debe başlıkları

arda turan

 • hakkında sözbirliği edilmişcesine yedi sülalesine yetecek kadar çok parası olduğundan bahsedilen futbolcu. fakat altyapısından çıktığı gs başta üç büyüklerin taraftarları kampanya düzenleyip istemedi bunu. mecburen dayısı rte torpiliyle metrobüs akbili, ihale bağışıyla dönen takıma yerleştirildi. transfer edildi denemez çünkü. ne acıdır ki burada bile oyundan çıkarken protesto edildi. “adam olana” bu utanç yeter. şu saatten sonra bayrampaşa, yenibosna gibi bir takım alıp başına geçsin, genç futbolculara yol göstersin. sosyal medyadan hatun düşürme taktikleri versin, antremanda midye dağıtsın filan. o çok sevdiği ağamsın, paşamsın yağlamalarını da sağlar böylece.
  yanisi yeşil sahalar, tribünler arda’yı terketti, bastırıp parayı kendi alsın.

 • messi'den mahmut'a uzanan destansi kariyer. sol acikta topu aliyor, karsisinda tekli kademe. yavas yavas saga dogru topu surerek ortaya geliyor, butun defans yerlesiyor. arda bakiyor bakiyor bakiyor ve dibine kadar gelen takim arkadasina akil dolu bir pas atiyor, maksimum 5 metre.

  (bkz: kimse de demiyor ki aga bu nedir)

 • zerre sevmem kendisinj ama toplanıp adamın anasına küfür etmek nedir?

  yazık.

  türk insanının ne kadar nankör olabileceğini de arda-gs taraftarı ikileminden görebilirsiniz. her iki taraf içinde konuşuyorum.

 • gol attıktan sonra bedelli selamı veren topçu.

 • herkes galatasarayli olamaz sözünün fiiliyata dökülmüş şeklidir.

  başkanlar,yöneticiler,hocalar unutur, taraftar unutmaz bu seçimini, yillar evvel hakan şükür de galatasaray'ı birakip siyasi parti mitinglerinde dolaşıyordu, taraftar o'nu da siktir etmişti bu sebeple, adam sonra ülkeden kaçtı şimdi gidecek hicbir yeri yok o yuzden twitterda taraftara yalakalik yapma peşinde, seni de siktir etti artik taraftar, dogustan galatasaraylı olunmuyor galatasaraylilik hakediliyor, kazaniliyor, 3-4 sene görev almiş elin isveçlisi futbolu birakip geliyor, 4 sene gorev almiş kalecisi bir telefonla brezilya'dan geliyor, gerçek galatasaraylılik boyle bir sey cünkü.

 • artık ona belediye bakacak.

 • ben bu adama alınan tavrın halkın kodları ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. öyle yüzyılda bir gelecek bir yetenek olduğunu da düşünmüyorum. hala real madrid efsanelerinden sayılan raul bile yetenek olarak çok abartı bir adam değildi mesela. olay yetenek veya bir noktaya gelmek değil, orda kalabilmek, oraya layık olabilmektir.

  nihat, tugay gibi adamları hiç kimse aşağı çekmeye çalışmadı, insanlar blackburn maçlarını bekledi sırf tugay var diye. eğer arda'ya hakettiğinden fazla kötü davranıldığını düşünüyorsanız, malesef yanlış düşünüyorsunuz. arda'yı ne türk halkı geri çekti ne de arda 100 yılda gelecek bir yetenek.

  edit: aklıma geldi bak şimdi, bu adam televizyona çıkıp merkez bankası bence faizleri düşürmeli diye açıklama yaptı. şahsım nezdinde tiksinme gelen gün o gündür mesela.

 • rıdvan amca'sı demiş ki yıllık 7 milyon euro kazanıyortürkiye de kimse o parayı vermez...
  bi kere 7 nin yüzde kırkını çık (vergi) 4.2 kazanıyor beyimiz...
  selçuk inan'ın bonuslarla yıllık 4 kazandığını düşünürsek arda alınmak istenirse verilmeyecek bir para değil....ha bir de 4.2 den biraz az bir miktara imza atsa 3.5 falan "ücretinden feragat etti" diye de adamlığın dibine vurur yine......

  milan ve arsenal istiyormuş bir de beyimizi....neremlen güleyim bilemedim ??????

  ucuz numaralar bunlar rıdvan ..bu da gol değil !!!

 • en çok da galatasaraylılar beşiktaş'a gitmesini istemiyor yazmış birisi.

  bu adam beşiktaş'a gitsin, yıllık ücretini galatasaray versin deseler yine kabul ederim bir galatasaray taraftarı olarak. o kadar istemiyorum yani.

 • (bkz: kenarıda kalmıştık)