debe başlıkları

burak yılmaz

 • bir anda dünyanın en iyi ve en efendi topçusuna evrilecektir.

 • yeniden dönüşünde ilk maçda adını tabelaya yazdırdı yine. 14 saniye de ofsayta düştü diye beş entry girenler birden 10. dakka da attığı gol sonrası sus pus. sevmem ama kendisi tam anlamıyla golcü. net.

 • adam yeryüzündeki en tiksinilen futbolculardan pepe'yi almış, bunun caner'i falan var daha hala "burak yılmaz gibi karaktersize forma giydirirdik sanki hııı" diyor. madem tiner deyince kızıyorsunuz peki söyleyin bilelim ne kullanıyorsunuz bu kafaya gelmek için.

  trabzon'da iş yapıp yapmaması taraftara bağlı olan topçu.

 • anlamadığım birkaç şey var.
  sevmeyen olur itirazım yok ki ben de sevmiyorum.

  ama;
  1. "o bir emek hırsızı bizim takımda ne işi var" diyen arkadaşlar; burak yılmaz cenk tosun'dan fazla mı attı kendini yere? cenk tosun'a eş nefret niye beslemiyoruz öyleyse?

  2. yine anlamıyorum bu derece sert bir şekilde karşı çıkılmasını. bakın gerçekten anlamıyorum. yani "istemiyoruz" deneblir çok normal ama "burak yılmaz varsa ben yokum" derecesini hakikaten anlamıyorum. galatasaray'da efsane performans sergilerken bile bir röportajında beşiktaş'lı olduğunu söylemişti? beşiktaş'a bir şey mi dedi bugüne kadar, süleyman seba'ya mı sövdü veya? süleyman seba'ya söven adamlara bile bu derece karşı çıkmıyorsunuz.

  gerçekten aydınlanmayı bekliyorum.
  yani; saha içinde rakibinin futbol hayatına kastederek bacağına zıplayarak basan caner erkin gelince "fişek" oluyor,
  fenerbahçe'de oynarken defalarca kez beşiktaş maçları sonrası sinir bozucu yorumlar yapan gökhan gönül "kral" oluyor,
  bursaspor'dayken 2 beşiktaş maçı sonrası "hakemler beşiktaşı kolladı yoksa biz napacağımızı bilirdik" diye açıklamalar yapan şenol güneş "sen bizim güneşimizsin" oluyor,
  rakibi sahada döven quaresma da kral oluyorken

  burak yılmaz niçin naparsa yapsın "beşiktaşın oyuncusu" olamıyor onu anlamadım ben?

  anlatırsanız anlayalım arkadaşlar. bu adamlardan daha feci, daha berbat ne yaptı?
  tuhaf yani. ben gelsin demiyorum da, bu derece bir direnci anlamlı kılacaka hiçbirş ey yok ortada.

  edit: aha doğru gökhan töre vardı bir de. onu anlatmıyorum bile. adam 15-16 sezonunda gol attıktan sonra herkes onun gol sevincini yapmıyor muydu?

 • cuma ya da cumartesi istanbul'a geliyormuş. hırsız dediğim adamın transferini kabul etmiyorum (gerçi kimin umrunda da) kusura bakmayın o kadar da midesiz değilim.

  edit : 3-3 lük derbide stattaydım ve kendini atışını unutamıyorum. beşiktaş tarihinin en çöp transferidir isterse 50 gol atsın cl de gruplardan çıkarsın.

 • kendini yere atıyor diye istemiyormuşuz.
  lan ona gelene kadar burak dediğiniz adam hamile karısını dövüp asgari ücretli otobüs şoförüne saldıran, yalakalık için evet videosu çekip 60 yaşındaki gazeteciyi döven ardaya yancılık yapan, en iyi zamanında 10m top süremeyen 33 yaşında bencil bir çomar.
  sanki luis suareze karşı çıkıyoruz amk.

 • milli takımda 100-200 bin euro az prim aldı diye araya arda'yı sokan adam çin klübünden aldığı yıllık 7 milyon euro'dan vazgeçip beşiktaş'ta 2.5 milyon euro'ya imza atacağına inanan var mı cidden?

 • 25 yaşında olur, gençti hatalıydı kendini düzeltecek dersin.

  burak'ın kendini düzeltebileceği bir şey yok. hem ahlaklı bir futbolcu değil, hem ahlaklı bir insan değil. hamile eşine el kaldırmış, milli takımdaki bozgunculuk hareketine destek vermiş, geçmişte aldırdığı yalan penaltılarla ünlenmiş biri.

  fiko bu hataya düşerse biz de protestomuzu yapar, beşiktaş'ı uzaktan takip ederiz.

 • şu herifin adının beşiktaş ile anılması öyle rahatsız ediyor ki beni anlatamam. transfer sezonu bir an önce kapansın istiyorum, kimseyi alamazsak da farketmez.

 • açık açık konuşuyorum bu adam beşiktaş'a gelirse ne maça giderim ne de kartal yuvasından 1 liralik birşey alırım. benim götümü yıratarak kazandığım paranın 1 kuruşunun bu adamın cebine gitmesine tahammül edemem."sen kimsin ki ulan almazsan alma, verdiğin zaten 150-200 tl" diyebilirsiniz. olsun bu da benim kendi prensibim. bu adamın benim üzerimden tek kuıruş kazanmasını istemiyorum.