debe başlıkları

arda turan

 • şimdi sen böyle gülüyorsun ya, ben de yarın sabah 6'da kalkarak işe gidicem işte arda..
  hayat beni sikerken sana dokunmuyor ya, bu da bana çok dokunuyor.

 • adamı yolladık ispanya'yı böldü geldi.

 • karakterini sevmeyebilirsiniz.

  ama daha iyi oyuncumuz var mı?

  var.

  gelmesin o zaman.

 • galibiyet geldi ya, güler yüzüyle yine başladı "biz bu milletin evlatlarıyız, canımızı veririz" vs. edebiyatlarına.

  nah verirsiniz amk...

 • dedikoducu mahalle karıları gibi devamlı konuşan türk futbol tarihinin en büyük balonu. hea bi de milf sever.

 • burayı okuduğuna emin olduğum için kendisine bir sır vereyim.

  galatasaray taraftarının bir kısmının kendisini sevmemesinin sadece bir nedeni var, o da açık açık tayyip'i desteklemesi. yoksa bilal meşeymiş, kabadayılıkmış, egoymuş falan bunlar hikaye. bu taraftar takım arkadaşını odaya kilitleyip ağzını burnunu kıran oyuncuya ilah gibi tapıyor, senin kimle kavga ettiğin, magandalığın falan kimsenin umurunda olmazdı, eğer ki tayyip yalakası kesimle takılıp, siyaset işine girmeseydin.

  bugün arda'nın dönmesini isteyen gs taraftarının %99'u akp'ye oy vermiştir, istemeyen kesimin de %99'u chp'ye veya sol partilere oy vermiştir, bunun sana çok şey anlatması lazım. bugün türkiye'de her platformda akp yalakalığı sayesinde insanlar bir yerlere geliyor, liyakat hiçbir yerde geçmiyor, insanlar yıllardır bu durumdan kan kusmuş, bıkmış, bu biyat kültürü tarafından ötekileştirilmiş. bugün senin güçlü bir türkiye için desteklediğin adam, meydanlarda insanlara ateist diye hakaret ediyor. ateist gs taraftarı da senin ülkenin geleceği için bu adamın propagandasını yapmanı izliyor.

  ateist, alevi, içkici, gezici, kız erkek aynı evde kalan, atatürkçü, laik, kürt milyonlarca galatasaray taraftarı var, ve bu insanlar hor görüldüğü adamın propoagandasını yapan herkesten nefret ediyor. haksızlar mı? bence değiller. siyasi düşüncesi yüzünden işinden olmuş, hakettiği yere gelememiş, hatta öldürülmüş insanlar var. bunların bir kısmı da galatasaray taraftarı ve bu çarka giren herkesten nefret etmeleri çok normal.

  avrupa'ya gitmiş, iyi kötü dünyayı görmüş bir insanın ufkunun daha açık olmaması, özgürlüğün, hoşgörünün, liyakatın ne olduğunu anlayamaması, akp zihniyetinin iç yüzünü fark edememesi, üstelik bu biyat kültürünün en dibine batması bence de nefret edilesi bir durum. ya hiç bu işlere girmeyecektin, ya da dengeli bir politika güdecektin. bu saatten sonra barcelonanın süperstarı olsan da bu kesim seni sevmeyecek. net gerçek bu.

 • bu gece oynanan maçta sahaya yüreğini koymuş 'aslan' parçası. come to galatasaray.

  not: fenerbahçe

  beyler şaka bir yana bizde şener-ozan-topal falan var bu gece hepiniz gördünüz, şartları eşitlememiz lazım. ya arda'yı alın ya da bizim üçlüden birini.

 • adamdır adam. adamın dibidir.
  fatih terim'i kovdurduktan sonra şimdi de barcelona başkanın kovudracak gibi.

  taraftar forumları yıkılıyor "herkesi gönderdiniz, takımı en vasıfsızı duruyor. sizin gibi yönetimin allah belasını versin" diye.

 • ingiltere, fransa ve almanya'da transfer dönemi bitti. ispanya'da eski kulübü de transfer yapamıyor. vefa amacıyla rotasyonda kullanırlar mı? sanmıyorum. transfer yasakları da var. onun dışında diğerleri de alacak gibi görünmüyor.

  barcelona'da geçen sene 13 gol atan yetenekli bir oyuncuyu kimse almıyor. kafasını duvarlara vurarak sorması gerekiyor bu soruyu kendine; neden?

  en büyük neden oturmayan karakteri. burada yaptığı zırvalıkları, gazeteci saldırılarını, hoca ile kavgalarını elin adamı takip etmiyor mu sanıyorsun? ınstagram'dan yaptığın paylaşımlardaki bozuk türkçe bile geleceğini etkiler. millet oyuncu alırken yemek tercihine bile bakıyor artık.

  senin yaz boyu gündem maddelerin nelerdi?

  - bir oturuşta 200 midye yemek
  - haddin olmayan konularda yorum yapmak
  - göbekli pozlar vermek.
  - milli takımı karıştırıp geri dönmek

  bunların hepsi izleme ekipleri tarafından takip edildi. barcelona gibi bir vitrindesin, iyi oynadığını bir sezon sonunda çöp muamelesi görüyorsun.

  başına geleni sonuna kadar hak etmiştir. bu saatten sonra bu bidonu galatasaray'a getiren de beyinsizin önde gidenidir. 3 milyar euro para akışı sağlanan 2 ayda kimsenin tercih etmediği bir çöp torbasını yıldız, evlat diye yemez kimse.

  galatasaray'ın gerçek evladı dün havaalanında karşılandı.

  galatasaray kimsenin yedekte tuttuğu bir takım olamaz. terim konusunda doğru yaptınız, bu fırsatı ona tanımadınız. hatasının bedelini ödedi. aynı derecede bir yanlışla berbat etmeyin sakın.

  2-3 seneye batıp gidecek zaten kendisi.

 • instagramda selcuk inan fotografi paylasarak, sozde duygusal bir yazi paylasmis. yani uzaktan bakinca duygusal gorunuyor ama okuyunca pek anlasilmiyor. turkce cevirisi yakinda duser malum ortamlara.