debe başlıkları

robin van persie

 • fenerbahçenin en ihtiyacı olduğu zamanda yine sakatlanarak fenerbahçeyi yüzüstü bırakmış sümük reis.

  tabi ki futbolcu sakatlanabilir ama bu ne be kardeşim insan biraz dikkat eder kendine takımda forvet kalmamış daha sezon açılmadan avrupaya gitme durumumuzu belirleyecek maçta yoksun.

  şu taraftarın sevgisini bu kadar haketmeyen bir adam daha hatırlamıyorum. bu adamın fenerbahçe ile adı anıldığında heyecandan uyuyamamış gelişini flight radardan takip etmiştim. oyuna ilk girdiği atromitos maçında oyuna girdiği sırada televizyon başında ayağa kalkıp alkışlamıştım. ama şu an kendisinden nefret etme raddesindeyim.

  wan der wiel ve kendisi sağolsun iş ahlakı yüksek hollandalı imajını yıktı. helal olsun persie iyi yiyiciymişsin. ayda bir maç oynayıp geri kalan zamanlarda ona buna trip atarak 5 milyon euroları cukkaladın.

 • amerika nın küçük kasabalarından birinde yaşıyorum ve buranın nüfusu 70 bin falan, şehir merkezini saymıyorum sadece yaşadığım kasabayı söylüyorum. bu kasabanın daha da dışarısında ufak bir ben diyeyim köy siz deyin yerleşim birimi bayağı küçük bir yer daha var sanırım nüfüsu 2-3 bin falandır bazen oraya balık avlamaya gidiyorum. neyse bu gittiğimin bir keresinde orada aldi market var, burayı bilmeyenler için söyleyeyim türkiye deki bim in orjinali yani ucuzluk marketi. işte oradan içecek falan birşeyler almak için girdim ve burada bizim bildiğimiz ayakla oynan futbolu hiç sallayan yoktur kimse maç sonucu da bilmez kuralları da bilmez.

  neyse aldım içecekleri kasaya geldim üzerimde de fenerbahçe yağmurluğu var. kasadaki çocuk üzerindeki armaya baktı ve şey dedi; ben bu takımı biliyorum neydi adı? dedim saçmalama nereden bileceksin bu türkiye de bir futbol klübünün arması. çocuk bana şöyle dedi; bu robin van persie nin oynadığı takım değil mi ?

  fenerbahçenin mal bir başkanın ve türkiye nin mal adetleri dolayısıyla böyle bir adamın adından yeterince faydalanamamış olmamız onun bir efsane olduğunu değiştirmiyor. 30 milyon euro bu adamın sadece adı için bile verir çin klüpleri ki burak yılmaz gibi bir çöpe bile para verdilerse.

 • mahmutla çarpıştı evet ama yumruğunu da suratına net geçirdi adamın burnu kırıldı ve alnı açıldı çünkü diğer elini de tırnağı geldi muhtemelen. pozisyon çok net kırmızı kart ve davranış insanlık dışıydı. her maç mutlaka benzer bir çirkeflik yapıyordu ama bu gerçekten rezaletti gaddarlık dahi değil bu, tekme at ittir sert gir ama adamın burnunu kırmak nedir ya hu? burun kolay kırılmaz beyler, yanlışlıkla falan da kırılmaz, dürüst olalım.

  not: sapına kadar fenerbahçe.

 • \0/
  _\

 • bir fenerbahçeli olarak söylüyorum bu adamın bugün yaptıklarını savunan içten pazarlıkçı, kalitesiz, varoş ruhludur. zamanında melo aynı hareketleri yaparken söven insanlar bugün bu adamı savunuyolar. sonra gelip ligin kalitesizliğinden dem vuruyolar. bırakın arkadaş asıl kalitesiz olan sizsiniz, lig değil. müstahak size bu lig.

 • adam bugün hem attı hem de attırdı. daha ne yapsın. ehehehehehe!

 • allahın izniye bugün döşemecilik işine başlayacak olan über hollandalıdır. kendisine yeni işinde başarılar diliyoruz.

 • satip parasiyla 5 tane hastane kurulcak adami devlet hastanesine goturmusler amk.

 • son dakkada attigi golle hayalleri sonduren topcu.

  http://i.hizliresim.com/vzbpjr.jpg

  edit: kupon benim degil arkadaslar. mesaj yagdi ama arkadas atti bana, yanlis anlasilmasin.

 • takıma alıştığı gün, ozan tufan teknik direktör olmuş olacak.