debe başlıkları

kadir mısıroğlu

 • artık geber falan diyenleri görüyorum. hiç yakışmıyor arkadaşlar.

  bırakın biraz daha sürünsün.

 • başlığını görüp ölmüş mü len diye geldiğim ama yine ölmediğini öğrendiğim, içindeki pisliğin yüzüne yansıdığı cumhuriyet düşmanı insan evladı.

 • bandırma vapuru tarihine inanan bizleri, ''şeyhpir'' savlarıyla, hilafet kalsın diye yunanın kazanmasını isteyebilecek vicdan yapısı ve memleket aşkıyla (!) üst üste koyup sikebilecek tarihçiymiş.

  kafasına fes takıp dondurmacılık yapmak yerine tarihçi olmak güzel olay, parası iyi, bende humphrey bogart ın babaneni siktiğini biliyorum o zaman tarihçi olabilirim.

  -imla

 • "fikirleriyle" yaşayacağı iddia edilen fesli atatürk düşmanı.

  (bkz: beyni yok fikri var)

 • umarım ışıkta uyuyamıyordur

 • allah kimseyi bu adamı savunacak kadar düşürmesin.
  not: amin

 • sevilmemesinin tek sebebi iftiracı bir akıl hastası olmasıdır. 1923'te türk tarihinin sona ermesini durduranlardan nefret eden bir saray soytarısıdır. alevilere islam düşmanı diyebilecek nefret topu yalancılar bu düzenbazın baş yalakalarıdır.

 • cehaletin kutsandığı cahiller ülkesinde kendisine üstat denilen, kutsal kurtuluş savaşımız için "keşke yunan kazansaydı" cümlesini bile sarf edebilecek raddede bir vatan haini olan yobaz.

 • meczuptur.

  bir meczup ne kadar düşünür ise o kadar düşünür hesap et işte.

 • benimde az evvel izlediğim bir videosunda özetle şöyle diyor;

  "arapların bizi birinci dünya savaşında sattığı iddiası bir yalandır. mustafa kemal 24 nisan 1920'de meclis gizli oturumunda bunu bizzat kendi söylemiştir. konuşmasında fransız mandasındaki suriye emiri ebu faysal'ın (ingilizlerle işbirliği yapan mekke emiri şerif hüseyinin oğlu), bizimle bir olun fransızlarla savaşalım ve yine osmanlıya bağlı kalalım dediğini kendininde bunu reddettiğini söylemiştir. hain adam ortak olalım der mi?."

  devamında..

  "arapların bizi sattığı yalanı, ümmetçilik fikri işlemiyor demek için inkılaplar öncesinde ortaya atılmış bir yalandır ve bundan önce hiç bir yerde telaffuz edilmemiştir." diyor.

  bahsettiği meclis zabtını da bir kitabına koyduğunu ve meseleyi orda uzun uzun anlattığını söylüyor.

  bahsettiği meclis zaptı şu

  fakat daha zaptın giriş kısmında bakın ne diyor.

  "suriye halkı ve ırak halkı yani arabistan, 1914 tarihinden evvel ayni hudut dahilinde bulunduğumuz zamanlarda cümlemizce malûmdur, devleti osmaniyenin bir uzvu, bir rüknü olmaktan fevkalâde müşteki ve müstakil olmak gayesini takip ediyorlardı. buna karşı çalıştılar, fakat neticeyi istihsal edebilmek için kendi kuvvetlerine (istinadın) gayri kâfi olduğunu gördüler ve maatteessüf hepimizi birden imhaya tevessül eden düşmanlarla teşriki mesai ettiler."

  kitabına koyacak kadar incelediğin bu metinde açık açık osmanlının bir parçası olan bu halklar ayrı bir devlet olmak istediler ve düşmanla ortaklık kurdular derken, bu uyduruldu diyorsan yalan söylüyorsun demektir.