debe başlıkları

#pınarürünleriboykot

 • hala devam etmiyor bitti unutuldu diyenler var.

  boykot kelimesi yüzünden galiba.

  sevgili çomar, pınar markası bu boykota katılan insanlar için bitmiştir.

  bitti yani bizim için, öyle bir marka yok artık. vazgeçilmez mi zannediyorsunuz sikimsonik bir markayı anlamadım ki?

  ürünlerin muadili dünya kadar marka var. biz ordayız, bekleriz.

 • herkes burada mi ? devam mi gençler

 • (bkz: bir troll ağlıyor gözleri yaşlı)

  akitlerin tutmadı diye başlığı altında ağladığı boykot. pınar ürünleri her yerde indirimde. hemen tekrar baktım, migros'ta pınar marka sosis, sucuk, beyaz peynir ve yoğurt indirime girmiş mesela. istediğiniz kadar ağlayın zırlayın pınar markası bu ülkenin bilinçli insanları için bitti.

 • buraya yazılmadığına göre azalıp bittiği sanılan boykot. bu mantığa göre sözlükteki sıçmak başlığına yazmayanların hepsi de kabız!!

 • babam akciğer kanseri ve son günlerini yaşıyor. artık bilinci sıklıkla kapalı, nadiren yerine geliyor. demin bir ara uyandı ve süt istedi. annem hastanenin kantinindeki tek sütü almış gayriihtiyari. babama içirecektik, babam kafasını çevirdi yavaşça, baktı pınar süt. onu içmem dedi ve içmedi.

  şu durumdaki insan bile seni istemiyorsa, senin işin artık çok zor pınar. ömrüm boyunca kapımdan giremeyeceksin.

 • "üst akıla" tepki göstermek için bakkaldan kola satın alıp sokağa döken zeka ortalamasına sahip kesimi kudurtan boykot. hayırcılar terörist değil mi kardeşim, dinsiz değil mi bunlar? pınar gibi yerli, milli ve helal bir şirketin kasasına bizim haram paralarımız mı girsin? niye rahatsız oluyorsun boykottan? sofrana gelen nimet üretilirken belki de töb'estağfurullah alevi'nin birinin parasıyla üretilmemiş olacak işte. sevinmen lazım bu boykota.

 • 4 yıldızlı otel işletmesiyle dahil olduğumuz boykot.

 • sanalmarket alışverişimde indirime gire gire neredeyse bedava olan pinar salam yerine, markasi "at etiyim" gibi bir sey olan baska bir urun tercih ettim. pisman miyim? hayir! bok yerim daha iyi. evet cirkinlestim.

 • pınar ürünlerine uygulanan boykotun herkes tarafından bilinen nedeni selim yaşar'ın, referandumda karşıyaka ilçesinde %83 oranında "hayır" çıkması nedeniyle karşıyaka basketbol takımı sponsorluğunun gözden geçirilmesi gerektiği söylemesidir.

  bu boykotu diğer hedefine ulaşmayan boykotlardan ayıran, daha başarılı olmasına imkan veren başlıca özellik; tüm refererandum sürecinde haksızlığa uğradığını düşünen fakat elinden hiçbir şey gelmeyen "hayır"cıların biriktirdikleri öfkelerini söz konusu holdinge, markalara ve ürünlere yönlendirmesidir. boykotun başarısı tüketicinin satın alma alışkanlıklarını tamamen değiştirmesi, markanın ürünlerini bir daha satın almayacak şekilde başka ürün ve markalara yönelmesi ile mümkün olacaktır.

  tanım: haksızlığa karşı halkın tepkisidir.

 • karımın adı pınar'dı onu bile boşadım.

  yaşasın pınar'sız hayat!!!