debe başlıkları

çaylak onay listesi

 • yandık anasını satayım yine engellenecek bir sürü yazar saldılar ortaya.

 • teşekkürler sözlük.
  ince depresyonundan can vermek üzereyken beni hayata bağladığın için tekrar teşekkürler sözlük.

 • iyi bekledik haa.
  güzel bekledik.
  yalnız baya bekledik ha.
  ama iyi bekledik.
  fakat ne bekledik be.
  kabul edelim güzel bekledik.

  sonrasında yeter gidin denildi.

 • bundan tam 10 gün önce 2. sırada iken, an iyibariyle 8. sırada olduğum liste. ha bugün ha yarın derken sözlüğün ciddi bir şekilde benimle dalga geçtiğini düşünmeye başladım. sıram sürekli nasıl geriliyor? kimbilir kaç sıra arkamdan insanlar yazar yapılıyor? yıllarca bekledik acaba sıranın başında ne kadar bekleyeceğim? daha bekleyecek olan arkadaşlara gerçekten sabır diliyorum.
  edit:galiba çıktım bişeyler oldu vr şuan 0 0 0.......0 yazan yerde entry sayım var ve “çaylak” ibaresi görünmüyor ama sıralamam yazıyor. eğer görünüyorsam aydınlatın lütfen.

 • millet e mail falan demiş ama ben buraya kaydolurkenki e mailimin şifresini bile unuttum . demin bir bakayım dedim sıralamada kaçıncıyım diye sıralama yok . sıralama komple yok . moderasyon tarihçesine baktım ve 19 martta yazar olmuşum galiba . (çaylak- yazıyor) ama emin de değilim . bu entry görünüyorsa biri mesaj atabilir mi?

  edit: şimdi hesaptan çıkış yapıp girdim ve yazdığım yazıyı gördüm sonunda yazar olmuşum ya darısı diğer çaylak arkadaşların başına . tek üzüldüğüm nokta yarrak gibi bi nick almışım fetöden tutuklanmasak bari.*

 • valla ben de bir bahar sabahı yazar oldum. hayatım tamamen değişti. dolapta nutellalar oluşuverdi. hiçbir şeyi beğenmez oldum. her gittiğim restoranı ekşide yazarım diye tehdit etmeye başladım. çok acayip bir şeymiş bu.

 • son bir yıl içinde bu listeden çıkanların yüzde doksanı çöp. onay mekanizmasının değiştirilmesi lazım. gerçekten hak eden çaylaklar listeden çıkamazken hiçbir sike derman olmayan sapık supuk ahlaksız ergen tipler sözlükte cirit atmaya başladı. ortalığı kerhaneye çevirdiler. bir de bunlardan bazıları ne hikmetse ilk entrylerini 1-2 ay önce girmiş çıkıyor. burada da bir entry silme durumu mu var yoksa ahbap çavuş ilişkisine mi dökülüyor bazı şeyler anlamadım. torpil ülkenin her yanını sarmışken buraya da bulaştıysa tabii ki şaşırmam.

  hülasası dünyanın bütün emekçi çaylakları, birleşin. sizler tertemiz 10 entry’nizi girip senelerce yazar olmayı beklerken malkoçoğlu gibi “anan zaaaa” diye ortama dalan tipleri yazar yapan sisteme itiraz edin. hepinizin 1 mayıs’ı kutlu olsun!

 • 3 yılın ardından benim de çıktığım listedir. ama şöyle bir eleştirim olacak. hacı hiç bir yerden bildirim veya mesaj gelmedi yazar olduğuma dair. hatta bayağı da şüphe ettim yani acaba çaylak mıyım veya bir hata mı oldu diye* ama neyse efenim, en nihayetinde çıkmışız değil mi, darısı sevgili çaylak arkadaşlarımın başına.

  edit: bakan kör diye bir tabir vardır ya evet ! o ben olmuşum*mail kutuma gelmiş arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • az entry girem entelektüel görünem diye italyan sinemasına yorum yazarken(çakallığa gel )çıktığımı tesadüfen anladığım liste. sevincimden uyuyamıyorum kaç yıl olduğunu dahi unutmuşum :)

 • noktanın, virgülün ve tanımın muaf olduğu listedir. yakında böyle bir liste de olmayacaktır, çünkü bu listede doğru dürüst çaylak bile kalmamıştır.
  zaten revaçta olan anket başlıkları, yakında sözlüğün kendisi olacaktır.
  bu entry, sözlükten foruma geçiş aşamasında yazılmıştır. gelmişken +rep vermeyi de unutmayın. ekşi forum'da görüşmek dileğiyle.

  ekşi forum fragmanı:
  başlık: karşıdakinin ağzına döner tekme ile vurulmak istenen anlar
  entry: sizene la

  başlık: şeyma subaşı
  entry: onun mq

  başlık: bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilir mi
  entry: evet

  başlık: ülker çikolatalı gofret
  entry: güzel

  başlık: cuma gecesi evde oturan insan
  entry: ben

  başlık: sözlük formatı
  entry: one
  ...