debe başlıkları

burak yılmaz

 • kendini yere atıyor diye istemiyormuşuz.
  lan ona gelene kadar burak dediğiniz adam hamile karısını dövüp asgari ücretli otobüs şoförüne saldıran, yalakalık için evet videosu çekip 60 yaşındaki gazeteciyi döven ardaya yancılık yapan, en iyi zamanında 10m top süremeyen 33 yaşında bencil bir çomar.
  sanki luis suareze karşı çıkıyoruz amk.

 • milli takımda 100-200 bin euro az prim aldı diye araya arda'yı sokan adam çin klübünden aldığı yıllık 7 milyon euro'dan vazgeçip beşiktaş'ta 2.5 milyon euro'ya imza atacağına inanan var mı cidden?

 • 25 yaşında olur, gençti hatalıydı kendini düzeltecek dersin.

  burak'ın kendini düzeltebileceği bir şey yok. hem ahlaklı bir futbolcu değil, hem ahlaklı bir insan değil. hamile eşine el kaldırmış, milli takımdaki bozgunculuk hareketine destek vermiş, geçmişte aldırdığı yalan penaltılarla ünlenmiş biri.

  fiko bu hataya düşerse biz de protestomuzu yapar, beşiktaş'ı uzaktan takip ederiz.

 • şu herifin adının beşiktaş ile anılması öyle rahatsız ediyor ki beni anlatamam. transfer sezonu bir an önce kapansın istiyorum, kimseyi alamazsak da farketmez.

 • açık açık konuşuyorum bu adam beşiktaş'a gelirse ne maça giderim ne de kartal yuvasından 1 liralik birşey alırım. benim götümü yıratarak kazandığım paranın 1 kuruşunun bu adamın cebine gitmesine tahammül edemem."sen kimsin ki ulan almazsan alma, verdiğin zaten 150-200 tl" diyebilirsiniz. olsun bu da benim kendi prensibim. bu adamın benim üzerimden tek kuıruş kazanmasını istemiyorum.

 • eğer gerçekten beşiktaş'la anlaştıysa taraftarlar ilk başta tepki gösterecek, golleri atmaya başlayınca da ''adam mücadele ediyor, formanın hakkını veriyor'' diyerek zamanla kabullenilecektir. nereden mi biliyorum? (bkz: caner erkin'in beşiktaş'a transferi), (bkz: emre belözoğlu'nun fenerbahçe'ye transferi). tüm dünyada ortalama futbol taraftarı böyledir. lümpen ve öfkeli...

 • burak'la orta son sınıfta beraber okumuştuk. sadece bir sene. başka bir okuldan nakil gelmiştim. 1.50 boyunda ufak tefek, kompleksli, uyuz bir tiptim. henüz ergenliğe bile girememişim. herkes uzamış, serpilmiş, gürbüzlemiş, bir ben kısa kalmışım. yetmezmiş gibi bir de ortamlara yabancı kalmışım.

  kendimi iyiden iyi triplere soktum. ilk günler çok zor geçti. sınıfta her hareketim alay konusu oluyor, öğretmenler bile yükleniyordu. (ya da ben çok alıngandım) sağolsun burak hiç girmedi o işlere. pek efendi bir çocuktu. daha ilk günden sıcak karşıladı. öyle ki benimle yaşıt bu herife abi diyecek kadar oldum.

  beyazıt öztürk'ün coni vayt tiplemesine bayılır, sınıfta hep taklidini yapardı. bir de barış manço'nun vefatına çok üzülmüştü. ders aralarında walkman'de mançoloji dinlerdik hep. (ne kadar duygusalmışız)

  özay ve burak, spor konusunda inanılmaz yetenekliydiler. o arka bahçedeki beton zeminde oynadıkları topu, attıkları golleri görmeniz lazımdı. bu iki çocuğun normal golü yoktu. kesinlikle hepsi rencide edici türdendi. ağzımız açık izlerdik oyunlarını. çok acayiptiler çok.

  şimdi ise oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular oluyoruz. oğlum messi oluyor, ben ise sabri.

 • güzel kızlar için çakallığa giriş dersinin kurbanı olmak üzere olan futbolcu.

  1- süper zengin ve hafif salak bir erkek bul.
  2- onu cinsellik yoluyla kendine bağla.
  3- naz yaparak ve de çeşitli tripler atarak süratle evliliğe zorla. (bu safhada hamile kalan über çakallar da yok değil)
  4- hemen hamile kal ve çocuk yap ki hem sana sigorta olsun hem de ilerde eğer boşanırsan alacağın nafakaya bir kamyon yükü daha para ekle.
  5- evlilikte en küçük bahanede dahi hır çıkar, ve ilk fırsatta boşan.
  6- mahkemede mağdur ol, paraları götür.
  7- tebrikler, zengin ve bekar bir annesiniz.
  8- bir kaç yıl 'idle mod' da takıl, gününü gün et
  9- birinci aşamaya geri dön, ikinci enayiyi bul (tercihen zengin, dul ve salak bir erkek)

  arkadaşlar ilk 4 madde tüm güzel ve de güzel olmayan kızların hayalidir (istisnalar muhakkak vardır) bu süreç kızlar için hayattaki en büyük başarıdır. bu işin son yıllardaki şampiyonu ingiltere tahtına sürekli şeker mi şeker varisler doğuran kate middleton ablamızdır.
  diğer örnekleri: tüm futbolcu eşleri, şarkıcı eşleri, işadamı çocuğu eşleri vb.

  haberi doğru olarak farzederek aşağıdaki çıkarımı yapmak istiyorum:

  burak kardeşimin şanssızlığı bir üst model kıza denk gelmesi ve kızın 5. maddeden sonrasını execute etmesi gibi görünüyor.

  o profildeki bir çocuğun hamile karısını ciddi bir şekilde darp ettiğini düşünmüyorum. muhtemelen sinirli bir anında ittirmiş veya tokat atmıştır. hemen ardında da eminim hanım kızımızın gözünde dolar işaretleri belirmiştir.
  umarım bu hadise tüm salak erkeklere ders olur.
  arkadaşlar evlilik çok ciddi bir müessese, hemen mal bulmuş mağribi gibi atlayıp evlenmeyin. iyi düşünün, para avcılarına dikkat edin.

  not: sadece kadına karşı değil, şiddetin her türlüsünü reddediyorum.

  edit:
  öncelikle ben kadınlara her alanda pozitif ayrımcılık yapılmasını savunan, dünyanın en feminist ülkesinde yaşayan ve feminizmi destekleyen biriyim.

  gelelim servet avcısı kezbanlara:
  dişiyle erkek arasında içgüdüsel ilkel bir sözleşme vardır.
  erkek kaynak sunar (yiyecek, koruma, vs.)
  dişi de hizmet sunar (temizlik, bakım, çocuk doğurma ve yetiştirme vs.)
  modern insanın amacı hayvan içgüdüsüne dayanan bu sözleşmenin dışına çıkmak, yeni ve mümkün olduğunca eşit bir profil yaratmak olmalıdır.
  şimdi beni yayılım ateşine tutan çakallara soruyorum:
  erkeği yolunacak kaz olarak görürsünüz, size para harcasın, tüm hesapları ödesin, evi üstünüze yapsın istersiniz, yani erkeği ilkel konumuna, kaynak sağlayıcı rolüne itersiniz.
  peki erkek aldığı hizmetten memnun kalmazsa ne yapar?
  a) hizmet sağlayıcıya söver, küfür eder
  b) hizmet sağlayıcıya şiddet uygular (şiddet hayvan doğasının baskın bir parçasıdır)
  c) hizmet sağlayıcıyı değiştirir (yani aldatır)

  buradan kızlarımıza soruyorum siz kendinizi dişi olarak mı yoksa modern kadın olarak mı görüyorsunuz?
  saygı istiyorsanız önce kendinize saygı göstermeniz gerekiyor.
  kendinizi erkeklere hizmet olarak sunmaktan vazgeçin.
  erkekleri yolunacak kaz, sağılacak inek olarak görmeyin.
  gelin hepiniz gerçek feminist olun.
  kaba ve yontulmamış öküz türk erkeğiyle beraber mücadele edelim.

  ailesi süper zengin (malikanede oturuyorlar), inanılmaz güzel bir arkadaşım var. kız türkiyede ilk 10a girer o derece güzel. ve bu kızın mesleği benzincide tuvalet temizlemek.
  bir başka çok güzel arkadaşım var. kızın ailesi zengin (ailesinin havuzlu villası, göl evi, teknesi, 3 tane lüks arabası var, bunlar benim bildiklerim) bu kız da para kazanmak yarı zamanlı çalışıyor: yaşlı bakıyor.

  türkiyede bana şöyle bir tane örnek gösterin, ben bu sayfanın çıktısını alıp yiyicem.

 • (bkz: git bi bak uçağa binmiş mi git bi bak)

 • hala 'en iyi yerli forvet' diye savunulan adam.

  kardeşim, en iyi yerli cep telefonu da vestel venüs 2.

  yerli diye kullanmaya mecbur muyuz?
  ne biçim ego mastürbasyonudur bu?

  yerine alınacak iki tane genç ve hırslı forveti bu ukalaya tercih ederim.
  pezevenge bak ya...
  el sallıyor... sanki paşamızı sürgüne yolluyoruz.
  ulan dünyanın en keyifli ülkelerinden birisine gidiyorsun be!