debe başlıkları

burak yılmaz

 • transferin son günü:

  '' beni ben yapan trabzonspor taraftarıdır ama kolumu kesseler sarı kırmızı akacağını galatasaray camiası iyi bilir ve inkar edemem ki doğma büyüme koyu bir fenerbahçe'liyim ama bu da demek değildir ki başakşehir kötü bir takım. bilakis en sevdiğim takım beşiktaştır ve bana göre de en iyi başkan mustafa cengiz'dir ''

  burak yılmaz.

 • hakkında en iyi yorum geçenlerde yapılmıştı, kendisi çok gol atsın diye takımın genel gol sayısı düşer. etrafına zerre faydası olmayan bir golcüdür burak. negredo mu burak mı desen 50 kere negredo derim ve takımımın taktiğini negredo'nun üstüne kurarım. negredo 10 gol atar belki ama 5-6 asist ve 5-6 da asistin asistini yapar. burak 18 atar ama başka hiçbir bok yapmaz.

  ayrıca ucuz desen değil, genç desen değil, üstüne bir de senelerce anasına sövmüş bir tribün için sindirmesi zor falan. ne bileyim, saçma bir hamle bence bu.

  her şeyden öte şenol güneş denen aksi ihtiyar durduk yere negredo'ya bu kadar takmasaydı beşiktaş forvet almaya değil sadece mevcutlardan göndermeye çalışıyor olurdu. asıl tartışılması gereken nokta bu.

  not: gs

 • caner erkin’e etmediği küfür kalmadı beşiktaş taraftarının şimdi fişek oldu.
  burak yılmaz da kral olur merak etmeyin.
  bu dediklerim sadece beşiktaş taraftarı için değil tüm türk taraftarlar için. malesef biraz omurgasız bi milletiz.

  tanım: karakterini beğenmediğim ancak 15+ gol beklediğim santrafor

 • kimsenin takımında istemediği ama gelirse 20'ye yakın gol atacağına emin olduğu topçu.

  dünya üzerinde bu ilginçlikte başka adam var mıdır, bi araştırılsın (mauro icardi hariç, milletin karısına kızına sarıyor o puşt).

 • var geldiği için pek yararlı olamayacağını düşündüğüm topçu

 • bir anda dünyanın en iyi ve en efendi topçusuna evrilecektir.

 • yeniden dönüşünde ilk maçda adını tabelaya yazdırdı yine. 14 saniye de ofsayta düştü diye beş entry girenler birden 10. dakka da attığı gol sonrası sus pus. sevmem ama kendisi tam anlamıyla golcü. net.

 • adam yeryüzündeki en tiksinilen futbolculardan pepe'yi almış, bunun caner'i falan var daha hala "burak yılmaz gibi karaktersize forma giydirirdik sanki hııı" diyor. madem tiner deyince kızıyorsunuz peki söyleyin bilelim ne kullanıyorsunuz bu kafaya gelmek için.

  trabzon'da iş yapıp yapmaması taraftara bağlı olan topçu.

 • anlamadığım birkaç şey var.
  sevmeyen olur itirazım yok ki ben de sevmiyorum.

  ama;
  1. "o bir emek hırsızı bizim takımda ne işi var" diyen arkadaşlar; burak yılmaz cenk tosun'dan fazla mı attı kendini yere? cenk tosun'a eş nefret niye beslemiyoruz öyleyse?

  2. yine anlamıyorum bu derece sert bir şekilde karşı çıkılmasını. bakın gerçekten anlamıyorum. yani "istemiyoruz" deneblir çok normal ama "burak yılmaz varsa ben yokum" derecesini hakikaten anlamıyorum. galatasaray'da efsane performans sergilerken bile bir röportajında beşiktaş'lı olduğunu söylemişti? beşiktaş'a bir şey mi dedi bugüne kadar, süleyman seba'ya mı sövdü veya? süleyman seba'ya söven adamlara bile bu derece karşı çıkmıyorsunuz.

  gerçekten aydınlanmayı bekliyorum.
  yani; saha içinde rakibinin futbol hayatına kastederek bacağına zıplayarak basan caner erkin gelince "fişek" oluyor,
  fenerbahçe'de oynarken defalarca kez beşiktaş maçları sonrası sinir bozucu yorumlar yapan gökhan gönül "kral" oluyor,
  bursaspor'dayken 2 beşiktaş maçı sonrası "hakemler beşiktaşı kolladı yoksa biz napacağımızı bilirdik" diye açıklamalar yapan şenol güneş "sen bizim güneşimizsin" oluyor,
  rakibi sahada döven quaresma da kral oluyorken

  burak yılmaz niçin naparsa yapsın "beşiktaşın oyuncusu" olamıyor onu anlamadım ben?

  anlatırsanız anlayalım arkadaşlar. bu adamlardan daha feci, daha berbat ne yaptı?
  tuhaf yani. ben gelsin demiyorum da, bu derece bir direnci anlamlı kılacaka hiçbirş ey yok ortada.

  edit: aha doğru gökhan töre vardı bir de. onu anlatmıyorum bile. adam 15-16 sezonunda gol attıktan sonra herkes onun gol sevincini yapmıyor muydu?

 • cuma ya da cumartesi istanbul'a geliyormuş. hırsız dediğim adamın transferini kabul etmiyorum (gerçi kimin umrunda da) kusura bakmayın o kadar da midesiz değilim.

  edit : 3-3 lük derbide stattaydım ve kendini atışını unutamıyorum. beşiktaş tarihinin en çöp transferidir isterse 50 gol atsın cl de gruplardan çıkarsın.