debe başlıkları

pizzagate

 • tanım: öküzseverlerin götü başı dağıtması

  “ı will be sacrificing a chicken in the backyard to moloch” - lewis w.amselem..
  meali: arka bahçede moloch’un rızası için bir piliç kurban edeceğim.
  http://www.proxtik.com/…wule9gdovqw==&b=0&f=norefer

  lewis bu arkadaş oluyor
  https://www.usoas.usmission.gov/…1-11-2009-0535.jpg

  öküz de bu
  http://www.bijbelseplaatsen.nl/…idth=420&height=300

  moloch is the name of a god associated with child sacrifice (kaynak sikipedya)... illa bir bebek olacak yani...

  bence lewis kardeş öküz için piliç kesmemiştir... honduras gibi fakir bir ülkede nereden bulacak pilici? orada daha ucuz olan şeyler var, belki onlardan alıp bir tane kesmiştir..

  tam bir black swan incident yaşanıyor.. kontrolleri altında olmayan anormal bir gelişme yaşandı ve öküzseverler en mide bulandırıcı sırlarıyla faşfolloş oldular... daha da güzeli illüminati filan gibi süslü isimlerin arkasında aslında götünün bokunu toplamaktan aciz bir çete oldukları ortaya çıktı... para ve devlet gücü.. başka da güçleri yok.

  sıçışlar büyük

  papa francis de “feyk nüvs” demiş.. konu pedofili olunca uzman görüşü almak şart tabi.
  https://www.theguardian.com/…ing-faeces-coprophilia

  elit kardeşler o kadar boka batmış durumdalar ki papadan himmet arıyorlar.. maalesef bu mümkün değil.. pedofili meselesinde vatikan hangi takımda oynarsa o takım kaybeder. sıçış 1

  francis bey.. siz biraz kenarda bekleyin size özel dalıcam..

  comet pizzacılık turizm ticaret a.ş.’ye yapılan mağduriyet tiyatrosunda baş kriz aktörü rolünü sharif silmi isimli bir avukata verdiler.
  https://pbs.twimg.com/…554944962424832/4hudw-if.jpg

  müslümanlara karşı önyargının tavan yaptığı bir dönemde mültecileri amerika’ya getirme üzerine uzmanlaşmış bir arap avukat üzerinden duygu sömürüsü yapmak.. yemez.. sıçış 2

  meseleyi alt-right gibi kod kelimelerle amerikan çomarlarının alevlendirdiği bir operasyon gibi sunmaya çalıyorlar ki asıl sıçış burada.

  henüz “sağın” olaydan tam haberi olmadı bu bir, zaten asıl şenlik “sağ” dedikleri kitle de pizzacının bebekli paylaşımlarını görünce patlayacak bu da iki.. rezilliği örtelim derken kendi ayaklarıyla çukura yürüyorlar..

  colbert dalga geçmiş..
  pizzagate ıs an alt-right fever dream
  https://www.youtube.com/watch?v=tfxwxnitf_y

  colbert’i siktiret yorumlara bak.. ben daha olumlu sayılabilecek bir yorum görmedim..

  amerikan toplumunu iyi tanımak lazım. amerikan halkı çocuk tecavüzü konusunda çok hassastır.. öyle bebek resimlerinin üstüne kaltak maltak yazıp kolber güzellemesiyle bu işten kurtulamazsın.

  profesyonellik de pencereden uçmuş durumda... alt-right ifadesindeki right kelimesinin bir anlamı “sağ” demek diğer anlamı da “doğru” demek..

  yani “clinton’un bebeklerin tecavüze uğradığı, işkence gördüğü bir organizasyonun içinde olduğu iddia edilen bir komplo var” deyip peşinden kurduğun tüm cümlelerde “right” tınılıyorsun... ovvv... sıçış 3.

  black swan incident... adamlar şaşkınlıktan temel konuları bile unuttular.. eskiden bu illümler güzel bilinçaltı filan çalışırlardı ama demek onlarda da kalite gümlemişse artık....

  doğru dürüst propaganda yapacak bir kişi bile bulamadılar.. clinton’un pedofil bir canavar olduğunu düşünen aşırı sağcı bir amarikan çomarını görelim..
  https://www.youtube.com/user/reallygraceful

  “yapmaz öyle şeyler” diye pazarlanmaya çalışılan mahlukat da bu...
  http://i2.wp.com/…cious-ne-short.jpg?resize=480,400

  sıçış 4

  ve vakit geçiyor.. trump ne yapacak bilmiyoruz ama adamlar başkanlığını başlamadan bitirmenin derdine düştüler.. hayırlısı diyelim.. kimsenin trump’a filan güvendiği yok.. anlamadıkları nokta bu.. trump savaşırsa ne ala, savaşmazsa mualla.

  o arada internette beğenmedikleri sesleri kısmak için de demir eldiveni de giydiler.
  https://www.govtrack.us/…ngress/votes/114-2016/h593

  bu yasayı kullanabilirler mi şüpheli.. şimdilik sansürü gayrı resmi yollarla götürüyorlar. reddit’teki sabotaj gibi.. mükemmel özet #64295367

  tarihte ilk kez haberlerini alternatif kaynaklardan alanların sayısı ana akım medyayı takip edenlerin sayısını geçti. pedofili gibi hassas bir konuda birilerinin sesini kanunla kesmeye çalışırlarsa nasıl bir cıngar çıkar birlikte görürüz.

  tehditler, siber saldırılar, paralı propaganda gırla gidiyor.. ama her geçen gün daha da boka batıyorlar.. çünkü devletlerin başına geçirilen tiplerin en aşağılık sırları günışığına çıktı ve bir kez gördün mü artık görmemiş gibi davranamıyorsun..

  “devlet adamı” diye başımıza geçirilen karakterleri biraz tanıyalım

  bu arkadaş mirek topolanek
  https://en.wikipedia.org/wiki/mirek_topolánek

  bu da berlusconi’nin vilyasındaki halleri (+18)
  http://img.blesk.cz/…normal620/875595_topolanek.jpg

  14 yaşında kızlar, bunga bunga partiler filan.. bi ton iğrençlik.. internette detayları var..

  şimdi bu mirek sapığı berlüskoni’nin seksofil partilerinde dangıl daşşak gezecek, sonra gelecek bize neden gezegeni soğutmamız için karbon vergisi ödememiz gerektiğini filan anlatacak.. olmaz... pedofilleri korumak için para kaybedilecek.. hayatta olmaz..

  müesses nizamın en büyük korkusu da işte bu.. bebeklerin tecavüze uğramasından daha mide bulandırıcı bir durum varsa o da bebeklerin tecavüze uğramasına ortam sağlayan “vergi terörizmi” ve “para basma tekeli” düzeni.. yani pazarlığın esas kızıştığı yer “fed"..

  daha detay girmek lazımı ama yazı çok uzar. özet olarak müesses nizamın gücünün kaynağı karşılıksız para basma tekeli.. asıl dert edecekleri kayıp orası.

  şu anda yapabildikleri tek şey vakit kazanmaya çalışmak, başka da bir stratejileri yok.. feyk bunlar feyk sakın bakmayın. hep komple.. şantaj montaj feyk feyk feyk...

  muhtemel senaryolar

  1) soruşturma tiyatrosu cepte..
  başarılı olma şansı düşük

  2) alternatif olarak dikkat dağıtıcı olay

  seattle ile ilgili bir şeyler epeydir konuşuluyordu. mizansenin altyapısı aylardır hazır.. feribot meribot bi ton detay
  http://www.theolympian.com/…al/article81240092.html

  ohio state university kolpası dakikalar içinde çözüldü. seattle’da filan böyle bir şey denerlerse devlet tarafından sahneye konan bir mizansen tarihte ilk kez canlı yayında çökertilebilir.

  ellerinde hollywood hala kapı gibi duruyor. bir selebriti trajedisi de beklenebilir.. ben parayı angelina jolie’ye yatırıyorum..

  başarılı olma şansı yine de düşük...

  bu arada bizde bir bomba patladı.. hem de gerçek.. bakalım ne kadar derinlemesine soruşturulacak.. işid pkk zaten her zamanki maşalar da altından dhkpc çıkarsa beni konuşturma yani.. anla artık...

  makul yol olarak nispeten “gerçek” bir soruşturmayla bir miktar çöpü trenin altına atabilirler. clinton sülalesi dahil.

  ne kadar başarılı olur bilemiyorum. sarı öküzü verecekler, alefantiz çoktan gitti.. instagramda abuk sabuk resimler paylaşıp üzerinde bir de #killroom filan yazdın mı güle güle yavrum güle güle.

  artık farklı bir gerekçeyle hapse mi atarlar, “kazaya kurban edip” tropik bir adaya emekliliğe mi gönderirler bilemem.. alefantiz’in elindeki porno koleksiyonunun gücüne bağlı..

  asıl öküz fed. orada ne olacağı önemli.. takip ediyoruz. türkiye’deki ekonomik kriz de ötelenebilir.. ne alaka diyen olacaktır biliyorum.. dün akşam bir sevdiğime anlattım, çaktı mevzuyu ama hem biraz uzun hem ben denklemin mantığını tam ifade edecek yolu bulamadım.

  papa topa girip feyk nüvs trenine atlamıştı.. feyk bunlar feyk sakın bakmayın.. hep feyk demiş.. sanki papaya soruyoruz ya kanaatimizi.. hey allahım ya..

  http://www.independent.co.uk/…ophagia-a7461331.html

  komik tarafı şurası
  fake news okumak coprophilia olur demiş..

  yani papa diyor ki bizim tasdik ettiğimiz medya dışında haber okuyan kişiler “dışkıdan tahrik olan seksomanyaktır” .. ya anladık propaganda yapacaksınız da iğrençleşmeyin bari amına koduklarım..

  papa’nın bile müesses nizamın götünü kurtarma derdine düştüğü bu hengamede diyanetin de topa girmesi beklenebilir. öyle bir durum olursa güzel olur, kim hangi takımda oynuyor daha net ortaya çıkar.

  son olarak; kaçış yok. insana bulaşan bedelini öder.. ödeyecekler.

 • clinton'lara bağlanması gereğinden erken veya afaki falan değil tam olarak kurulan ilk bağ şu şekilde:

  clinton'ların yakın dostu ve danışmanları podesta'lar ve alefantis sürekli olarak "haiti'den gelecek yeni peynirlerin makarnada çok güzel gideceğinden" bahsediyor.

  o esnada haiti'de 10 misyoner 33 çocuğu kayıt dışı olarak dominik cumhuriyetine götürmeye çalışırken yakalanıyor. bu misyonerlerden işi koordine eden kişi laura silsby. çocuk kaçakçılığından tutuklanıp haiti'de hapse tıkılıyor.

  bunu haber alan hillary clinton gelişmeleri yakından takibe başlıyor, sürekli güncellemeleri alıyor. ve clinton vakfı laura silsby için bir avukat bulup haiti hapishanesinden kurtarıyor.

  bulduğu avukat da daha önce de fuhuş amaçlı insan kaçakçılığından hüküm giymiş jorge puello torres.

  yani clinton'ların adının geçmesi öylece uca iliştirilmemiş, olayın içinde olmalarından kaynaklanıyor.

 • "somut delil yok"; e zaten ortada somut delil olsa burada tartışılmaz, mahkemeyle çözülürdü. mesela o.j. simpson'ın da karısını öldürdüğüne dair somut delil yok, bazı hükümetlerin devleti soyduğuna dair de somut delil yok, peygamberlerin yaşamış olduğuna da somut delil yok. hatta kendi öz babanın öz baban olduğuna dair bile elinde somut delil yok, kaşın gözün benziyor diye budur diyorsun.

  "ny times yalanladı"; son dönemin en ünlü pedofili vakalarını inceleyin, vatikan'dan epstein'e, westminster'dan operation doublet'e kadar hepsini zamanında büyük medya kuruluşlarından bazıları yalanladı. rıza zarrab'ı da mesela atv aklamıştı, o zaman o da suçsuz?

  "bağlantı kurmak için çok kasıyorsunuz, bunlar anlamsız, normal paylaşımlar"; tamam diyelim ki öyle, bu normal paylaşımları niye paylaşanlar sildiler, bazı hesapları niye tamamen kapattılar? madem bunlar normal, adamların espri anlayışı bu, ortada herhangi bir sorun yok, adamlar neden bunları örtbas etmeye çalışıyorlar?

  "koskoca dünyada herkes bir olup bu işin üstünü mü kapatmaya çalışıyor"; zaten eğer reddit'te bu işin üstü kapatılmaya çalışılmasaydı, bu olay normal bir komplo teorisi olarak geçip gidecekti. comet pizza'nın sahibinin açıklaması "zamanı geldiğinde olayların gerçekten ne amaçla yapıldığını açıklayacağım", size de cuma günü açıklanacak kabataş görüntüleri gibi bir his uyandırmıyorsa bu açıklama, bunca sene boşuna yaşamışsınız.

  "buna inanıyorsanız lizart people'a, amerikan'ın aya çıkmadığına, dünyanın düz olduğuna da inanmanız gerekir"; yani eğer kuran'a inanıyorsan cübbeli ahmetin sattığı kefene, tayyip'e dokunmanın ibadet olduğuna, bağdadi'nin ve fethullah'ın mucizelerine de inanman gerekir gibi bir mantık bu. coğrafya öğretmenin karayiplerin yerini yanlış biliyor diye matematik öğretmeninin 2+2=4 demesinin yanlış olduğunu iddia etmek gibi bir şey bu, aralarında herhangi bir bağ, ilinti, korelasyon yok.

  pedofili çok yaygın bir sapkınlık. sadece ülkemizde değil, bir çok yerde fazlasıyla yaygın. ekonomisi bunun üzerine kurulu ülkeler var lan dünyada. epstein skandalı ve diğer tüm skandallar ilk ortaya çıktığında da "yok yea, olur mu yea" diyenler vardı. bu daha önce dünya üzerinde hiç olmamış, ilk defa ortaya çıkan bir durum değil, yakın tarihte bile onlarca öncüsü olan bir olay.

  bak şöyle düşün, dünya üzerinde seks yapan insan sayısı ile porno film sayısını kıyasla, şimdi de pedofili olanlarla internette çok kolayca ulaşılabilen pedofili içeriği kıyasla, aralarındaki oranı kur, bu içerik varsa, bu içeriği yapan birileri olmak zorunda, dijital veri random olarak bu görüntüleri oluşturmuyor, bazı pedofililer bunu yapıp kayıt ediyorlar. bu bazı pedofililerin bunu yapabilmesi için belli oranda güç sahibi olmaları lazım, ki kısa sürede yakalanıp hayatları kaydırılmasın. direkt olarak clinton'lar işin içinde olmasa bile, onlara yakın ve onların nüfuzundan faydalanabilecek birisi, mesela podesta, bu işin içinde olamaz mı?

  işte ortaya çıkartılan şeyler, podesta'nın pedofili olduğu bilgisiyle, bunu nerede yaptığını araştırmaya dayanıyor. yani bir mekan seçilip mekandan insanlara ulaşılmıyor, bir pedofiliden yola çıkılıp mekana, mekandan diğer müşterilere ulaşılıyor. lan silah başına 12 dolar kar etmek için bu adamların sahra altı afrikasında iç savaş çıkardığına inanıyorsunuz da, milyonlarca satılan ve her bir tanesi yüzlerce dolara satılan pedofili içerik için 20-30 çocuğun hayatını karartacağına mı inanmıyorsunuz cidden?

  olayın içinde clintonlar var mı, obama var mı, trump bağlantılı mı şu etapta bilinemez. ama podesta'nın bir pedofili olduğu, comet ping pong üzerinden kurban veya müşteri bulduğu çok büyük olasılıkla gerçek. bak tekrar hatırlatıyorum, clinton'ın pedofiliden hüküm giymiş epstein'ın lolita express isimli jetiyle orgy island isimli adasına en az 26 kere gittiği kayıtlı bir şekilde biliniyor. ben 26 kere ensar vakfına gitmiş olsam öylesine takılmaya, benden şüphe etmez misin?

  hadi hepsini geçtim, italyan pizza restoranı işletmecisi adamın bile maillerinde bu kadar sauca, pizza, cheese, pasta geçmez lan. bunların neyin şifreli konuşması olduğu biliniyor, tabi bunu sen-ben bilmiyoruz da pedofililer kendi aralarında nasıl kodladıklarını açıklıyorlar. bak maillerin bir kısmı burada;

  https://truthearth.org/…ls-warning-very-disturbing/

  "a pıe ın theır face: gop big tells kid-sex pics he’s too busy to hear their stories of abuse because he was late to thıs important pizza party" lan adam daha ne yapsın, iğfal sırasında videosunu çekip attachment olarak mı göndersin mailde anlaman için?

  yani ortada en az bir adet pedofili yüksek seviye bürokrat, pizzacı olduğu halde washington'ın en etkili 50 kişisinden birisi olan bir pizzacı, bol bol kodlanmış mesajlar ve normal şartlar altında asla olmaması gereken şeyler var. yakın tarihte olmuş ve ortaya çıkmış onlarca skandalı da göz önüne alırsan, "amerika'da pedofili yoktur" demek gibi bir şey bu olayın olmadığını savunmak. tekrar söylüyorum bu mailler olayın clintonlarla falan ilgisi olduğunu kanıtlamıyor, ama clinton'ın 2016 kampanyasının başındaki adamın pedofili olduğunu kanıtlıyor. kalanının ne olduğunu öğrenmek için insanlar her tarafı didik didik etmeye çalışıyorlar. comet ping pong bu olayla alakalı da olmayabilir, ama bu podesta'yı aklamaya yine yetmez.

  tl/dr: elde var podesta, başka ne var o araştırılıyor

 • turkiye'den verilen ornekler, gazetelere haber olmus, yargiya yansimis olaylar. bu olaylar gundeme geldiginde yeterince tepki verildi. su an yargi surecinin tamamlanmasini beklemekten baska yapacak ne var acaba? bu konularda yapmamiz gerekirken yapmadigimiz ne var acaba sevgili suser? ne yapmamizi dilerdin? her basliga "bu var ama bir de ensar vakfi vardi" mi yazalim? ya da turkiye'de pedofil vakalari aman normallesmesin, aman insanlar "bakin batida da varmis" demesin diye dunyayi orumcek agi gibi sarmis pedofil agini gormezden mi gelelim? ne yapalim, ne yapsak memnun olursunuz?

  amerika'da ust duzey insanlar bu pedofil agina karismis olunca turkiye'deki vakalar aklanmis mi oluyor? cunku amerika yaptiysa bir sey direkt iyi midir? "oo amerika bile yapiyor abi, biz kimiz ki kendimizi pedofilden alikoyacagiz ya da ne haddimize ki pedofiliyi kinayacagiz?" "iyi ki pizzagate cikti da ensar vakfini akladik, cok sukur."

  yahu ne kadar sabit fikirli, onyargili ve anlayissiz insanlarsiniz. insanlar uzun uzun emekler verip olayin gelisimini anlatiyor ama at gozlugunuzun altindan "hillary yapmaz, ensari aklamaya calisiyor comarlar" diyorsunuz.

  hayir birine comar derken insan doner bir kendi yazdigina bakar. kuduz ork gibi kufur ede ede etrafa saldirirken kendinizi aydinlanmis, zarif elf'ler ama saldirdiklarinizi comar surusu gormek nasil bir sizofreninin eseridir bilmiyorum. bugun insanlar ozfarkindaligi olan robotlar uretebiliyorken sizdeki bu kendini bilmezligi benim aklim almiyor acikcasi.

  hayir gercekten pizzagate'i konusan insanlari suclarken sen ensar vakfi icin ya da turkiye'de sistematik tecavuze ugrayan cocuklar icin ne yaptin? muge anli misali cikip delil mi aradin? kac gizli kalmis pedofili aciga cikardin?

  --------
  sonuc olarak pizzagate'den ve turkiye'deki pedofil vakalarindan cikarilacak ortak sonuc sudur:

  pedofil her yerde, en guvendiginiz, hic beklemeyeceginiz insanlar bile pedofil olabilir. o yuzden anne babalarin cocuklarina cok iyi sahip cikmasi, cok iyi takip etmesi lazim. cocuklariyla her seyi rahatca anlatabilecekleri guvenli bir iliski kurmalari lazim. cocuklarina kucuk yaslardan itibaren vucut butunlugu algisini asilamalari lazim. cocuklari soz konusu oldugunda kimseye, hic kimseye yuzde yuz guvenmemeleri lazim.

 • aksi fikir beyan edenler - komplo teorisidir diyenler ile merak ettim mesajlastim birkaç gündür, ortak özellikleri: julian assange'in kim olduğunu bilmiyorlar. wikileaks nedir bilmiyorlar. kanıt içeren yazı yolluyorum, yazıyı çok uzun okuyamam vaktim yok diye yanitliyorlar.

  yazının içindeki linklere bak bari kanıtları ordan görürsün diyorum, eleman ona bile bakmaktan aciz. direkt caps linkini yollasan olmaz mi diyor. ama bir yandan da gelmiş burda paragraflarca yorum yapma hakkini kendinde görüyor. bilemedim.

 • boston'da çocuk tacizleri yıllarca devam ederken nytimes ne yapıyormuş merak edenler spotlight filmini izleyebilir. "editiryil siriç" nasılmış anlamaya yardımcı olur.

 • canım benim "pizzacının sahibi ve çalışanları pedofili olabilir, onlardan pizza siparişi veren herkes pedofili olacak değil" demişsin. senin gibi embesil bile bu pizzacının pedofili olabileceğine ikna olmuşken bu adamların politik bağlantıları sayesinde yargılanmaması skandaldır bu bir. islami örnekler vereyim diye çok uğraşmışsın ama paspasa besmele yazılabileceğini düşünecek kadar kuş beyinlisin bu iki.
  çocuk evliliğini tecavüz olarak lanse etmek başlığını açmışsın, belli ki pedofili köpeğin tekisin bu da üç.

 • hala alt-right, trump diye sayiklayan sığırlar var. bernie'ciler, sistem karşıtı anarşistler, solcular, siyasetle alakası olmayanlar da katıldı artık.

  çocuklara dünyayı yönetenler arasında yeralan sapkın bir güruhun tecavüz etmesinden, binlerce çocuğun savaş ve afet bölgelerinden, fakirlikten kırılan ülkelerden kaçırılıp sapkın ve manyak moruk sürüsüne pazarlanmasından rahatsız olan herkes destek veriyor. reddit grubunda kesinlikle siyasete izin vermiyorlar, hatta trump da bu pisliğe bulaştı mı diye araştıran gönüllüler var.

  mesele artık sağcı meselesi olmaktan çıktı. çocuklara, bebeklere tecavüz eden pisliklerin sırf para ve güç sahibi diye kanunlardan muaf olmasını, elit pedofillerin ceza almadan ortalıkta dolanıp sabi sübyana tecavüze devam etmesini sindiremeyen vicdan sahibi herkesin meselesi haline geldi.

  sadece amerika'yla sınırlı değil bu pislik, bazı avrupa ülkeleri ve çin liderlerinin de bulaştığı global bir çocuk pazarlama çetesi olduğu konuşuluyor.

 • tam 9 sene önce mevcut pizzacının önünde "kaldırımda yer kaplayan ping pong masasını belgelemek için" biri tesadüfen bir video çekiyor, videoda arkadan gelen çocuk çığlıklarını ve "help me!" diye yakarışlarını net bir şekilde duyabilirsiniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=ohxbrexmowo

  olayı sulandırmak için araya katılan sığır tezeği gibi teorileri örnek gösterip "ya çok saçma" diyenler özellikle izlesin bu videoyu.

  9 sene evvel.
  tam 9 sene.

  muhteşem bir tesadüf gerçekten.

  bir de pre-intermediate ingilizcesiyle 3-4 tane imgur linkine bakıp, olayı "clintonların çocuklara hallenmesi" olarak algılayanlar ya da "obama'nın pizza siparişi adı altında sübyan çağırdığını" zannedenler var. fikir beyan etmeden evvel önce meseleyi bir anlayın.

  olay özetle şu: hem obama'nın hem clinton ailesinin danışmanı olan podesta kardeşler, ki demokrat adayların kurumsal iletişim faaliyetlerini sürdüren isimler bunlar; hem obama tarafından hem de clinton tarafından onaylanmış çeklerle, dandik bir pizzacıda "bağış topluyorlar." bu bağışların, iğrenç bir pedofili zinciri için finansman sağlamakta kullanıldığı düşünülüyor. (hatta bir nevi rüşvet olarak seçim kampanyalarında da kullanılıyor; fakat seçim kampanyası zamanında "bağış" adı altında her türlü para alışverişi "mübah" olduğu için paranın nereye harcandığı kanıtlanmadığı müddetçe delil unsuru olması mümkün değil.)

  hem cumhuriyetçi kanattan hem demokrat kanattan 50 kişilik "süper güçlü" isim, dc'deki dandik bir pizzacının sahipleri olan kardeşlerle ilgili çıkıyor. (pizzacıdaki garip ayin benzeri event'ler, ilgili instagram fotoğrafları, göndermeler vs. ikinci dereceden delil.) bu siyasilerin muhtemel "şantaj" kasetleri yüzünden podesta'ların karanlık ticaretini görmezden geldiği, belçika'daki olaylarda polis tarafından yakalanmalarına rağmen, bu bağlantılar sayesinde serbest bırakıldıklarını söylüyorlar. (bu iddiaların kaynağı sızdırılan mailler.)

  ayrıca iddia obama'nın bu işle direk ilgili olması değil; obama yönetimindeki bazı kişilerin bu trafiğe "kendileri de dahil oldukları için göz yumması" üzerinden şekilleniyor. (senatoda ve amerikan elitleri arasında bu mevzunun son derece bariz şekilde yaygın olduğu düşünülüyor.)

  clintonlar'la ile pedofiliden 43 sene hüküm giymiş birinin direk ilgisinin olması, haiti'de çocuk kaçıran bir kadının hillary ile olan münasebeti ve bill clinton'ın "lolita express" seferleri sebebiyle direk ilişki kuruluyor. ayrıca bir sürü irili ufaklı pedofili şüphelisi kişinin de (washington dc'deki infant masajı yapan iğrenç herif vs) clintonlar'la uzaktan ya da yakından ilgili çıkması onların adını mevzuya karıştırıyor. şu clinton foundation olaylarını vs daha ayrıntılı okumadım. sürekli yeni bir bomba patlıyor.

  daha olayın ne olduğunu anlamadan vardır yoktur diye yorum yapıyorsunuz yahu.

  bu olayın merkezindeki kişiler podesta kardeşler.

 • kanimi dondurmustur. ısid gibi orgutlerin yaraticilarindan baska ne beklenir ki. etkisinden kurtulabilecegimi sanmiyorum.

  almanya'da kaybolan 9000 multeci cocugun da buna benzer igrenc organizasyonlar tarafindan kacirildigi soyleniyor.

  savasin sadece petrol zenginleri yaratmadigi ortada. dunyadaki tum kotulerin, kotuluklerini icra edecekleri en guzel ortami savaslar yaratiyor belli ki. somurulecek koca bir ulkenin kaynaklari, ortada kalmis dul kadinlari, etrafa sacilmis zavalli cocuklari, issiz gucsuz vatansiz her iste kullanilabilecek erkekler ve tum diger seyler. savas ne kadar ise yarar birsey gibi gorunuyor bir canavarsan eger.