debe başlıkları

oğuzhan özyakup

 • yemin ederim koyun milletinden sonraki en aktif sürü psikolojisine buradaki ekşi yazarları sahip. 2 tane davar oğuzhan kötü yazdı diye mağlubiyeti bu adama bağladılar. lan adam sahanın en iyi 2 oyuncusundan biriydi siz hangi maçı izlediniz aq davarları?

 • yine maçtan önce mandalinasını yememiş.

 • az önce hakkında girilen entrylerde dolanırken onu yerin dibine sokan bir tanesini okudum. bu kim diye bakarken adamın eski twitlerinden galatasaray'lı olduğunu gördüm.

  adam entrysini sanki beşiktaş'lı gibi yazmış. bu nasıl bir kafa yav. tuhafsınız vesselam.

  bizim liseli gençlik de bunlara bakıp pozisyon alsın. yazık. bjk kaptanı yuhalandı o stadta. utanmamız lazım.

 • guzel sevindi. helal

  taraftarin isliklamaya hakki varsa, oguzhan'in da boyle sevinmeye hakki var.

  zorunuza gitmesin.

 • yahu delirmemek elde değil. daha hala maç kurtarmaktan bahseden gerizekalılar var. ulan oğuzhan öyle bir oyuncu değil. aranızda bir tane akıllı adam yok mu maçı izlerken adam gibi bir yargıya varabilecek? oğuzhan takım oyuncusudur. takım dökülüyorsa bir şey bekleyemezsiniz. eleştirilebilecek tek yönü aşırı güçsüz ve savruk şutları. bugün gayet de insiyatif aldı. bitik babel kaç ara pasını ezdi ben sayamadım. oyuncular o ceza yayında topla buluştuklarında ne yapacaklarını bil mi yor lar. antre edilmemişler. oğuzhan'ın görevi topu oraya taşımaktır. ekstrası verkaça girmek ve girdirmektir. bunları yapabileceği, negredo dışında bir tane oyuncu yok takımda. buna yönelik antrenman yapmadıkları için de kafaları kesilmiş tavuğa dönüyorlar o bölgeye geldiklerinde. bu doğrudan şenol hocanın suçudur. bütün oyun planını quaresma ve caner'in ortaları üzerine kuran bir teknik direktör var ve 1.5 senedir bu oyunu oynamaya çalışıyor. talisca varken ve babel çok iyi performans gösterirken bu oyun tavan yaptı. dahası yok, o kadar.

 • ederi 150 milyon venezuela bolivarı olan futbolcu.

 • bugün bu kadar pozisyona girdiysek tamamen onun becerisi. kaç haftadır top çevirip sonuca gidemiyorduk maestro geldi takım final paslarını yerine ulaştırdı.

 • haziranda sözleşmesi tamamen bittikten sonra imza attırılarak arsenal'ın "sonraki satıştan %25 pay" maddesini yok etmek istiyor yönetim.

  ömrüm hayatım boyunca bundan daha riskli bir plan duymadım. dünyanın bir milyon hali var.

 • herkesin sergen yalçın olmasını arzu ettiği futbolcu.

  yahu bu adam öyle aşırı yetenekli değil. bu adam sadece normal futbolculara göre daha zeki ve çok iyi bir altyapı eğitimine sahip o kadar.

  düzgün işleyen bir sistemde önemli bir parça olabilir (bkz: beşiktaş) ama kaotik milli takımı 30 metreden attığı efsane şutlarla ipten almasını falan beklemek son derece saçma.

 • hakeme, “sen de üçlüye katılmayacak mısın” diyerek tarihi geçmiş adam gibi adam.
  bak şimdi efsane beşiktaşlılardan oldun ozi.