debe başlıkları

gökhan gönül

 • "her şeyden önce huzurluyum" dedi ya la adam.

 • fenerbahçenin resmi ağızdan teklifi:

  ""gökhan, 1 milyon 710 bin euro garanti para alıyordu. maç başı da yaklaşık 20 bin euro alıyordu. bu sene bizden istediği ücret 2 milyon 750 bin euro garanti para, diğer şartlar aynı artı menajerine 500 bin euro istedi. yani 3 milyon 550 bin euro'ya yakın bir para. bu ücreti fenerbahçe artık veremez. önerimiz 2 milyon euro artı diğer şartlarına 'evet'ti. en son ilhan bey, '2 milyon 250 bin euro'ya çıkartalım, arkadaşlarla aradaki farkı biz hallederiz.""

  beşiktaş kap açıklaması: gökhan gönül ile anlaşmaya varılmıştır. buna göre oyuncuya;

  -2016-2017 sezonunda 1.750.000 avro,
  -2017-2018 sezonunda 1.750.000 avro,
  -2018-2019 sezonunda 1.700.000 avro,
  -2019-2020 sezonunda 1.650.000 avro garanti ücreti ödenecektir.

  ayrıca oyuncuya görev aldığı müsabakalarda puan başı 4.000 avro ödenecektir.

  beşiktaşın 2.5 puan ortalama ile oynadığı yerde(çok iyi rakam) maç başı 10.000 euro alıyorken fenerbahçede 20.000 euro alacaktı.

  harici diğer tüm şartlara da tamam demiş fenerbahçe.

  hala burada parayı seçti diye elinde hesap makinesi 3 yılda bu kadar 4 yılda bu kadar saçmalayan çocuklar var. çocuk diyorum çünkü yetişkin insanlara benzemiyor yaptıkları benzetmeler hesaplar.

  fenerbahçeden nefret ettiğinden beşiktaşın renklerine aşık olduğundan veya kendinizi inandırmaya çalıştığınız para sebebiyle gelmedi beşiktaşa. vaktinde maskesini takıp gezdiğiniz zat yüzünden geldi.

 • fenerbahçe taraftari gokhan gonul gibi bi yıldızın statlarina gelişini konfetilerle kutladi bi ara, taç atışı öncesinde.

  helal olsun kanaryalar*.

  kusursuz oynadi bugun nazar değmesin.

 • birader ne güzel manchesteri yeniyorsun yenmişsin dalgana bak , niye ezik ezik eski sevgiliyi düşünüyormuş gibi triplere giriyorsun.

  hayır adam son şampiyon takımda , şampiyonlar liginde , ligde çıkıp top oynuyor. görende zanneder aldık gokhanı klubun kapıcısı yaptık asgarı ucret + agi çalıştırıyoruz.

 • transferi savaş suçu olan futbolcu.

  gördüğümüz üzere beşiktaş yönetimi bu transferde gözyaşı bombası kullanmıştır.açık, net..

 • oğlum mal mısınız?

  adam gelmiş ''orman çocuğu, hakkımızı helal etmiyoruz. delikanlıysan o stada çıkarsın'' filan yazmış.

  ne bu futbolu bu kadar içselleştime amına koyim. '' 1 milyon dolar verseler 3'lü prizi götüne sokar mısın'' başlıklarına yazan adamlar, gelmiş gg'yi fazla paraya gitti diye eleştiriyor.

  anlaşamadığı, adam yerine konmadığı, kurumsallıktan bir haber takımda, az paraya oynayacağına, neden başka klübe gitmesin ?

  beşiktaşa da gökhan'a da hayırlı olsun. ben de isterdim gökhan daha fazla takıma hizmet etsin ama, olmadı. yolu açık olsun.

  fb:not.

 • https://media.giphy.com/…8qbdvavmb0sdtgie/giphy.gif

  edit: link düzeltildi.

  edit 2: hazırladığım gif sosyal medya'da çarşı'nın facebook sayfası dahil pek çok yerde paylaşıldı. bu kadar beğenileceğini tahmin etmediğim için gif'e bana ait olduğuna dair bir ifade koymayı düşünmemiştim. copy paste, alıntı veya çalıntı değil alın teridir. bu bilinsin yeter. saygılarımla.

 • bosman kuralına göre sözlesmesi bitmeye yakın bir futbolcu, 6 ay kala istediği kuluple görüşebilir ve sözlesmesi bittiğinde aktif olmak üzere imzada atabilir.

  bilip bilmeden bok atmadan once, arkabahçe'nizi temizleyin sevgili fenerbahçe'li dostlar.

 • maliyeti 3 sezonda 76 trilyon olan güiza ile tesislerde aynı masada yemek yemişliği, maliyeti 3 sezonda 53 trilyon olan krasic ile idmanlarda pas alışverişi yapmışlığı, yine maliyeti 6 sezonda 80 trilyon olan topuz ile soyunma odasında türkü söylemişliği vardır. bu zamana kadar yine iyi dayandı ve konunun sadece huzur olduğunu geç de olsa anladı. aynı caner gibi, parayı değil huzuru tercih etti. konu para değil, huzurdu huzur. fener isterse alırdı, fener isterse kalırdı falan hikaye. huzuru satın alamazsınız.