debe başlıkları

ali koç

 • adam türkiye’nin en varlık ailesinin varisi ve çok geniş bir ufku var ama 3 tane kongre kaşarı bedava tesislerden faydalanmak için aziz yıldırım’ı seçmek istiyor... yani ne denirki başka kulüpte olsa mevcut başkan istifa eder buyurun ali bey der...

 • seçilir seçilmez bilemiyorum ancak sadece 1200 oyu olan kürekçiler bu seçimde ali koç'u destekleyeceklerini açıkladılar. etrafa küfür etmeden önce en azından sosyal medyayı takip etmekte fayda var.

  tanım : 2018 haziranında yapılacak seçimde başkan adaylığını açıklamış kişi.

  not: iş bu entry üstteki yazara mesaj atılamadığı için girilmiştir.

 • an itibariyle konuşmaktadır.

  aziz yıldırım ve yönetimin karşısında nazikçe 'günü kurtarıcaz diye, kulübün anasını siktiniz. koltuk sevdasına düşüp bunun için her yolu mübah gördünüz; sağa sola saldırıp milleti bize düşman ettiniz. siktirin gidin lan artık bu kulüpten düşün yakamızdan' demektedir.

  edit: nane limon verin başkanıma hemen çabuk

 • koç holding'in ikinci adamına fenerbahçenin meral akşeneri diyorlar. sahibi olduğu holding türkiyenin yüzde 30'u, türkiyenin üstünde. ne fenerbahçesi ne akşeneri?

 • bir besiktasli olarak soyluyorum adamdan kalite akiyor.

  ne kadar babasi ve dedesinin izinden gitmeyip fenerbahce'yi de secmis olsa koc ailesinin o kalitesi kendisini belli ediyor.

  fenerbahce'nin basina gelirse bize cok zorluk cikarir ama ergence yonetilen bir kulup yerine cok cok degerli bir rakip gelir.

  ortami germeyen ama hakkini da arayan, olmasi gerektigi gibi.

  2018'de fenerbahce baskani olur umarim.

 • inovasyon haftası konuşmasında "eğitim konusunda çok kötü durumdayız. kabul edilebilir bir durumda değiliz. okul terk olsun, stem dediğimiz bilim-teknoloji-mühendislik-matematik olsun, felaket kötü durumdayız. ve çok merkeziyetçi, garip bir eğitim sistemimiz var. (bu sistem) ne gençleri ne de hocaları sorgulayan, araştıran bir felsefe içine sokmuyor. felsefe sonuçlarımız çok zayıf dünyaya oranla. dolayısıyla herşeyin dibinde insan var. vehbi bey şunu derdi: 'dünyanın en güzel ülkesini allah bize vermiş, kıymetini bilelim. benim en önemli sermayem insan kaynağım' derdi. bu hala bizler için geçerli. çünkü bizim insan kaynağımızdan başka doğal kaynaklarımız yok (turizmi saymıyorum doğal kaynak olarak). dolayısıyla bu kaynaklar dezavantaj olmamalı. ve ne yazık ki eğitim konusunda müthiş bir reform, dönüşüm yapsanız da, yıllar sürüyor bunun meyvesini toplamak. bu kafayla, bu zihniyetle gidersek biz 2023 hedeflerine ulaşamayız. ulaşmamamız için bir neden yok ama bizim insan kaynağımızı belli bir kaliteye, belli bir konuma, belli bir düşünce yapısına getirmemiz lazım. üzülerek görüyorum ki, ülkemiz evet ilerliyor, birçok konuda müthiş atılımlar yapıyoruz, ama buraların da (kafasını gösteriyor) ilerlemesi lazım, buraların geri kalması kabul edilemez." demiş kişidir.

  fenerbahçe başkanlığına adaylığını koymuştur, 'memleket çoh eyi, rüknettin sen davar mısın kardeşim?'cilerin cirit attığı bir futbol faunasında kendisinin türk sporuna el atmasını elbette destekliyorum.

 • başkanlığa aday olma kumarını oynamak için kaybedecek çok çok fazla şeyi olan insan.

 • ali koç... koskoca koç grubunun varisi. karizma var, sosyal güç var, koskoca fenerbahçe taraftarı arkasında... ama kendisi ne yapıyor? aziz yıldırım gitsin de ben sorun çıkmadan, sessiz sedasız geleyim diye bekliyor. yahu, nerede görülmüş seve seve devrim yapıldığı? sen madem ki 19 yıldır kulübün yakasını bırakmayan aziz yıldırım'ın yarattığı kötü fenerbahçe'yi değiştireceksin, o zaman, hiç kimse kusura bakmasın ama, yumruğunu masaya vuracaksın! aman aziz yıldırım'ı karşıma almayayım diye beklersen eğer, sen gelsen de kurtulamaz ki fenerbahçe aziz pisliğinden.

  sen de korkarsan biz ne yapalım ali koç?

  biz seni 'istikrar sürsün, fenerbahçe büyüsün' diye istemiyoruz ki sen var olan sistemi arkana alasın. biz seni gel, bu kötü istikrarı boz, fenerbahçe'ye devrim yap diye istiyoruz. devrim yapmak için de ayağa kalkmak lazım, konuşmak lazım. ki sen daha hiç konuşmadan bu kadar taraftar toplanmış arkana.

 • ne olurdu böyle modern, kibar, aydın bir insan tarafından yönetilseydi ülkemiz. çok mu zor birşey bu?

 • beyaz eşya almayarak koç holdingi batırmayı düşünen sözlük yazarları olduğunu göstermiştir bize.

  yapma, etme aman diyim!! bu holding buralara kolay gelmedi lütfen al o beyaz eşyayı gözünün yağını yiyim!!