debe başlıkları

ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

 • arada insanların ne dertleri var acaba, belki gerçekten yardıma, fikir almaya ihtiyacı olan vardır diye baktığım ama yazılanları her okuduğumda çoğu insanın hiçbir derdi olmadığını sadece canlarının sıkıldığını gördüğüm başlık. insanların büyük çoğunluğunun tek derdi can sıkıntısı demek ki ne güzel.

 • cinsel sorununuz dinlenir. çözüm garantisi yok.

 • dertlerimizi dövüştürürsek dertlerim döver söyleyeyim..

 • yalnız ve güzel istanbulumun kızlarıyla konuşalım. istanbul dışı olanlar diğer arkadaşlara asılsınlar*

  http://connected2.me/outsides

  http://ribony.com/outsides

 • aslında söylenmek istenen şu: ekşisözlük gece gece siki avuçlayınca ribony'den birbirlerine "karı mısın?" "memen var mı?" diye soracak mallar sürüsü veritabanı olacak. yani hızla oraya doğru gidiyor bu başlık.

 • gelin efenim.

  https://ribony.com/cannnncannnn

 • yaş: 27
  yer: suriçi, istanbul
  meslek: kapıkulu

  ilgilendiğim konular: tımar sistemi, yeniçeri ocağı..

 • çoğunlukla yalan olan veritabanı.

  derdim varken giriyorum sadece. çevremden konuşacak kimseyi bulamadıysam. çok kötü haldeysem. sonra bir bakıyorum; yaş ve cinsiyet belirtenler var, sadece kadınlar yazsın diyenler var, aşk acınızı dinleyemem diyenler var, dert hiç dinleyemem muhabbet edelim diyenler var. o zaman bu başlıkta ne işleri var? ben hıçkıra hıçkıra ağlarken, kalp atışlarım kulağımda çınlarken, konuşacak bir arkadaşıma bile ulaşamadığımda birileri beni dinlesin ve hepsi geçecek desin diye giriyorum buraya. sonra içime dönüyorum, kendi kendime iyi geliyorum bir şekilde.

 • varsa dertleri alayım keyfim yerinde bugün.

  not : erkeğim ve amacım kız düşürmek falan değil herkes yazabilir her türlü derdi dinlerim farklı bir amacım yok

 • ekşi sözlük gibi anonimliğin ön planda olduğu mecraya kişisel fotoğrafının olduğu hesapları atanlar da ayrı garip. niye andaval olduğunuzu böyle belirtiyorsunuz ki beyler ? direk isim-soy isim kombinasyonlu rumuz alsaydınız ya, daha kolay olurdu tanışmak isteyen kadınlar facebook'tan eklerdi.

  dalga geçmek adına kadınlar yazsın diyenler haricindeki sığırların kefal gibi avlanması gereken başlık. 2-3 tanesinin isim, soy isimini alacaksın sahte hesaptan dalga geçip gönül eğlendireceksin bak bir daha sığırlık yapıyorlar mı. ulan burada şans eseri size denk gelecek tanıdıklarınıza ne diyeceksiniz, herkes sizin gibi kimliğini ifşa edecek kadar mal değil. kim bilir hangi tanıdığınız sözlük yazarı ve şuanda fotoğrafınızı görüp götüyle gülmeye başladı