debe başlıkları

felipe melo

 • benim için efsaneydi. bu hareketinden sonra gözümden düşmüştür.
  yaptığı her hareketin arkasındaydım.
  maçta da küfredebilirsin anlarız.
  ama yıllar geçmiş, ne anlamsız hareketler.
  çingene misin mk. yanına da almış bi tane malı.

 • brezilya'da yasayan brezilya ligini tribünden bir fiil takip eden bir beşiktaş'lı olarak 42.000 kişilik corinthians arena'da corinthias&palmerias maçında üzerimde beşiktaş forması varken nereden gördüyse beni devre arasında soyunma odasına giderken eliyle 4(yıldız) işareti yaparak beni gösterdi bu amk çocuğu.

  iş için 4-5 günlügüne uruguay'da iken uruguay takımı penarol ile palmerias'ın copa libertadores maçı vardı. hazır denk gelmişken bir de uruguay tribünlerini goreyim diye gittigim üzerimde beşiktaş forması olan maçta da bu amk çocuğu 30.000 kişilik stadta nerden beni gördüyse yine eliye 4(yıldız) işareti yaptı.

  kabusum oldun felipe melo.
  seni bulacağım..

 • o değil de, melo'nun üzerine saldırmak için koşan ''staff'' yazılı elemanın, yumruğu yedikten sonraki ''abi ne gerek var kavgaya kavga kötü bi şey, yok mu ayıran'' bakışı ibretliktir.

 • adam türkiye'ye geldi, üst düzey bir ön libero nasıl olur gösterdi. uyuşuk umursamaz brezilyalı imajını yıktı, mağlubiyeti kabullenmeyen, gerekirse tekmeye kafa uzatabilen brezilyalı futbolcular olabileceğini de gösterdi.

  galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdırdı, kulüp tarihindeki ve taraftarların gönlündeki efsanelerden biri oldu. futbol kariyerinin son dönemlerinde de, birçok futbolcunun yaptığı gibi ülkesine dönerek futbol hayatını orada sonlandıracaktır. yolun açık olsun felipe melo, hiçbir zaman unutulmayacaksın.

 • italya ligi'nde hakettigini almaya son surat devam eden kopek... bu adam 2 sezon bu hareketlerinin karsiligini 2 kupa ile aldi... sari kartsiz, kirmizi kartsiz sezonlar gecirdi... sonra rakipleri sikeden yargilandi, bu adam dil cikararak pozlar verdi... bu da not dusulsun...

 • ''sahalarında şampiyon olduk. stadyuma zarar verdiler, ağladılar çok acı çektiler ben de üzüldüm.''

  ''federasyon başkanı'nın elini sıkmadım çünkü o karanlığa hizmet ediyor.''

  ''bana emre'yi sormayın o düşük profilli, küçük zavallı bir ırkçı.''

 • (bkz: mahmut efendi lokumları)

 • 7 maçta 4 sarı kart 1 kart görmüştür.

  türkiye ki atibanın bile leblebi gibi kırmızı kartla atıldığı süper! ligte kırmızı kart görmeden sezon bitirmişliği vardı.

 • haklıdır-haksızdır, efendidir-çirkeftir, yaptığı lüzumludur-lüzumsuzdur falan ama bu arkadaş inter'de, "siklenmek için kıçını yırttığı" iddia edilen adam da medipol başakşehir diye bi takımda oynuyor.