debe başlıkları

samuel eto'o

 • beşiktaşa gelecek, aboubakar antalyaya kiralık verilecek, fikret orman da antalyasporu 1 yıllığına kiralacaktır.

 • 38 yaşında değil 48 yaşındadır. malum kulakları az işitiyor, bu sebeple ancak transfer ettik, ne yapalım; küçük takımız ya sonuçta. bazıları gibi her dicke derman olamıyoruz.

  tanım: şanlı beşiktaş'ımın yeni gol makinesi.

 • o gelmese de biz pektmek'i verelim ama.

 • beyaz futbol'a gün doğdu;

  rok: hocam etoo adam mıdır?
  çakar: adamdır
  rok: eöööööööööööğğğğğğğğğğğğğğğğhhhhhh hocam elle attı ama ööeöeöeöeeğğğğh
  çakar: bakın beyler, sene 86, mevsim yaz, sıcak bir meksika akşamı. azteca stadı, hafif tombul, böyle uzun saçlı bir adam şortunu çekiştirmekle meşgul...

  goy goy goy goy goy goy goy
  demagoji demagoji demagoji
  ...

  işte bu adam golü elle atıp sonra da tanrıya sığınmıştı..."

  goygoya doyarız gari 2 saat.

 • boş zamanlarinda antalya belediye başkan yardimciligi yapmaktadir.

 • şimdi çok şanslı bir teknik direktör ama kadrosunda eto'o olmadığı zaman ne yapacak merak ediyorum.

 • kendisi hakkında 2-3 cümle kurmak istediğim efsane.

  bu adamda ego yok lan. harbiden "ego bitmiş" diyebiliriz. iğrenç esprimi de yaptığıma göre devam edebilirim. biraz önce biten ve antalyaspor'un muhteşem bir geri dönüşe imza attığı 12 aralık 2015 antalyaspor mersin idmanyurdu maçı'nda takımı 2-0 geride olmasına ve 10 kişi kalmasına rağmen bu adam inanılmaz bir efor harcadı. düşünün, adam 35 yaşında lan. deli danalar gibi koştu herif. muhteşem bir golle de takımına beraberliği getirdi. frikik vurdu kaleci 90'dan çıkarttı falan. adam varını yoğunu ortaya koydu tabir-i caizse.

  ego ne alaka peki? lan adam şampiyonlar ligi'ni kazanmış farklı takımlarla. barcelona efsanesi diyebileceğimiz bir konumda. zamanının en iyi forveti. afrika'nın yetiştirdiği en büyük 3 futbolcudan birisi. ve bu adam şu anda antalyaspor'da gollerden sonra çocuklar gibi sevinmesi, sağa sola koşuşturması, arkadaşlarıyla sarmaş dolaş olması... şahane bir şey lan. biz alışmamışız böyle adamlara. dünya yıldızı diye gelip götü kalkan, ülkede yıldız diye adlandırılıp arkadaşlarının gollerine sevinmeyen yüzlerce insan geldi geçti.

  sokarım hepsine. eto'o'nun kıymetini bilin.

 • kariyeri itibariyle drogba ile birlikte rvp, ibra, rooney, torres, balotelli, benzama, tevez gibi oyuncularla da kıyaslanması abes olmayan futbolcudur. drogba ile kıyaslanmazmış, adam sanki antalyanın alt yapısından çıktı aq.

 • sözlükte hakkında "sabri+umutun toplam maaşından az alıyor" şeklinde yanlış bir haber yayılan futbolcu. ulan adam sadece sabriden dahi daha az alıyor!

 • "bitti dersiniz eyvallah da, bitmezsem sıkıntı büyük." - samuel eto'o