debe başlıkları

beşiktaş

 • iki senedir galatasaray’ı türk telekom arena’da yenen takım.

 • telsizi komple kapatıp ana bacı girişecek takımım. sadece izleyin.

 • bu sezon;

  oyuncusu 6 maç ceza alan, oyuncusu 5 maç ceza alan, başkanı ve asbaşkanı hak mahrumiyeti cezası alan, hocası ve yardımcı hocası hak mahrumiyeti cezası alan tek takım. aynı zamanda sezon içinde 7 kez tribün kapama cezası almış, passolig sistemi geldiğinden beri verilmeyen seyircisiz oynama cezası kendisine verilmiştir. ligin en çok ceza alan takımıdır.

  şampiyonluktaki rakipleri 2 kulvarda mücadele ederken, kendisi 3 kulvarda mücadele etmiştir ve türk futbol tarihine ilk şampiyonlar ligi liderliğini kazandırmıştır.

  çektiklerinin ve mücadele ettiklerinin acısını kendi elleriyle çıkarmaya and içmiştir. önce fenerbahçe'yi yarışın dışına itmiştir. haftaya başakşehir'i, 31. hafta da galatasaray'ı yarışın dışına itmek için sabırsızlanmaktadır. üçüncü kez üst üste şampiyon olacak, bu ülkenin köhne futbol düzenine bir devrim gerçekleştirecektir. safları sıklaştıralım.

  zafer bizim olacak.

 • "tff ve hakem kurullarindaki yapilanmalariyla türk futbol tarihinin en büyük tezgahini kurdular. "

  onun için de galatasaraylılığı dillere destan yusuf namoğlu mhk başkanı yapıldı...

  "hem saha içinde hem dısında akil almaz bir kollama var. bugün oynanan derbide sari kartlik belki 15 tane tekme ve dirsek attilar sadece quaresma kirmizi gördü."

  yok 150 tane dirsek attılar. bir ara atiba tribünden hasan ali'ye dirsek atıyordu...

  "türk futbolundaki yapilanmalari yetmezmiş gibi başkanlari akp mitinglerinde gezerek ayrica siyasi destek peşinde."

  tribünlerinden "adam gibi adam" pankartları açan - yıllardır akp sermayelerinin garip "sponsorlukları" sayesinde ayakta durabilen tipler için çok iddialı sözler bunlar ama yine de ya bir de gezilere gitse...
  bak bakalım kimler nerelerde geziyormuş.

  "bu düzene baş kaldiran çomak sokmaya çalişan bir tek aykut kocaman var ve bunun bilincindeki taraftari sosyal medyadan aykuta her türlü linci yapiyor."

  tespit süper. lütfen aykut kocaman ile ömürlük sözleşme yapın. bak bunu eleştiremiyorum. aykut kocaman çomak sokan süper bir güç. lütfen onu kaybetmeyin. fenerbahçe'nin ferguson'u olsun...

  "45 dakika 9 kişi kalan fenerbahçe'yi yenemesine rağmen 9 kişi kalan takıma karşı top tutma yüzdelerini paylaşan ruh hastası taraftarlara sahip, son iki senede onurunu kaybetmiş klup. "

  gülüm pazar 9 kişi mi kalmıştınız? adam istediği yüzdeyi paylaşır kamil.
  geçen sene beşiktaş'ın kalesine bir tek şutunuz yokken "beşiktaş korkak oynadı, kalemize bir şutu yok" diye aylarca ortalıkta dolanan tiplersiniz en sonunda...
  hem bunun "onur" ile ilgisi nedir?
  onur konusunda bilginiz olmaması normal ama az açın bakın internetten.
  google güzel bir şey. deneyin.

  "resmi sitelerden rakip teknik adama " köpek" demeler. whatsapp grupları kurup, ekşi sözlük'te rakip taraftara, takıma, teknik ekibe, futbolculara "algı operasyonu" adı altında türlü rezilikler yapmalar. daha önce de yazdım ekşi yönetimi bu "algıcı"şeref yoksunlarına ne zaman müdahale edecek? "

  bunu ispatlamazsan şerefsiz sensin. o kadar net söyleyeyim.
  ulan yıllardır ne fikret orman ne şenol güneş başlıklarını boş bırakmazsınız. adamların her kelimesine başlık açar çarpıtmanın kralını yaparsınız.
  ama gelip "olgo oporosyono" diye gecenin bir vakti mağdur triplerindeki de yine siz.
  sen stadında koca bir camiaya it derken; başka bir maçta köpek resimli balonlar atarken neredeydin?
  resmi siteden kimsenin de birine köpek dediği yok. o dediğin bir taraftar sitesi.
  bak işte "olgo oporosyono" tam olarak bu.

  "tarihe not düşülsün bugun kendi evinde hakemle birlikte 45 dakika 9 kişi oynayan fenerbahçe'yi yenememiş. özelikle ilk yarıda fenerbahçe tarafından hunharca ezilmiştir."
  fenerbahçe toplamda 30 dakika bir kişi eksik oynadı.
  kaleyi bulan 2 şutunuz var. onlar da gol oldu.
  ilk yarı beşiktaş'ın kaçırdıkları, direkten dönen top filan var.
  topla oynama %62 ye %38. kaleye şut 21-6. kaleyi bulan şut 6-2. isabetli pas 377-209. pas başarı yüzdesi %82 - %72. korner 10-3. orta 34-6. isabetli orta 8-0.
  ne ara hunharca ezdin kamil?

  "rakibinin suratına kasıtlı vuran quaresmayı bile savunanlar var. tamam fanatik olun da bu kadarı fazla be. "

  kimse q7 si savunmuyor. "o hareketin aynısını önce yapan souza'ya neden kart yok" diyor.

  "kaybettiğinde, kazandığında hatta berabere kaldığında bile ağlayan takım. "
  bu başlığa berabere kaldıkları bir maçtan sonra yazıyor. ligin ilk yarısı hakemin fahiş hataları ile kazandıkları maçtan sonra bile ağlıyorlardı. 5 gün önce hocaları resmen o maçı anlatıp ağladı.
  açıklanamayan fenerbahçe yüzsüzlüğü?

  "1 mart beşiktaş fenerbahçe maçının ilk yarısı beşiktaş 1 fenerbahçe 2 bitti. ilk yarıyı fenerbahçe 10 kişi bitirdi. yukarıdaki asalaklara başka sözüm yok."

  adamlar o kadar yadırgamış ki bir derbide eksilmeyi, kahramanlık hikayeleri yazmaya başlamışlar. alper ilk yarı bitmeden 1 dakika önce 44 de atıldı.
  52-80 arası 10-10 oynandı oyun. var mı kaleye şutun?
  ulan altı üstü bir kişi eksikken bir gol atmışsın. hepsi bu.

  "orgonozo oloyorlor" diye zırlayanlar 11 dakikada 3 entry girmiş bu arada.
  tesadüfe bak..

 • maçın skoru dışında gram bilgim yok; ancak sol framede sürekli olarak yediği 5 gol ile alay edilen takım.. bayern münih elinizin tersiyle yeneceginiz takım zaten değil mi?

  yenilmiş, bitmiş, gitmiş niye bunca alay?
  pek kimsenin kendi ülkesinin takımı yenildiği zaman ufak da olsa teselli etmek naifligi, insanlığı kalmamış..

  not: 1905..

 • abdestinizi tazeleyin, maç duamız hazır !!!

  bismillahirrahmanirrahim

  eeeyyy geceyi karanlık, gündüzü aydınlık, atiba'yı siyah, talisca'yı çikolata renkli , gökhan töre'yi turuncu, medel' i bal porsuğu gücünde yaratan yüce rabbimiz;

  sana hamdü senalar, yüce peygamberlere ehlibeytine salat ve selam olsun.

  ya rab, bizlere kereminle lütfet ki, galibiyet 3 puanı yanında bu bayern münich denilen takımı sahadan silip harika bir oyun oynamamızı niyaz eyle.. gecemizi bayram et.

  rabbim hazreti muhammed'in hatırına bizim şu maçı kazanmamıza inayet et. bize maç sonrası "umutlandırıp utandırmayın" dedirtme..

  aşmeti tâ arşa varan, ey kerîm ve lütufkâr rabbim, beşiktaşlı futbolcu kullarına güç ver, şenol güneş hocamıza yüksek oyum görüşü ve taktik zekası bahşet. yaklaşan mübarek üç aylar hatrına bizi galibiyet ile taçlandır.

  mülkün sahibi ve hâkimi rabbim, sen kartallarımın rüzgârına rüzgâr kat, taraftar kardeşlerime güç ver, dualarını kabul eyle, dünyanın heryerinden yüreği kartal aşkı ile atan ve bu gece heyecandan uyuyamayan beşiktaş'lı kullarına galibiyet sevincini yaşamayı niyaz eyle..

  ey kerîm ve lütufkâr rabbim, sen bizi son dakika gollerinden, çıkarken kaptırılan toplardan, yenen basit gollerden, hakemin yanlı yönetiminden, gereksiz kırmızı kartlardan ve quaresma'nın saçma hareketlerinden koru. şutlarımızı direkten döndürme, haksız şekilde lehimize verilen kararlardan da koru..

  ahkemü'l-hâkîmîn; ite, köpeğe, yanlı basına, fenerbahçe ve galatasaray taraftarına, ekranlardaki spor programlarının manipülatif yorumcularına, kara taşa ,kor ateşe, yıldıza, aya, güneşe, dağa, taşa, şampiyon kartal yazmayı nasip eyle !!!!

  (amin.)

  allah yar ve yardımcımız olsun. haydi göreyim kartallarım!

  vurduğumuz gol yediğimiz offside olsun...

 • taraftarları gerçekten zıvanadan çıkmış takım (yukarıdaki birkaç entryi yazan taraftarları ve düşünce yolu bu şekilde olanları tenzih ediyorum zaten onlar da durumun farkındadırlar). galatasaray'ın fenerbahçe'nin başlıklarına bakıyorum takımları yenildiğinde sürekli kendi takımlarına yükleniyorlar, bu taraftar güruhu ne zaman takımları sendelese sürekli rakip takıma, rakip takım taraftarlarına ve teknik heyetine küfrediyor. ya bu nasıl bir salaklıktır gerçekten hakem oyunda futbolcuna sarı kart gösteriyor sen gidip maçla hiç alakası olmayan başka bir rakip takımın teknik direktörüne küfrediyosun. bunun mantıklı bir açıklaması yok olamaz da.

  takımı futbol adına hiçbir şey oynamadan puan kaybediyor bu beyinsizler maçta küçük büyük fark etmez bir hakem hatası kovalıyor bulunca hemen küfürler havada uçuşuyor evet çünkü "herkes beşiktaşa düşman herkes beşiktaşın yok olmasını istiyor" tffsi mhksi ligin geri kalan 17 takımı kulübü kapattırma derdinde. bu nasıl bir paranoyadır, bir de birbirlerinden güç alıp bu paranoyayı kolektif bir hale dönüştürüyorlar. "evet renktaşım evet bizi bölmeye çalışıyorlar bizi bitirmeye çalışıyorlar" diye.

  sözlükte futbolla ilgili her yerde terör estiriyorlar. rakip takımın maçına atanan hakeme maç oynanmadan kesin şike yapacak diye küfrediyorlar. maç oynanıp bittiğinde rakip takımları puan kaybettiğinde istediklerini alıp bir iki dalga geçip bir dahaki hafta için pusuya yatıyorlar. yine maçtan önce rakip takımın teknik direktörünün başlığının altına yok şöyle ağlayacak yok böyle ağlayacak kesin puan alacak diye yardırıyorlar. puan kaybedince yine dalga geçip haftaya olacak maçı bekliyorlar. rakip takımları maç yapıyorsa kesinlikle her şey ama her şey rakip takımın lehine olacak çünkü hep rakip takımları "birileri" (mhk tff bütün ülke onlar haricinde) kolluyor.

  kendi takımlarının başlığının altına bakıyorsun "beşiktaşımızın, sevgilim beşiktaşım, beşikt-aşkımızın şöyle sikeceği böyle koyacağı maçtır" diyorlar ardından bu olmayınca tekrar diğer başlıklara yardırıp küfür ediyorlar. hayatımda bu kadar insanın aynı anda sanki söz birliği yapmışçasına ve tekrara düşerek böyle aptallıklar yaptığını bir bu ülkede gördüm. siyasetinden sporuna her yerde var. sikeyim fenerbahçesini galatasarayını beşiktaşını bi kendinize gelin yeter

 • "zorlu fikstür", "öldürücü fikstür" falan yok yahu, bizim taraftar bir garip. konya maçını yenemezsen diğer maçların hiçbir anlamı yok. seneye şampiyonlar ligine gitmezsen son 2 yılda arkana aldığın maddi manevi tüm rüzgarın kaybolur. "come to beşiktaş" şampiyonlar liginde olduğumuz için güzel. uefa avrupa liginde kimse tınlamaz, duymaz bile.

  beşiktaş şampiyon olamasa bile 2. olup şampiyonlar ligine gitmek zorunda. asıl hedefi bu olmalı. bayern'e eleniriz, fenere eleniriz üzülmem. ama mutlaka ilk 2'ye girmemiz lazım bu sene.

  bunun için de konya'yı yenmek şart. kalanına konya maçı bitince bakarız.

 • şampiyon olması, hatta ikici olması mucize olur.

  ama bu takım şampiyonluğu malatya maçından sonra futbol oynamayan oyuncuları alkışladığı, bağrına bastığı gün kaybetti. o gün oyunculara "cl'deki başarı bize yeter, lig olmasa da olur, canınız sağolsun" mesajı verildi adeta. o günlerde bu işin böyle gitmeyeceği takıma hissettirilebilseydi belki birşeyler değişebilirdi.

 • beşiktaş antipatik olmadı. siz çekememeye başladınız. teşekkürler.