debe başlıkları

anderson talisca

 • dün de ümraniyespor genç takımının idmanına katılmış, gençlere spor malzemesi yardımında bulunmuş ve moral vermiştir. değişik bir karakter gerçekten, aferin..

 • rakibine yumruk atıp kırmızı kart görmeyerek, nasıl olduysa bir şekilde yine tinercileri mağdur etmiş futbolcu.

  "ühühühü yumruk atan oyuncumuza nasıl kırmızı kart gösterilmesini istersiniz, mağduruz ühühühü, fırt."

 • kalirsa guzel olur
  giderse besiktasa saglam para gelir

  fener bu denklemlerin hepsinde basini alir, fazla tatava yapmayin buralarda.

 • arkadaşın da dediği gibi. sen niye kiralık bedelini gününde yatırmıyorsun birader? sözleşmede faiz işlermiş de, bir fesih hakkı doğurmazmış da. geçiniz. esas yaş tahtaya basmayacak olan benfica kulübüdür. avrupa kulüpleri bu işleri bizden çok daha iyi biliyorlar. beni korkutan da bu. adamlar sözleşmede bizi sıkıntıya sokabilecek, faydalanabilecekleri bir şey bulmuş olmalılar ki göndermiyorlar lisans için evrakları. fikret orman'ın konuşmalarındaki rahatlık güvenmeniz değil, korkmanız gereken kısım. aboubakar'ı da 5 yıllığına almıştı, gomez de 1000 euro'ya bizdeydi, lyon maçında da ceza almamız söz konusu bile değildi. tüm bu vakalarda avrupa'nın olaylara fikret orman'ın bakış açısıyla bakmadığını gördük. şu anda bu konuda bana en çok güven veren şey talisca'nın beşiktaş'ta kalmak istemesi ve benfica'ya dönmek istememesi. düşünün yani bana güven veren bu şeyin de kağıt üzerinde hiçbir kıymeti yok. durum fifa'lık ve uefa'lık olduğu anda biz haklı değilsek oyuncu tıpış tıpış benfica'ya döner, biz de izleriz arkasından. yönetim ve başkan şu işi çözemezse yol açtığı rezilliğin altından kalkamaz bilmiş olsunlar. umalım da şu işi halletsinler.

  bu arada: fikret orman geçen sene "seneye biçok kısıtlama kalkıyor, rahat edeceğiz" de diyordu. gördüğünüz gibi bu yıl da kalkmadı. hatta lens'in imza töreninde seneye ffp anlaşması bitiyor dedi. onun da aslını söyleyeyim ben size; seneye de bitmiyor. bir sonraki transfer döneminde de aynı kısıtlamaya hazır olun. anlaşma 3 değil 4 yıllık. herkesin ulaşabildiği, kamuya ilan edilmiş anlaşma metinlerini bile hiçe sayarak canlı yayında yalan söyleyebiliyor fikret orman. yani bu konuda en son güveneceğiniz şey fikret orman'ın açıklamaları.

 • bizimkiler instagram ve twitter'dan benfica'nın sosyal medya hesaplarına ''come to document'', "send to document", "come to evrak" diye yardırıyor.*

 • yapay bi algi var adam hakkinda bence.

  ya bu adamin annesi kanser. sampiyonluga bile katilmadi adam apar topar lig bitti gitti.

  ordan kendi bestesi komik bi besiktas marşi soyleyip video atacak kafada bi adam.

  neden simdi takimi satsin lan??

  bi algi yaratiliyor hakkinda bence. baskan da belki transferde sorun oldugundan simdiden algi yapiyordur bilemem.

  cok mantiksiz kendisinin takimi satmasi. satsa ligin son haftalarinda satardi kiralik sonucta sikinde olur mu? (bazilari gibi)

  edit: annesi hasta falan değil, yalan söylüyor diyenler de mevcut. annem hasta ve cenazem var yalanlarını genelde türk ustaları söyler. o zaman talisca bu hafta gelsin benim şantiyede mermerci olarak başlasın.

 • pfdk tarafından 1 maç ile cezalandırılmıştır.
  adam dövene 2 maç verirsen el hareketi yapana 1 maç anca verirsin.
  aynı ülkede dil çıkarmanın cezası yanılmıyorsam 3 maçtı 2'e düşürülmüştü

 • gazeteci dövmenin 3 maçla cezalandırıldığı güzel ülkemde orta parmağını gösterdiği için 3-4 maç ceza alması gerektiği konuşulan futbolcu.

  sonra da bize tinerci diyorsunuz...

 • ceza verilemeyecek oyuncudur. toplu olarak adam dövmenin cezası 3 maçken talisca'nın muhtemelen alacaklı çıkması gerek.

 • bonservisini almanın imkansız olduğu kiralık katil.

  kulübün kazandığı gelir mesele değil. kazandığı bonservis kadar bonservis parası ödeme taahhütü var.

  yani kulüp kurun taraftarlar olarak gidin tolga zengin'i 25 milyon euro'ya satın alın. anca o zaman talisca alınabilir.