkaç yıldır ilk geldiği haliyle alakası olmasa da ben souza yerine selçuk'u takımda isterim. selçuk çok eleştiriliyor çünkü ilk iki yıl efsane performanslar göstermişti, yükseğe koyduğu çıtaya kendi erişemedi. ama hala iyi topçudur bana göre.

  not: mehmet topal spor.