debe başlıkları

#pınarürünleriboykot

 • daha once herşey politiktir derken süt ve yoğurdu katmamistim ama şimdi futbol takımından okuluna, otelinden içme suyuna değin tarafin dahil olmadığı alan yok. devir taraf olmayanin bertaraf olacağı zaman. dolayısıyla ne torku 'ya ne pınar 'a verecek param yok. mado dondurması guzelmis, napalim unutalım mi o geziyi? aliriz aoç dondurması mis. metro nun bileti daha ucuzsa ne olmuş, bünyesinde yapılan onca taciz ve kazayı üç beş lira için kenara mi koyalım? 15 temmuz icin nasil yaranacagini sapitip biletleri yari fiyatina yapti. hamidiye su mu, topbaş ürettiği suyu hep bir elden icine ettikleri kente bakarak kendi icsin. ulan zaten cami deseninde su mu olur, şişede sekulerizm arar olduk.
  sonuna dek destek verdiğim boykottur, mümkünse daha beter olsunlar.

 • eğer birazcık dürüstseniz karşıyaka sponsorluğunu gözden geçireceğinizi söylediğiniz üzere gözden geçirirsiniz ve sıkıyorsa sponsorluğu bırakırsınız. karşıyakanın karşıyakalının size de sizin gibilere de ihtiyacı yok. karşıyakaya karşıyakalılar izmirliler sahip çıkar. bi çuval kömür alınca müride dönen çomarlara mı benzettiniz siz izmirlileri, neyle tehdit ediyorsunuz ?

 • artık bilinçaltına yerleşiyor boykotu falan unutup alışveriş yapıyorsun eve bi geliyorsun hiç pınar ürünü yok.

 • hala devam etmiyor bitti unutuldu diyenler var.

  boykot kelimesi yüzünden galiba.

  sevgili çomar, pınar markası bu boykota katılan insanlar için bitmiştir.

  bitti yani bizim için, öyle bir marka yok artık. vazgeçilmez mi zannediyorsunuz sikimsonik bir markayı anlamadım ki?

  ürünlerin muadili dünya kadar marka var. biz ordayız, bekleriz.

 • herkes burada mi ? devam mi gençler

 • (bkz: bir troll ağlıyor gözleri yaşlı)

  akitlerin tutmadı diye başlığı altında ağladığı boykot. pınar ürünleri her yerde indirimde. hemen tekrar baktım, migros'ta pınar marka sosis, sucuk, beyaz peynir ve yoğurt indirime girmiş mesela. istediğiniz kadar ağlayın zırlayın pınar markası bu ülkenin bilinçli insanları için bitti.

 • buraya yazılmadığına göre azalıp bittiği sanılan boykot. bu mantığa göre sözlükteki sıçmak başlığına yazmayanların hepsi de kabız!!

 • babam akciğer kanseri ve son günlerini yaşıyor. artık bilinci sıklıkla kapalı, nadiren yerine geliyor. demin bir ara uyandı ve süt istedi. annem hastanenin kantinindeki tek sütü almış gayriihtiyari. babama içirecektik, babam kafasını çevirdi yavaşça, baktı pınar süt. onu içmem dedi ve içmedi.

  şu durumdaki insan bile seni istemiyorsa, senin işin artık çok zor pınar. ömrüm boyunca kapımdan giremeyeceksin.

 • "üst akıla" tepki göstermek için bakkaldan kola satın alıp sokağa döken zeka ortalamasına sahip kesimi kudurtan boykot. hayırcılar terörist değil mi kardeşim, dinsiz değil mi bunlar? pınar gibi yerli, milli ve helal bir şirketin kasasına bizim haram paralarımız mı girsin? niye rahatsız oluyorsun boykottan? sofrana gelen nimet üretilirken belki de töb'estağfurullah alevi'nin birinin parasıyla üretilmemiş olacak işte. sevinmen lazım bu boykota.

 • 4 yıldızlı otel işletmesiyle dahil olduğumuz boykot.