debe başlıkları

jeremain lens

 • bakıyorum hakkında hala altyapı esprileri yapılıyor, gülüyorum.

  tanım: beşiktaş’a çok sağlam itelenmiş bidondur.

 • 20 dakika içinde krallıktan orospu çocukluğuna kadar düşmüş futbolcu.

  işte efendi beşiktaş helal.

 • sikimi açıp ona laf anlatmayı fenerlilere laf anlatmaya tercih ederim normalde ama bu kez dayanamadım.

  beşiktaş'ta süre alamaması quaresma ve babel'in hayvani performansından ötürü. quaresma, porto deplasmanında kilidi açan isimdi, dün de caner'in asistini hazırladı, konyalıların içinden geçerek bir de gol attı. babel'i anlatmaya gerek yok takımın belki de en formda oyuncusu. bu adamlar böyle oynadığı müddetçe lens yedek oturmaya devam edecek. ondan beklenen performansı halihazırda veren birileri varken oynamaması çok normal. bu lens'in kalitesinden bir şey götürmez.

  lan cidden salağa anlatır gibi anlattırıyorsunuz şunları ya. sizin kadar aptal bi topluluk görmedim. geçen sezonki en iyi topçunuz beşiktaş'ta süre alamıyor, düşün aradaki kalite farkını, ama siz bunu sevinilecek bir şey sanıyorsunuz. allah akıl fikir versin size ya ne diyeyim.

 • "bu kadar cehalet, eğitim gerektirir" diye bir söz vardı. bu adam da o kadar formsuz ki bir sebebi olmalı. ama ne? henüz çözebilmiş değilim. bir futbolcuyu kendi haline bıraksan, 6 ay topa değmese bu kadar dibe vuramaz.

 • oynatmayacaksaniz geri verin amk.

 • haydaaaaa yine başladılar birbirlerini yalamaya. olaya bak:

  sen gecenin bu saatinde kalk surinam asıllı hollandalı bir futbolcunun başlığını aç bütün entryleri oku oku oku sonra da

  "omo soz boyok doğolsonoz fobo vo goso on boyok tomom mooooo"

  diye entry gir.

  tamam lan siz büyüksünüz. birbirinizi yalamanız bittiyse siktir olup gider misiniz? biz yeni aldığımız kanat oyunucumuz hakkında bir şeyler okumak istiyoruz.

  ne kadar aptal dolu bu sözlük ya. bunların alayını bi odaya koyacaksın üzerilerine de krem şanti dökeceksin yalayın lan birbirinizi şimdi deyip kapıyı kitleyeceksin.

 • yahu arkadaş millet gene geçmişe dalmış. hay sizin geçmişinizi sikeyim. bitti oğlum geçmiş dönemler, futbol günümüzde oynanıyor. bugün ve 2 sene önce neysen, futbolcu ona bakıyor.

  bir futbolcuya; arsenal ve chelsea/city 50 milyon euro verdi diyelim.
  hangisini tercih eder? mazisi başarılarla dolu arsenal'ı mı, yoksa 2. lige bile düşmüşlüğü olan, 15 sene öncesinin rezil ingiliz takımı city'yi mi? veya tarihin en büyük takımlarından liverpool'u mu? yoksa 3-4 şampiyonluğu olan chelsea'yi mi?

  geçin oğlum bu 15-20 yıl öncelere gidip "büyük takım mı bu ulan" goygoyunu. kimse bakmıyor bunlara.

  şuna bakıyorlar: fenerbahçe şampiyonlar ligi'nde mi? değil. şampiyon mu? değil. en son ne zaman şampiyonlar ligine gitmiş? 10 sene önce. en son ne zaman şampiyon olmuş. 3 sene önce.

  bu kadar basit. öyle gidip "vay fenerbahçe 1990'larda united'ı elemiş, hemen koşa koşa oraya gideyim" diyen adam yok yani dünyada. bitti o devir bitti. yallah.

 • kadıköy'de bir tepki göstermek yanlış olur. adama teklif bile yapılmadı ve sadece bir yıl kiralık gelen adamdan sadakat beklemek sadece iq'su düşük insanların işidir. beşiktaş'a hayırlı olsun.

 • gökhan ve caner'i kaptırınca ismail ile sözde misilleme yapmıştık, bu sefer de lens transferine mustafa pektemek ile cevap veririz diye çok korkuyorum.

 • kısa bir süre sonra aziz yıldırım tarafindan karakterinin ne kadar bozuk olduğu bir basın toplantısıyla duyurulacak futbolcudur.
  örnek açıklama:
  lens'e xx para verdik. sunderland'a da x verdik. sonra avkadaşlar bana lens'in menajerinin beşiktaş'la görüştüğünü soylediler. bu kavaktevsizliktir. beşiktaş bizim x'e anlaştığımız topçuya xx vermiş.
  lens'a fenevbahceden büyük değilsin dedim. para mesele değil. fenevbahcenin değerleri vardır. yoksa lense xxx verip alırdık.
  gibi...