debe başlıkları

o ses türkiye

 • arada sırada youtube'dan diğer ülkelerin öne çıkan yarışmacılarını izlemenin verdiği gazla ilk defa bu akşam acun versiyonunu baştan sona izleyeyim dedim, buraya kadarmış. tamamen jürinin sululukları üzerine kurulu, kaldı ki onlar da bunun farkında olduğundan doğru düzgün yorum da yapmıyorlar. gökhan neden dönmediğini açıklamaya çalışıyor araya acunun leblebisi giriyor, konu kapanıyor. kakara kikiri. hadise neden döndüğünü ve yarışmacıyı neden ekibinde istediğini "şebnem ferah şarkılarını çok severim, bayılırım şebneme" olarak açıklıyor. cem yılmaz'ın "spor yapıyor musun? evet galatasaraylıyım" esprisi gibi. bir de her şarkı hadiseye göre çok zor...kapasite meselesiyse demek...

  her neyse, takip eden biliyordur ama önce ingiltere sonra amerika başta olmak üzere (hem her türden "yıldız" çıkarabiliyorlar, hem de şarkıların bazen inanılmaz versiyonları oluyor) italya, hollanda, polonya (iyi rock sesleri çıkıyor) videoları izlenebilir kaliteli sesler için. youtube zaten derya deniz, rock performansları derlemesi, tek bir şarkının farklı yorumları falan derken müziğe doyuyorsunuz.

  ama o ses türkiye çöp.

 • referandum provası yapıldı ve #hayır kazandı. tebrikler dodan. tebrikler hadise. tebrikler adem. adem?

 • acun'un anlattığı hikayeleri ben anlatsam kimse gülmez. niye? çünkü zengin değilim.

 • şu an kurgu olduğu bariz bi şekilde belli olan ve zerre ses yeteneği olmayan birini adı tayyip diye sahneye çıkardılar. annesine ise recep tayyipi önceden ezberletilmiş şekilde övdürdüler.

  murat boz ve sibel can da şap şap ağzı kulaklarında alkışladılar, tarihe not düşsün.

  iyi yalayın, milyon dolarlarınıza zeval gelmesin.

 • yine aynı şarkılar etrafında dönecektir büyük ihtimal.
  o ses türkiye soundtrack türkçe şarkılar vol1:

  1 - annem için
  2 - hani benim gençliğim
  3- ben böyleyim
  4- hey gidi karadeniz
  5 - ben sevdalı sen belalı
  6 - aşk-ı kıyamet
  7 - isyan
  8- ıslak ıslak
  9- doktor
  10 - kesik çayır
  11- yanıyorum
  12- sil baştan
  13 - köprü altı
  14 - sabahlar uzak

 • ilk kez izliyorum. hicbir yarismaciya sempatim veya garezim yok.

  adi aciklaninca topuklari gotune vurarak hadiseye kosan aziz vs adi soylendiginde kaybeden turkana sarilip alnindan open emre.

  sesten bagimsiz olarak bir fotograf cekeyim istedim size geceden...

 • emre'nin 6 yaşındaki küçücük kardeşi bilim adamı olacağım diyor, üstüne ebru gündeş o ses türkiye çocuk yarışmasına katılsın diyor..

  coğrafyasındaki aziz sancar gibi bir bilim adamına özenen çocukların önünü kesin, geleceklerini boşaltın, boş pil gibi yaşasınlar!

  hay ben sizin çapsız beyninize sokayım..

 • alpaslan'ın dindar olduğunu düşündüğüm ve şansına sürekli garip durumlarda kaldığı yarışma olarak beni güldüren program. çocuğun geçen rakibi nutsa'ydı çömeldi kalktı seksi danslar etti, alpaslan'ın kafası yerde. şimdi de şansına asena çıktı ya la hahahahha, çocuğun şansına bak.

 • ahmet kaya'nın kendisi bu kadar çok ahmet kaya şarkısı söylememiştir amk.

 • şimdi özetleri izlerken dikkat ettim de, televizyonu dört kareye bölüp bütün jürileri birer karede gösterdikleri zaman, hiç hakan'ı göstermiyorlar. hep yalnızca gökhan. bence bu hakan'a yapılmış bir ayıptır acuncum. haftaya bitecek zaten yarışma ama yine de söylemek istedim. hakan'ın sesi çıkmıyor diye yapılmaz ki böyle ama. ezdirmeyiz!