debe başlıkları

bakire olmayan hatunla evlenmek

 • (bkz: kütle halinde entry girmek)

 • burada muhafazakarların yazdıklarına inanmayın. size söylemedikleri önemli bir kriterleri var:

  kadın çok güzelse, isterse 7 kere evlenmiş boşanmış olsunlar, alıyorlar evleniyorlar.
  kadın çirkinse, geçmişte sinemada bir çocukla öpüşmüş bile olsa sorun edip ayrılıyorlar.

  bekareti; beğenmedikleri sönük, ortalama kadında arıyorlar.
  beğendikleri güzel, cool ya da üst sınıf kadınlarda aramıyorlar.
  (istisnalar kaideyi bozmaz.)
  bakın biz sadece bu çifte standarda karşıyız.
  yoksa isteyen istediği tip kadınla ya da erkekle evlenir.

  debe editi: yalnız o kadar ağır ifadeler yazıyor ki bu başlıkta, geçmişte ilk ilişkisini yaşayıp terk edilmiş bir genç kızı kolayca intihara sürükleyebilir. eğer onlar okuyorsa bu konunun bu sitede biraz abartıldığını belirtelim. ben de evliyim ve muhafazakarların arasında da sıkça bulunuyorum, dışarıda bu kadar takılmıyor insanlar bekarete, sözlükte çok önemseniyor bu konu.
  birkaç muhafazakar arkadaşım şu an boşanmış kadınlarla evlendiler mesela. olayın muhafazakarlıkla ilgisinin olduğunu sanmıyorum. sebebi ekşi sözlük'ün kullanıcı profilinin daha çok, ilişkileri ve sosyal ortamı kısıtlı olan, ilk kız arkadaşını 25-26 gibi edinen, yaşayan ağırlıklı olarak da henüz ilk ciddi ilişkisini yaşamamış genç öğrencilerin üye olduğu bir site olmasından kaynaklanıyor bence. sosyal ve duygusal olanaksızlıklar insanları öfkeye sürükler, öfke de bekaret gibi mizojin tartışmaları hararetlendirir. bu onların suçu değil, bunu da belirtelim.

  ama evlilik yaşının günümüz türkiye'sinde ekonomik sebeplerle artık 30-35'e çıktığını da belirtelim. yani siz 30-35 yaşındaysanız evleneceğiniz kişi de 30-35 yaş arasında olacak.
  30-35 yaşında bir kadının eğer çok dindar değilse, hiçbir şey yaşamamış olma ihtimali nedir?

 • kadın yeterince güzel değilse bahane edeceğiniz sorun.
  kadın güzelse 7 çocuklu dul bile olsa deli gibi aşık olup evleniyorsunuz.
  kızlar siz de bu başlıkta yazılanlara inanmayın. hepsi aslında bekaret değil güzellik peşinde.

  bir de evlilik yaşı 30-35 civarı artık. 18 yaşında bir kızı evliliğe ikna edecek kadar zengin bir işadamı falan değilseniz, mecburen siz de 30-35 yaşında geçmişte bir sürü ilişki yaşamış 30'lu yaşlarda sıradan bir kadınla evleneceksiniz. kasmayın bence.

  edit: bazı arkadaşlar dul olabilir ama zina yapmamış olsun demişler. bu konu da hayli tartışmaya açıktır. giysilerin üzerinden "dry sex" yapıp bunu zinadan saymayan yığınla muhafazakar var. yani bu konunun içinden çıkamazsın. "her gün ekşide tartışılıyorsa kesin çok önemli bir şeydir" kafasından çıkması lazım herkesin.

 • öncelikle bulması zordur. ama tabi aramaya inanmak gerek.

  şimdi efendim, benim 1,5 yıllık bir ilişkim yeni bitti. kız arkadaşım da ben de daha önce cinsel bir deneyim yaşamamıştık. çok tutkuluyduk, istekliydik bu konuda, ayrıca evlenmeyi düşünüyorduk. kendisi de öyle geri kafalı bir insan değildir. sadece birlikte olacağı insanı gerçekten sevdiğine emin olmayı isteyen biriydi. aylarca birleşme olmadan seviştik. sonra karar verdi, hazırım dedi. birlikte olduk. ilk birkaç sevişme zordu ama sonra herşey normale döndü. gel gelelim ayrıldık. evlilik de aşk da yalan oldu. şimdi işin şu boyutu var. ben bekarete takılmam, kız arkadaşım da. ama kız arkadaşımın ailesi bu konuda açık değildir bana kalırsa. öğrenseler hoş olmaz. daha sonra bakire olmadığı için eve atmalık kız muamelesi yapacak tipler çıkacak (düşündükçe çıldırıyorum), ya da bakire değil diye hakaret edebilecek erkek arkadaşları belki. ben bir vebal aldım gibi geliyor böyle, arkamdan çok sövdürecekmişim gibi. tek isteğim evlenmek, mutlu bir hayat sürmekti onunla. olmadı. herkes için de olabilir.

  şimdi siz bu kıza nasıl kötü dersiniz. o tanıdığınız kahpe tipler gibi bekaretim bozulmasın diye anal seks yapmadı. güvenmek istedi. öyle de oldu, çok güvendi, çok sevdi. yatakta da mükemmel bir uyumumuz vardı lakin hayatın her alanında uyum sağlanamıyor bazen.

  başkasını bilmem, tanımanız lazım. lakin benim eski kız arkadaşım gibi kişilerin kalbini kırmayın. sevmek suç değil. seven insan elbet sevişir bunu da unutmayın. sığ olmayın. şans verin. ne çok sevmeden sevişin ne de hiç sevişmem diye düşünmeyin.

 • kısa göz gezdirdim, içinde geçen kelimeler genelde şunlar; delik, patlak, 2. el, miğde, orospu falan. işin komik tarafı karşı argümanı savunanlar da aynı jargonu benimsemiş.

  ya kardeşim bu hatunlar 3. sanayi sitesinin malı mı? bu ne haysiyetsizliktir. haydi biliyoruz muhafazakar insanların genel şiarı hatunu bakire isteyip, dini vakıflarda oğlan götü sikmektir de size ne oluyor amk? artı şu var, şu başlık kapatılmadan kimse bana hukuktan bahsetmesin. milyonlarca kadına alenen küfür ediliyor ve herkes izliyor. insan gerçekten hayret ediyor.

 • "genişlik gerektirir" diyebilmek için öküzün önde gideni bayrak sallayanı olmak gerekir..

 • bakire olması önemli değil, önemli olan sevmek diyorsun; biri çıkıyor orospuyla evlen o zaman diyor.. lan illa da bakire olmasın diye tutturan senin gibi psikolojisini siktiğim insanlar varsa, en az onlar kadar malsınız siz de..

  tanım: insanı insan yapan değerlerin başına "am" koyan ibnelerce anlaşılmayacak durumdur..

 • çok kafaya takıyorsanız durumu eşitlemek için siz de evlenmeden önce kendinizi siktirebilirsiniz. hem belki evlenmenize bile gerek kalmaz, başka bir hayatı karartmazsınız.

  o değil, "bekaretini kaybetmiş neyse de, bekaretini kaybeden neler neler yapar" diyenler var. bu yaşıma kadar en fantastik oradan pinpon topu atanı gördüm, lan çok fantastik şeyler yapabiliyorsanız ve bu zamana kadar benden sakladıysanız hakkımı helal etmiyorum.

 • bakire olan hatunla evlenmekten hiçbir farkı olmayan durumdur. her koşulda aynı resmi evrakları istiyorlar.

 • bakire diye evlendiğin ya hardcore analcı ve saxocuysa?

  namusu oralarda aramayın.