debe başlıkları

ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

 • derdinizi sikeyim size birşey olmasın. hayat lan bu dert tasa ile dolu geçiyor zaten. beklentinizi azaltın mutlu olursunuz.

 • dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama burada hemen her gece yazanlar aynı kişilerden oluşuyor. bu kişiler günün ilk enrysi olmak adına yarış içerisindeler. aynı zamanda gün içerisinde mevcut giriyi silip aynı giriyi yeniden yazıyorlar. tabi ki tercih meselesidir, buna kimse karışamaz fakat bu durum sizce de garip değil mi?
  eğer bir insan size ısrarla yardımcı olacağını söylüyorsa ve bunu sürekli gözünüzün içine sokmaya çalışıyorsa o insandan fayda beklemek saflıktır.

  yahu sizin hiç mi sosyal hayatınız yok, hiç mi dışarıda zaman geçirebileceğiniz dostunuz yok? sizi seven ve sizinle dışarıda zaman geçirecek bir kişi bile yok mu?
  her gece her gece sürekli sohbet kanallarında işiniz gücünüz kadın peşinde koşturmak. hayatınızın tüm gayesi kadınlar olmuş, başka hiç bir misyonunuz yok!
  klavye başında aslan parçası, muhtemelen kadın yanında sümsük ve ezik bir tip. bakmayın atıp tuttuklarına, yanınızda ağzını açıp bir kelime konuşamaz, emin olabilirsiniz.
  burada bulunan ve her gece yazan insanlar size zarar verebilecek potansiyele sahip kişilerdir! dikkatli olun diyorum!

  bunlara yazanlara da tabi ki bir çift lafım var. ya size ne demeli? özelinizi veya mağreminizi hiç görmediğiniz bir kişiye açmak nasıl bir duygu durumu?
  lütfen bire bir tanımadığınız insanlara ne derdinizi anlatın, ne özel bir şey paylaşın, ne de bu kişilerden medet umun. onlar aciz, sizde mi acizsiniz? sizinde etrafınızda sizi seven 1 kişi bile yok mu?

  ekşi yazarı olmak üstün bir vasıf değildir. burada yazanları gözünüzde büyütmeyin. saygı duyulacak insanların büyük bölümü buralardan göçeli çok uzun zaman oldu. kalanlarda benim gibi lay lay lom takılmayı seviyor.

  ayrıca bu başlık ekşi'nin ruhuna aykırı bir başlık olup, flood yapılmasına neden göz yumuluyor bunu da anlayabilmiş değilim.

  hadi abisi dışarıya, gezin. gezdirin. dolaşın, dolaştırın. hayat sokakta!
  bırakın şurada link verip mağreminizi kurcalamak isteyen kişileri. etrafınızda adım gibi eminim çok çok daha kaliteli insanlar bulunuyordur!

 • burdan buyrunuz

  https://connected2.me/marksandman

 • herkese merhaba;

  en son ne zaman girdiğimizi unuttuğumuz tinychat kanalımızda bu gece yine aktifiz, dert anlatmak veya muhabbet etmek için gelebilirsiniz!

  https://tinychat.com/koalisyon

  kanala gelmeden sohbet etmek isterseniz sözlükten mesaj atabilir veya telegram üzerinden yazabilirsiniz; https://t.me/pomknos

 • buralar hep seks olmuş aq. başlık dertleşmek altına psikolojisi bozuk olanlar gelmesin diyorlar bir de c2 linki olmazsa olmaz değil mi?

  zaten psikolojisi bozuk olmasa gelip de sana anlatmaz...

  cinsiyetsiz ve 12.5 yaşındayım buyrun gelin anlayın.

 • hep aynı adamlar 00:00'ı bekleyip yazıyor amına koduğumun başlığına aha denk geldim ben de yazıyorum, dert dinlemem ama sevişiriz.

  edit: düşüyormuş lan böyle, mesaj geldi. bence beni yiyor ama olsun şu an her şey flu ve eğlenceli.

 • not 6: bence bu entry, bu başlık tarihinin hem en ciddi hem de en ciddiyetsiz entrysi olabilir gibi. çünkü neden olmasın.

  merhaba.

  uzun zaman sonra ilk entry. yeniden bir şeyler yazmak için neden bu başlığı seçtim hiçbir fikrim yok gerçekten ama sonuçta bir şekilde burada ve bu başlıktayım işte. başlayalım.

  haliyle uzun zamandır bu başlığa da bir şeyler yazmıyordum. bu başlığın klişeleşmiş kalıpların dışında farklı entrylere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. yani aslında üzerinde esaslı olarak düşünmüyorum tabii ama şu an bunu söylüyorum. her neyse. en azından bu gece farklı bir giriş yapılmış olsun. bahsettiğim farklılık bu entrynin iyi ya da kötü olması değil tabii asla, öyle bir şey demiyorum. alışılmışın biraz dışında olması, içerik olarak birbirinin kopyası onlarca entryden biraz farklı olması, en azından biraz daha özgün ve özgür olması ve aynı zamanda da belli başlı sıkıcı kalıpların dışına çıkması. yoksa zaten hepimiz biliyoruz, başlık geyik bir başlık, yazılanlar da öyle. özel ya da özel olmayan anlamlar yüklenmeyesi. yüklemeyelim.

  ayrıca kalıpların dışına çıkmak güzeldir bazen. çıkalım.

  aslında olay pek dertleşmek de değil. mesela aşağıdaki konulardan biri veya birkaçı veya hepsi (ama yine de hepsi olmasın lütfen) hakkında doğaçlama sohbet etmek, müzik falan dinlerken öylesine zaman geçirmek ya da hiç tanımadığı bir yabancıyla bilgi ve fikir paylaşımında bulunmak isteyenler bir merhaba diyebilirler. unutmayalım ki merhaba klasik olmasına rağmen gayet iyi ve temiz bir başlatıcıdır ve merhabalar güzeldir. ayrıca bir merhabanın kimseye bir zararı olmaz. yani galiba, en azından çoğu zaman. olmamasını sağlayalım.

  evet, şimdi. örneklendirecek olursam, doğaçlama bir sohbet başlatması amacıyla seçtiğim ve bu gece iyi hissettiğim konu başlıkları;

  - gece
  - karıncayiyenler, testraller, koalalar ve ejderhalar
  - gökyüzünün yalnız gezen değil de el ele gezen çapkın yıldızları ve keşfedilmeye hazır hiperaktif gezegenler
  - doğaçlama seyahatlerin güzel yanları ve insana kazandırdığı şeyler
  - prefrontal korteks, köprücük kemiği, mor göz altları ve mikroorganizmalar (özellikle en sevdiğim olan bakteriler elbette)
  - renkler, oyun hamuruyla yapılabilecek en ilginç şeyler, legolar, bardak altlıkları ve okaliptüs
  - pineal bez (epifiz), sarı bez ve pez
  - tabii ki de genel olarak harry potter ve yine genel olarak hogwarts*
  - tütün ve alkol ürünleri (özellikle biralar)
  - görsel ve işitsel sanatlar
  - londra, floransa ve edinburgh
  - çimenler, filler ve fillerle de güzel olan bütün çimenler ve yabancı dizilerin saçma sapan filler bölümleri
  - mavinin ve yeşilin en çok yakıştığı yerler/şeyler
  - antimadde, kara delikler, solucan delikleri, kedilerin saçma sapan hareketleri ve delilikleri
  - 1, 3, 6 ve 9 rakamlarındaki gizemler
  - hipokampus, hipotalamus, amigdala ve andre iguodala
  - kalem ve kağıt
  - tenten, justice league, peanuts ve happy tree friends
  - rüzgar eserken yapılabilecek aktiviteler ve yağmur yağarken yapılamayacak aktiviteler
  - gökyüzü, müzik, karaciğer ve su döngüsü
  - tanrılar, pizzalar ve peynirler
  - leyla ile mecnun, süper baba, kaygısızlar ve tabii ki behzat ç.
  - böcekler, müzik aletleri, bulutlar ve mikrobiyoloji
  - kinder surprise oyuncak koleksiyonları, pokemon tasoları ve karanlık sanatlar
  - interpol (müzik grubu olan) ve two steps from hell
  - gecenin sessizliğine ve gece yapması daha keyifli olan şeylere karşılıklı övgüler
  - trilobitler, dinozorlar, efsane abur cuburlar ve masa lambaları (masa lambaları çok ama çok güzeldir, öyle demeyin)
  - gece

  evet. örnekler çoğaltılabilir ya da bir bakteri hızında kendi kendine çoğalabilir ama sonuç olarak bunlar bu gece doğaçlama bir sohbet başlatmak için falan gerçekten yardımcı olabileceğini hissettiğim şeyler diyebilirim. rahat rahat seçmenize olanak yarattım ve gördüğünüz gibi bol bol alternatif sundum. bunlar dışında da hemen her konuda sürdürülebilir bir doğaçlama sohbet yaratılabilir tabii ki de, ama bunlar biraz daha kolaylaştırır belki de, bilemedim şu an. en azından ben böyle hissediyorum diyeyim. öyle işte.

  yazabilirsiniz. her şey, dert değildir ve daima ayrı yazılır.

  ayrıca çaylak arkadaşlar da dilerlerse ve üşenmezlerse ulaşabilsinler diye alternatif iletişim şeysi: chogwartsc@gmail.com

  * cinsiyeti önemseyen ve daha önceki yazdıklarımdan cinsiyet çıkarımı yapamayıp ya da yapmaya üşenip ilk mesajda direkt cinsiyet soracak olanlar için; ben erkek bir karıncayiyenim arkadaşlar, haberiniz olsun o halde.

  not 9: bence bu entry, bu başlık tarihinin hem en ciddi hem de en ciddiyetsiz entrysi oldu gibi. çünkü neden olmasındı.

 • telegram

  dertleriniz sikimde değil de maksat zaman geçsin.

 • hep aynı şeyleri yazmaktan bıktım. işin aslı şu, çok yalnızım. bu yalnızlık değişik bi yalnızlık. kalabalıklar içindeki bi yalnızlık. kendimi kimseye anlatamadığım için her gün içiyorum ve bu durumdan bıktım. yazın lütfen..

  not: yalancılar kesinlikle gelmesin..

  http://ribony.com/cmkcmk

  http://connected2.me/cmkcm

 • gece gece evinde oturan, uykusu tutmayan, sohbet edecek bi iki insan olsa fena olmazdı diyenler olarak her gece toplanıp muhabbet ediyoruz, haydi gelin.

  http://tinychat.com/midibus

  not: 2 adet çok basit kuralımız var;
  1. küfür etmiyoruz, çünkü gerek yok. herkes buckingham dükü gibi düşünün.
  2. cinsiyet sormuyoruz, imasını da yapmıyoruz, çünkü gerek yok. herkes trans gibi düşünün.

  not2: kanal mevlana kapısı değil, sadece sohbet kanalı. maksat azınlıkta olan hoşsohbet insanlar olarak bir araya gelip güzel güzel sohbet etmek ve yatıp uyumak. bu kadar.