debe başlıkları

arda turan

 • 16 maç ceza almış, hayırlı olsun.

 • çek cumhuriyeti maçında efsane come backimizi başlatan golü attığında tüm türkiye'yi ayağa kaldıran adamdan şimdi geldiği nokta sosyolojik tez konusu olur. dünya futbolunda örneği azdır bu kadar sevilip sonrasında bu kadar nefret edilen bir futbolcu. kendisini bunu başarmasından dolayı tebrik ediyor ve 3 siktirle uğurluyorum.

 • akp militanı. az önce hakeme yumruk atmıştır. itmemiştir resmen vurmuştur. öyle itme olmaz arkadaşlar. ulan şerefsiz o emekçi adamdan ne istiyorsun maçan yetiyorsa beni bul, beni it öyle. tanıyan varsa ulaştırsın. maçası yeter mi görelim. emekçi adamdan ne istediğini soralım bu
  akp miilitanına. senin ağababalarının .....

  ulan galatasaray taraftarı senin ne menen bir adam olduğunu anladı allahtan... bir daha galatasaray kapısından bile geçemezsin... sana metin oktay'ın taktığı kaptanlık bandını zamanında veren kişinin ben amına koyayım.

 • baya baya "100 kere milli olmuş, avrupa'da 11 kupa almış biri olarak türkiye'nin her yerinde ıslıklanıyorum, bu da bize yakışır" diyebilmiş karakter abidesi futbolcu.

  halen anlayamamış adam. bu arada yaptığım her şeyi allah için yaptım diyebiliyor. bilal meşe'yi dövmek islamın farzlarından olduğu için o konuda da haklı. adam her konuda haklı tüm türkiye haksız.

  ayrıca enes'in, cengiz'in başına bunlar gelmez inşallah demiş. valla kendisinden uzak durdukları, kendisinin izinden gitmedikleri sürece bu çocuklar bu ülkenin pırlantası, gözbebeği olacak. sen türkiye'nin her yerinde ıslıklanıyorsun, cengiz son 10 dakikada oyuna girdi diye ateister bile onun için dua ediyor. haddine mi cengiz'i sahiplenmek!

 • sosyal medya profesörü. türk dili ve edebiyatı uzmanı. akp'li siyaset bilimci ve ekonomist. yeni türkiye insanının özeti. şu anki türk futbolu ve futbolcusunun tanımı.

 • aceleyle evlenmis eski futbolcu. 7 ay sonra arda turan jr piyasaya cikar diyorum.

 • hakkında sözbirliği edilmişcesine yedi sülalesine yetecek kadar çok parası olduğundan bahsedilen futbolcu. fakat altyapısından çıktığı gs başta üç büyüklerin taraftarları kampanya düzenleyip istemedi bunu. mecburen dayısı rte torpiliyle metrobüs akbili, ihale bağışıyla dönen takıma yerleştirildi. transfer edildi denemez çünkü. ne acıdır ki burada bile oyundan çıkarken protesto edildi. “adam olana” bu utanç yeter. şu saatten sonra bayrampaşa, yenibosna gibi bir takım alıp başına geçsin, genç futbolculara yol göstersin. sosyal medyadan hatun düşürme taktikleri versin, antremanda midye dağıtsın filan. o çok sevdiği ağamsın, paşamsın yağlamalarını da sağlar böylece.
  yanisi yeşil sahalar, tribünler arda’yı terketti, bastırıp parayı kendi alsın.

 • messi'den mahmut'a uzanan destansi kariyer. sol acikta topu aliyor, karsisinda tekli kademe. yavas yavas saga dogru topu surerek ortaya geliyor, butun defans yerlesiyor. arda bakiyor bakiyor bakiyor ve dibine kadar gelen takim arkadasina akil dolu bir pas atiyor, maksimum 5 metre.

  (bkz: kimse de demiyor ki aga bu nedir)

 • zerre sevmem kendisinj ama toplanıp adamın anasına küfür etmek nedir?

  yazık.

  türk insanının ne kadar nankör olabileceğini de arda-gs taraftarı ikileminden görebilirsiniz. her iki taraf içinde konuşuyorum.

 • gol attıktan sonra bedelli selamı veren topçu.