debe başlıkları

#pınarürünleriboykot

 • ya sen suyu almadın da dünya kurtuldu, tavşan dağa küsmüş vs düşünce tarzında olan yazarları ortaya çıkarmış boykot.

  işte bu yüzden halkın belirli bir kısmı koyun diye adlandırılıyor. kendileri alıyor bu sıfatı.

  birincisi benim açımdan bu olay asla politik değil. yaşarın siyasi görüşü beni zerre kadar bağlamıyor.

  olay şu, kimse beni siyasi görüşümden dolayı, benim kazandırdığım paralar ile tehdit edemez. bahsi geçen para ister 1 lira olsun ister 1000000 lira.

  ister batsın, isterse pazardaki tüm payı alsın umrumda değil. ben para verdiğim bir kurum tarafından tehdit edilemem, ezilemem.

  eğer yaşar holding aynı açıklamayı akp karşıtı olarak yapmış olsaydı da aynı tepkiyi verirdim. çünkü bu bir tavırdır ve şu şaşmaz; bugün bana yarın sana güzel kardeşim.

  siz ufacık harcamaların fark yaratmayacağını düşünün. velev ki yaratmadı, hiç farketmez. senin alım gücün, senin dünyan, senin kuralların. 1 su bile olsa, senin insiyatifin.

 • ufaktan unutulmaya başlayan markaya uygulanan boykot.

 • daha once herşey politiktir derken süt ve yoğurdu katmamistim ama şimdi futbol takımından okuluna, otelinden içme suyuna değin tarafin dahil olmadığı alan yok. devir taraf olmayanin bertaraf olacağı zaman. dolayısıyla ne torku 'ya ne pınar 'a verecek param yok. mado dondurması guzelmis, napalim unutalım mi o geziyi? aliriz aoç dondurması mis. metro nun bileti daha ucuzsa ne olmuş, bünyesinde yapılan onca taciz ve kazayı üç beş lira için kenara mi koyalım? 15 temmuz icin nasil yaranacagini sapitip biletleri yari fiyatina yapti. hamidiye su mu, topbaş ürettiği suyu hep bir elden icine ettikleri kente bakarak kendi icsin. ulan zaten cami deseninde su mu olur, şişede sekulerizm arar olduk.
  sonuna dek destek verdiğim boykottur, mümkünse daha beter olsunlar.

 • eğer birazcık dürüstseniz karşıyaka sponsorluğunu gözden geçireceğinizi söylediğiniz üzere gözden geçirirsiniz ve sıkıyorsa sponsorluğu bırakırsınız. karşıyakanın karşıyakalının size de sizin gibilere de ihtiyacı yok. karşıyakaya karşıyakalılar izmirliler sahip çıkar. bi çuval kömür alınca müride dönen çomarlara mı benzettiniz siz izmirlileri, neyle tehdit ediyorsunuz ?

 • artık bilinçaltına yerleşiyor boykotu falan unutup alışveriş yapıyorsun eve bi geliyorsun hiç pınar ürünü yok.

 • hala devam etmiyor bitti unutuldu diyenler var.

  boykot kelimesi yüzünden galiba.

  sevgili çomar, pınar markası bu boykota katılan insanlar için bitmiştir.

  bitti yani bizim için, öyle bir marka yok artık. vazgeçilmez mi zannediyorsunuz sikimsonik bir markayı anlamadım ki?

  ürünlerin muadili dünya kadar marka var. biz ordayız, bekleriz.

 • herkes burada mi ? devam mi gençler

 • (bkz: bir troll ağlıyor gözleri yaşlı)

  akitlerin tutmadı diye başlığı altında ağladığı boykot. pınar ürünleri her yerde indirimde. hemen tekrar baktım, migros'ta pınar marka sosis, sucuk, beyaz peynir ve yoğurt indirime girmiş mesela. istediğiniz kadar ağlayın zırlayın pınar markası bu ülkenin bilinçli insanları için bitti.

 • buraya yazılmadığına göre azalıp bittiği sanılan boykot. bu mantığa göre sözlükteki sıçmak başlığına yazmayanların hepsi de kabız!!

 • babam akciğer kanseri ve son günlerini yaşıyor. artık bilinci sıklıkla kapalı, nadiren yerine geliyor. demin bir ara uyandı ve süt istedi. annem hastanenin kantinindeki tek sütü almış gayriihtiyari. babama içirecektik, babam kafasını çevirdi yavaşça, baktı pınar süt. onu içmem dedi ve içmedi.

  şu durumdaki insan bile seni istemiyorsa, senin işin artık çok zor pınar. ömrüm boyunca kapımdan giremeyeceksin.