debe başlıkları

#pınarürünleriboykot

 • dün yapmadığım yaklaşık 50 liralık pınar alışverişiyle destek verdiğim boykot.

 • iki bebeli bi eve dahi tek bir gram ürününün giremediği bir markaya uygulanan boykottur.

 • piyasanin talebi sabit pinarda azalan talep diger firmalarda talep artisina sebep olacak. dolayisiyla talep artisi olan isletmeler calisan sayisini da arttiracak. o nedenle cok uzmeyin kendinizi.

  sut ureticilerini ise kooperatiflesmeye davet ediyorum. boylece kimseye muhtac kalmazsiniz basarili ornekleri cok. bulamazsaniz ben size soylerim.

 • ya sen suyu almadın da dünya kurtuldu, tavşan dağa küsmüş vs düşünce tarzında olan yazarları ortaya çıkarmış boykot.

  işte bu yüzden halkın belirli bir kısmı koyun diye adlandırılıyor. kendileri alıyor bu sıfatı.

  birincisi benim açımdan bu olay asla politik değil. yaşarın siyasi görüşü beni zerre kadar bağlamıyor.

  olay şu, kimse beni siyasi görüşümden dolayı, benim kazandırdığım paralar ile tehdit edemez. bahsi geçen para ister 1 lira olsun ister 1000000 lira.

  ister batsın, isterse pazardaki tüm payı alsın umrumda değil. ben para verdiğim bir kurum tarafından tehdit edilemem, ezilemem.

  eğer yaşar holding aynı açıklamayı akp karşıtı olarak yapmış olsaydı da aynı tepkiyi verirdim. çünkü bu bir tavırdır ve şu şaşmaz; bugün bana yarın sana güzel kardeşim.

  siz ufacık harcamaların fark yaratmayacağını düşünün. velev ki yaratmadı, hiç farketmez. senin alım gücün, senin dünyan, senin kuralların. 1 su bile olsa, senin insiyatifin.

 • ufaktan unutulmaya başlayan markaya uygulanan boykot.

 • daha once herşey politiktir derken süt ve yoğurdu katmamistim ama şimdi futbol takımından okuluna, otelinden içme suyuna değin tarafin dahil olmadığı alan yok. devir taraf olmayanin bertaraf olacağı zaman. dolayısıyla ne torku 'ya ne pınar 'a verecek param yok. mado dondurması guzelmis, napalim unutalım mi o geziyi? aliriz aoç dondurması mis. metro nun bileti daha ucuzsa ne olmuş, bünyesinde yapılan onca taciz ve kazayı üç beş lira için kenara mi koyalım? 15 temmuz icin nasil yaranacagini sapitip biletleri yari fiyatina yapti. hamidiye su mu, topbaş ürettiği suyu hep bir elden icine ettikleri kente bakarak kendi icsin. ulan zaten cami deseninde su mu olur, şişede sekulerizm arar olduk.
  sonuna dek destek verdiğim boykottur, mümkünse daha beter olsunlar.

 • eğer birazcık dürüstseniz karşıyaka sponsorluğunu gözden geçireceğinizi söylediğiniz üzere gözden geçirirsiniz ve sıkıyorsa sponsorluğu bırakırsınız. karşıyakanın karşıyakalının size de sizin gibilere de ihtiyacı yok. karşıyakaya karşıyakalılar izmirliler sahip çıkar. bi çuval kömür alınca müride dönen çomarlara mı benzettiniz siz izmirlileri, neyle tehdit ediyorsunuz ?

 • artık bilinçaltına yerleşiyor boykotu falan unutup alışveriş yapıyorsun eve bi geliyorsun hiç pınar ürünü yok.

 • hala devam etmiyor bitti unutuldu diyenler var.

  boykot kelimesi yüzünden galiba.

  sevgili çomar, pınar markası bu boykota katılan insanlar için bitmiştir.

  bitti yani bizim için, öyle bir marka yok artık. vazgeçilmez mi zannediyorsunuz sikimsonik bir markayı anlamadım ki?

  ürünlerin muadili dünya kadar marka var. biz ordayız, bekleriz.

 • herkes burada mi ? devam mi gençler