debe başlıkları

arda turan

 • ''ben prim konuşacak kadar şerefsiz miyim'' demişti.

  konuşmuş.

 • bu millet harbi mal.

  adam baştan aşağı megaloman bir ruh hastasına dönüşmüş hala suçlu biziz diyor. he biziz amk. arda' yı pışpışlayacaktık gönlünü hoş edecektik. efendiliginden ödün vermeyen onca dünya yıldızı var bunu donunda sallayacak. onlara birşey olmuyor ama arda beyin psikolojisi kaldırmıyor.adam bir halt etmis hataliyim diyecegi yerde hala emrecilik oynuyor. sanki adam daha ne kadar itici olabilirimin çabasında.

 • allah herkese arda turan'dan kurtulup kenan imirzalıoğlu ile evlenen sinem kobal şansı versin

 • açıklama yapmış futbolcu.

  yine şeref, onur, allah, millet ne var ne yok katmış önüne. kimseye hesap vermezmiş (saldırmak ne zamandan beri kanunen hesapsız kalıyorsa kafasında) de, oymuş buymuş. 3 yaşındaki çocuğun imla bilgisiyle, 3 iq'lu çomar manevi duygularını ortaya dökmüş, anca bu çıkabilmiş ortaya.

  bu delikanlılık falan da çok sökmez arda, kulüp bulamayacağın günler de gelicek, çok yakında.
  allah'tan başka kimseden bi' şey istemezmiş, allah için mi çektin lan referandum videolarını?

  sizin gibi çomarlar yüzünden ahlak, allah, maneviyat, aile, şeref, onur bütün bu kelimelerin içi bomboş kaldı, kafalarınız gibi.

  barcelona'dan osmanlıspor'a müthiş kariyer hikayeni okumaya az kaldı.

  not: milli takımı bıraktım olayını yemeyin, kovuldun arda kovuldun.

  edit: uyarı ve tavsiyeler sonucu yumuşatıldı, içimden gelenleri kaldırmak zorunda kaldım.

 • gelirse 1 sene içinde götü göbeği salacak, çalışmasına ve faydalı olmasına gerek olmadığı için sıçıp sıvayacak, sevmediği adama pas atmayıp her hatasında afra tafra yapacak, haftada iki tv programına çıkıp bayrampaşa edebiyatı yapacak, kötü gidişte her gördüğü kameraya çok acayip galatasaraylı olduğunu ve taraftarın ayıp ettiğini söyleyecektir. selçuk, sabri, yasin, semih gibi şeylerin olduğu mevcut takıma yakışır tabi. düşmeme mücadelesi veririz lan.

  gençliğini de biliyoruz bu adamın. 30 yaşında barca görmüş bir arda'nın egosu türkiye'de top falan oynamaz. kulübün futbolcusu değil sahibi olarak görür kendini. inşallah aziz emre gibi bunu da fenere alır. ibresi türkiye muhtemelen.

 • tam dönemimizin adamıdır. ülkenin %99'u hristiyan olsa "ana baba kutsal ruh" der. ülkenin %99'u pkk'lı olsa "her biji apo babey" der. rüzgar nereden eserse oraya yani.

  açıklama yapmış "atatürk benim için önemli ben onun bayramlarını dünyaya yayıyorum." birincisi atatürk senin için önemliyse "güçlü bir türkiye için bende varım" demezsin. adama sorarlar atatürk'ün kurduğu ülke güçsüz mü diye. onu geçtim ülkemizde kaç kere bayramlar kutlanmadı. her atatürk'ün huzuruna gitmek zorunda oldukları bayramda kulak ağrısı tutanlara oy veriyorsun. atatürk'e ayyaş diyenlere oy veriyorsun. atatürk'e put dedirtenlere oy veriyorsun. 90 yıllık reklam arası diyenlere oy veriyorsun.

  beş para etmez bir insan. maalesef dünyadaki en ünlü türk kendisidir. bu ayıpta bize yeter.

 • tam da uğur mumcu'nun ölüm yıl dönümünde ustanın sözü geldi aklıma :
  "haklıdan yana değil, güçlüden yana olanlar korkak ve kaypak olurlar. güç merkezi değiştikçe dönerler; fırıldak olurlar... " !

 • (bkz: snd vrmsn krşm)

  ağzının yamuğunu siktiğim.

 • adam sampiyonlar liginde hat-trick yapmis, lavuk medya yarin havalara cikarir diyor. hey allahim ya.
  (bkz: turkiyede hicbir basari cezasiz kalmaz)

 • el clasico'da gol atan ilk türk olamadı ama en azından "gol yediren" ilk türk oldu, bu da bir şeydir!